2

Quve, brawo!

Jak to jest, że z biegiem lat ludzkość zamiast mądrzeć i się cywiliziwać to dziczeje?

Skąd w tych ludziach coraz większe pokłady hejtu, jadu i braku szacunku do innych - jak u tego tam, powyżej?
Aż mnie mdli.

0

e tam, cicho być!

0

A ile kosztują teraz te dwa pozostałe rodzaje koszulek?

0

To Shakira?

0

Ja kupiłem i miesiąc temu obchodził swoje piąte urodziny. Do tej pory ani jednego problemu mi nie sprawił.

0

Poczekajmy na te rzekome nagrania z podsłuchu Bartka i Rossella. Jeśli rzeczywiście wywołają trzęsienie ziemi, to nawet Verratti i Dembele w jedno okienko im nie pomogą, bo zwyczajnie w świecie ludzie mają już dość tych kolesi.

3

Marne szanse na realizację tego pomysłu, bo to zależy tylko i wyłącznie od zgody bogatych klubów,.
Jeśli zostanie im to siłą narzucone, to po prostu stworzą konkurencyjne rozgrywki, do czego już się parokrotnie przymierzalni, a UEFA zostanie z ręką w nocniku.

2

Sopranos - serial wszechczasów.

0

Kolesie z Porto lub Benfici.

0

Popraw mnie jeśli się mylę, ale Pablo zanim zaczął handel kokainą był m.in. płatnym mordercą i już wtedy przypisywano mu kilkanaście ofiar.

Poza tym handel narkotykami i zdobywanie wpływów w tym biznesie wiąże się z mordowaniem innych ludzi ( chociażby przeciwników i członków ich rodzin) w bestialski czasem sposób (to właśnie chłopcy Pabla byli znani z fachowej obsługi piły łańcuchowej, co już w 1983r pokazał w znanym filmie De Palma)

Dlatego, za przeproszeniem, nie pierdziel jakim on to nie był szlachetnym i krystalicznie czystym człowiekiem przed jakimś tam kongresem, bo to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
Do tego czasu, o którym ty mówisz, że nastąpiła jego przemiana, życie tego człowieka wiązało się że śmiercią co najmniej kilkuset osób, które wcale nie były ofiarami produktu, który rozprowadzał.
Aby nie być gołosłownym, wystarczy zapoznać się z liczbami postronnych ofiar handlu narkotykami w samym tylko Meksyku w ciągu roku.

0

A kto ma o nich mówić?
Tvpis?

1

Identyczna sytuacja jak z Michaelem Jacksonem.
A że on normalny nie był, to chyba wszyscy wiemy.
Nie zdziwię się jak za parę lat pojawią się pogłoski o molestowaniu.

1

Okradł stocznię i stoczniowców na co najmniej dziesiątki (a raczej grubo ponad setkę) mln zł.
Mój dziadek dwadzieścia lat temu sam wysłał na ten cel całą swoją emeryturę.
Na Wikipedii możesz poczytać jak do tego doszło.

2

Wie ktoś może, jak tam idzie Benedito że zbieraniem podpisów?

140

Powolutku, aczkolwiek konsekwentnie staczamy się.

1

Jeśli pamięć mnie nie myli, to MC i PSG musiały w przeszłości płacić kary po kilkadziesiąt milionów za złamanie FFP.

9

Za La Liga Refeeres:

"Received/Deserved" penalties in 2016/2017 La Liga:

- Barcelona 9/21
- Real Madrid 8/3
- Opponent Real Madrid 4/9
- Opponent Barcelona 0/4

"Received/Deserved" yellows in La Liga :

- Opponent Barcelona 109/162
- Opponent Real Madrid 120/130
- Real Madrid 75/120
- Barcelona 75/77

Jeśli już było to przepraszam.

1

Za Laporty takiego gówna, za przeproszeniem, nie było.
Ten zarząd jest skończony. Fuera!

