0

A tak na marginesie, to Wenger niepotrzebnie się wysilał i wysyłał do nas list, byśmy dali spokój Bellerinowi.

1

Szkoda, że daliśmy 30 mln za rezerwowego, bo rywalizację o miejsce w składzie wygra Vidal.
Wspomnicie moje słowa.

0

Spokojnie, jeszcze jedna dyszka, a potem to już tylko z górki.

0

Deutsche Bank.

1

Myślę, że umiejętność pilotażu byłaby zbędna.

0

I znowu polityka.
Nie macie dosyć?
Żeby nie było, zgadzam się z twoją wypowiedzią w całej rozciągłości.

0

Chodziło mi ogólnie o dyskusję między lewą i prawą stroną, a nie konkretnie o szczegóły powyższej, i o próbę bezwzględnego narzucania przez prawicowców swojego zdania, tak jakby we wszystkim mieli rację i nigdy się nie mylili.
"Lewactwo nie przetłumaczyć"
A co, to jakiś monopol na prawdę i wiedzę macie?
I dlaczego pozwalasz sobie na ublizanie komuś ("lewactwo" temu przecież miało służyć), tylko dlatego, że się w czymś nie zgadza( a najśmieszniejsze jest to, że może mieć poglądy bliskie prawicy, tylko akurat w tym temacie myśli co innego).

0

Może prawactwo nie ma racjonalnych argumentów?
I jak zwykle kończy obrażaniem innych,kto może choć odrobinę mieć inne spojrzenie na jakikolwiek temat.
Jakie to typowo polsko-katolickie.

0

Moje ulubione filmy z ostatnich 4-5 lat, w dodatku nie łatwe, tak jak chcesz, to:

Separacja

Her

Grande Bellezza

0

To będzie jego sezon - taką mam nadzieję.

1

Bracia i siostry, dajmy spokój chociaż na dzisiaj z polityką, bo mi ciśnienie skacze, gdy ten temat wypływa, a nie potrafię stać z boku nie zabierając głosu w tej sprawie.

0

Zajrzałem. Czegoś mam szukać?

0

Pax?
Ten zarozumiały i narcyz?

0

PiS w sferach już przebił PO.
SKOKi - mówi ci to coś?
4,5 mld i licznik wciąż bije.
A winnych oczywiście nie ma.

4

Pierwszy z brzegu?
Chociażby​ Don-Corleone.

0

Hajto.

0

Ja ponad rok temu kupiłem Motorolę Moto E2 za 400 zł. Myślę, że dzisiaj nowy powinien że 300 zl kosztować.

Wg. Mnie telefon idealny za te pieniądze. Ani jednego problemu z nim nie miałem prze te 14 miesięcy.

Jedyny mankament to budowa monolityczna - baterii sam nie wymienisz.

Jak dotychczas bateria działa jak nowa.

Widzę właśnie, że w RtvAgd jest Motorola G3 w promocji za tylko 299 zl. Taka cena to okazja, bo jest półkę wyżej od mojej poczciwej E2
(Ale sprawdź jeszcze na allegro po ile chodzą, bo nie jestem na bieżąco z cenami)
Jeśli możesz to dołóż i bierz bez zastanowienia, bo lepszego nie znajdziesz.

0

No widzisz, WiernyDoKoncaFCB przyznał, że błędnie napisał więc nie miał złych intencji. A tu chyba o intencje powinno chodzic, a nie o lapsusy w wypwiedzi.
Nie jedna dziewczyna napisała tak np. o swoim chłopaku i nie przyszłoby mi do głowy, aby uznać to za uprzedmiotowienie jego osoby. A i nigdy nie widziałem, aby jedna dziewczyna drugą np. poprawiła w tej kwestii.

2

Ależ ci kibice realu to troglodyci.
Oczywiście wiedziałem o tym już wcześniej, ale co chwile mnie w tym przekonaniu utwierdzają.
Na ich stronie jest artykuł o wypożyczeniu Jamesa do Bayernu, a w co trzecim komentarzu z pierwszych kilkudziesieciu, które przeczytałem chcą go sprzedawać za te dwa lata do Bayernu za 70, 80 mln itd, jakby nie zauważyli, że w artykule jak byk stoi, że Bawarczycy zastrzegła sobie pierwokup w wysokości 60 mln lub (jak podaje jakiś dziennikarz) 35 mln.

1

Albo kupić Lacazetta za 53 mln, jak Arsenal.

5

Co ci ludzie widzą w tym Moracie, że chcą za niego dać 80 mln (teraz Chelsea)?
Dla mnie to kompletne nieporozumienie.
Tym bardziej, jak przypomnę sobie, że w zeszłym roku Inter był w stanie puścić Icardiego do Napoli za 50-55 mln, chociaż ci ostatecznie wybrali Milika za połowę tej kwoty.

10

Mathieu, Douglas, Verma...

1

Co?
Transfery u nas są dnem , co najmniej od 2013 roku.
( a to tylko dlatego ,że dalej w przeszłość nie chce mi się sięgać).

0

Jak sam widzisz po naszych kolegach na forum, żeby być -anty globalistą czy kapitalistą, nie trzeba być lewicowcem.

Więc skąd wiesz, że w tym całym towarzystwie nie ma ludzi o prawicowych poglądach?

Może neonaziści i nacjonalisci nie stali by ramię w ramię ze skrajna lewica, ale mnie nie zaskoczyło by gdyby i oni tam byli.

No, akurat od neonazistów to ja bym się trzymał z daleka.
Kiedyś widziałem w akcji młodzież Wszechpolska w pociągu. Jednym słowem - dzicz.
Więc porównanie z rybkami nie na miejscu.

1

No widzę, że trzeba łopatologią:
Czyż pisowcy nie mają antyglobalistycznych i antykapitalistycznych poglądów?
A przecież podobno to partia prawicowa.
Jak to się ma do tego, ze według ciebie to lewicowe towarzystwo tam protestuje.

0

Antyglobalisci i antykapitalisci powiadasz.
A to nie czasem wyznawcy pisu?

0

A to w hotelu nie można zjeść szarlotki, wypić kawki pogadać z ludźmi i pobawić się z dziećmi?
Od kiedy?
No chyba, że to hotel wielkości wychodka.

1

Dla mnie Serri to taki sam kot w worku jak Douglas.
Różnica jest taka, że za tego pierwszego będziemy musieli zapłacić z 6-8 razy tyle, co za Brazylijczyka.
Dlaczego tak uważam?
W wieku 24 lat został kupiony za okrąglutki 1 mln.
Naprawdę ktoś uwaza, że nikt się na nim nie poznał do tego czasu? Że nie wycenił należycie jego umiejętności?

0

Ta, gruzy były.
Brud, smród i ubóstwo normalnie.

3

Nie ma nic o Trumpie?
Dziwne, a myślałem, że Polska jest teraz na ustach całego świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?