klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Kwota wzrośnie do 1,7 mln jak Adriano znajdzie się w top 3 ZP.
1
Villa za 2 mln.
2
Zanim coś napiszesz, doczytaj najpierw.
Laporte w tej chwili powinieneś przeprosić, bo to obecny zarząd nie dotrzymał umów.
1
Wyprzedzilismy. Oni mają "tylko" 620 mln za ubiegły sezon - oficjalne informacje klubu.
2
I Aduriz.
3
320 lub 280 mln
2
Ładnie opisana niekompetencja obecnego zarządu.
Szkoda tylko, że ludzie nie mają o niczym pojęcia i to właśnie trzyma tę sitwę u władzy.
Niestety, tylko brak trofeów i regres sportowy może ich pozbawic stołków, a tego Barcie i sobie nie życzę.
0
Tak się składa, że Ibrę puścił za torebkę cukierków ten sam zarząd - czyli obecny.
Laporta nie dałby się tak dymać, jak robi tobanda Rossella.
0
Jestem niepocieszony.
Wolałbym Aduriza nawet pomimo jego wieku.
0
Cholercia, i pomyśleć że taniej mogliśmy mieć Pjanicia (32 mln), albo rok temu takiego A.Vidala za 37 mln. Albo już chyba wolałbym zaryzykować z Gundoganem, który poszedł za 25 mln.
Mam nadzieję, że chłopak udowodni, że pieniądze dobrze zainwestowaliśmy i nie okaże się niewypałem jak Illaramendi i Kovacic, którzy kosztowali podobne pieniądze.
Osobiście wolałbym, aby dawano dużo czasu do pogrania Samperowi, który już jest w odpowiednim wieku, niż sprowadzano kolejnego zawodnika do środka pola. No, ale stało się.
W dodatku jestem przekonany, że jeśli Arda w tej sytuacji nie zostanie sprzedany, to w nadchodzącym sezonie zagra tak, jak grał w Atletico.
0
Z czego?
3
Hahaha!
I co obrońcy tego wspaniałego, kryminalnego zarządu? Co macie po raz kolejny na ich obronę?
Kompromitacja na całej linii. Po raz kolejny.
Przypomnę, że dziesiąta drużyna Premier League, bez żadnej gwiazdy światowego formatu dostaje 60 mln rocznie.
1
Skąd takie informacje masz?
Od Guardioli?
1
Serio uwazacie, że 20 mln za niego to dobry interes?
Bartra poszedł za 8 mln, pamiętacie?
Niech ktoś mi powie, że Digne jest lepszy na swojej pozycji jak Bartra był na swojej.
W dodatku to środkowi są drożsi od bocznych.
W takim układzie za Bartre powinniśmy dostać że 25 mln.
9
Dybała lub Griezmann na jego miejsce, plus 3-4 wzmocnienia klasy międzynarodowej za te 200 baniek, które za niego dostaniemy i nikt nie będzie za nim tęsknił.
0
Ile Leo ma już asyst w tym turnieju?
0
Przeciętna ta jedenastka.
No chyba, że chodzi o zawodników z ostatnich dwudziestu lat.
3
"KRÓLEWSKI order"?
Johan w grobie się przewraca.
18
Neymar to nie to, co chociażby Pedro.
Ten drugi marzy o powrocie na ławkę Barcy. Wie, że dostałby mniejsze zarobki niż w Londynie, ale mu to to nie przeszkadza.
Po prostu są z innej gliny ulepieni.
17
Cytat tygodnia jak dla mnie.
0
Jakbyś nie wiedział, to właśnie gang Bartłomieja na nas to całe gó...o sprowadził.
Więc tylko sprzatną to, co sam nabruzdził.
Wróciliśmy do miejsca w którym powinniśmy być trzy lata temu, płacąc za to nie małe pieniądze.
Gratuluje samopoczucia.
0
A co ty chcesz od Arsenalu i ich Emirates?
4
Na Transfermarkt już podają, że transfer doszedł do skutku.
Swoją drogą BVB robi fajne i przemyślane transfery za grosze. Już kupili przecież Dembele za 8 mln
1
Tylko co na tym zdjęciu robi łysy z Uefy/Fify?
0
Alves 7-8 mln w europejskich standardach?
Podsumujmy: 33 lata, przeciętna forma, rok kontraktu, wysoka pensja.
Tyle to dadzą, ale chińczycy, jak się mocno napalą.
1
Prawie jak o Wałęsie.
4
W dodatku Ronaldo miał dopiero 20 lat, a Suarez to już dojrzaly zawodnik.
2
Bartra? Rychło w czas.
Myślałem, ze ma dożywocie na ławce od Luisa.
2
To co, bijemy kolejny rekord?
36
Od przyszłego sezonu powinien być pierwszym bramkarzem, najwyższa pora.