0

Coś przegapiłem?
Donnarumma, Mbappe już w realu?
A może za bardzo wybiegłeś w przyszłość?

10

My jesteśmy więcej niż klubem.

0

Z Renato też bym się nie śmiał.
Można by go teraz z Bayernu wyciągnąć za jakieś 15-20 mln (oczywiście z Marco nie rezygnując), i kto wie, kto wie. Chłop ma dopiero 20 lat i jeszcze wam pokaże.

0

Oby chłopak był tak dobry, jak kiedyś Ivan Cordoba, którego Inter też sprowadził za grosze, a grał chyba z 10 sezonów dla nich.

0

Wartość Ardy i Rafinhi opieram na pojawiających się pogłoskach o chęci ich kupna przez, odpowiednio Chińczyków i Juventus/Romę (30 mln i 25 mln - takie sumy się przy tej okazji pojawiały i są moim zdaniem trafione). Jak wiadomo, zawodnik jest tyle wart ile ktoś chce za niego dać.
Co do Ivana, to chłop ma już 29 lat. W tym wieku zaczyna się już zjazd z formą. Lepszy już nie bedzie.
W dodatku dwa ostatnie sezony, poza pojedyńczymi meczami, poprostu przeczłapał (tak, jak kiedyś Fabregas). Jedynie pierwszy sezon prezentował się na naprawdę wysokim poziomie.
Nie sądzę, aby na dzień dzisiejszy był lepszy od Sergiego. Poza tym, przy transferze Marco może sam już się martwić o miejsce w składzie i być może to on będzie chciał odejść.

1

Najgorsze jest to, że jeśli uda nam się pozyskać Verrattiego, to zarząd (tfu!) zacznie za pół darmo pozbywać się niepotrzebnych wtedy pomocników.
Perez za takiego Morate wyciągnie co najmniej 70 mln, a my za Arde i Rafinhe dostaniemy połowę ich wartości, czyli ok. 25-30 mln.
Wspomnienie moje słowa.
Moim zdaniem realna wartość tej dwójki to ok. 55 mln, do tego Rakitic ok.45 mln (który wg mnie jest zbędny przy ewentualnym transferze Marco, i którego z powodzeniem zastąpić może już Sergi Roberto) i mamy samofinansujacy się transfer.

0

Ha ha ha!
W niezłej bajce żyjesz.

0

A tyle ci dwaj kosztowali.

3

Nie wiem czy już ktoś o tym nie pisał, ale czy widzieliście podsumowanie sezonu w wykonaniu La Liga Referees na Twitterze?
Polecam szczególnie kibicom klubiku z madrytu.
Sędzia to ich dwunasty zawodnik nie od dziś.
Idę o zakład, że co najmniej połowa ich trofeów z lat 50-70 tych to podarki od sedziów,.
Skoro dzisiaj w dobie kilkunastu kamer nagrywających jednoczesnie to samo zdarzenie dochodzi do takich bezczelnych wałków, to co musiało się dziać w czasach przed telewizyjnych?

0

Moim zdaniem, abyśmy znowu rządzili w Europie potrzeba do formacji pomocy dwóch piłkarzy: nowego Inieste i nowego Makelele.

Na poziomie pierwszego obecnie jest tylko Veratti, ewentualnie Isco. Drugiemu zaś, obecnie tylko Kante dorównuje.

10

Ha, Ha. Ironia losu.
A zanosi się na to, że to właśnie Rosell wyląduje na długie lata w pace.
Szkoda tylko tego, że część naszych socios (chyba lekko ociemniałych) wybrało pacynkę Bartu na prezesa.
Laporte nie szczędziłby grosza na piłkarzy światowego formatu, bo wie, że takie trio jak MSN zdarza się raz na 50 lat, albo i rzadziej, i trzeba im zapewnić odpowiednie wsparcie, by móc seryjnie zdobywać najważniejsze trofea.
W zamian, co roku mamy zastępy nie tanich średniaków, którzy nic nie wnoszą do gry zespołu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?