klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja licze, że już niedługo jego nieposkromiona ambicja weźmie górę i znów zostanie premierem.
A wtedy takie wybuchy jak dzisiaj będziemy oglądac częściej.
13
Ponieważ gryzł piach mieszkając pod mostem, a teraz je bułki za 500+ w mieszkaniu+ (podobny awans społeczny spotkał połowę narodu)
1
Zgadzam się z tym prawem głosu dla tych, co na to zasługują. W ostatnich dniach sam o tym myślałem.
To nieuczciwe, że wybitny profesor ma taki sam głos, co alkoholik Zdzisio żyjący z zasiłku lub pomocy społecznej i olewajacy kazdą pracę.
0
A, no chyba że tak.
Tutaj trafiłeś w sedno.
1
Wepchnął się na mównice " bez żadnego trybu" jak sam to ujął.
Co wolno wojewodzie...
1
Jeśli na tym ma polegać prawdziwa polityka, to ja dziękuję.
1
A wydawać by się mogło,że z każdym wiekiem ludzkość będzie posuwać się do przodu, mądrzeć, sięgać dalej.
A ja mam wrazenie, że my się cofamy, dziczejemy.
2
Komentarz usunięty
1
Siódmy krzyżyk już na jego karku - to się może stać w każdej chwili.
0
Podobno najgłośniejszych są ci, co mają coś na sumieniu.
0
Całkiem prawdopodobne.
Byłoby to jego Magnum Opus dla dobra tego Narodu.
5
Wrzuć dowód na tą rzekomą jazdę po jego rodzinie, proszę.
6
Pokazał prawdziwą twarz - po raz kolejny.
Ale pewien elektorat i tak nie da się przekonać " że białe jest białe, a czarne jest czarne"
Nadal ślepo w guru sekty będą zapatrzeni.
2
Komentarz usunięty
4
Komentarz usunięty
2
Jego osławiony stosunek do kobiet.
"Won... do garów" pewnie miało być.
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Góruje w czym?
Chyba w nocnej aktywności i na nartach co 2 msc.
I te jego "zdolności" oratorskie - polot dla starszych pań z kółka różańcowego.
0
W TVP lepsza ścieżka kariery - mógłby szefem redakcji zostać od zaraz.
0
O widzę, że próbujesz wymusić represje na inaczej myślących?
Niedługo będzie więzienie za nie chodzenie do kościoła,,a co pózniej?
Może stos?
1
Ależ bezczelnie próbujesz zakłamać fakty, w dodatku pokazując pełnię swojej hipokryzji.
PO wprowadza dwóch swoich sędziów, którzy im się nie należą (co i ja uznaję, bo to jest oczywiste) - według ciebie zamach na trybunał.
PiS wprowadza trzech swoich sędziów, którzy im się nie należą, bo ich wybór przypada na sejm poprzedniej kadencji ( co też jest oczywiste) - według ciebie jest to zgodne z prawem.
Przecież ty nie masz w sobie nawet odrobiny przyzwoistosci i uczciwości, skoro dla ciebie ta sama machloja w wykonaniu obu partii ma różną ocenę.
0
To, że Jezus zył ma być argumentem na istnienie akurat tego Boga?
Mahomet też żył - czyli to islam jest prawdziwy?
Nigdzie nie zaprzeczyłem, że Jezus czy inni żyli.
Owszem, żyli, tylko że to byli tacy sami zwykli ludzie jak ty czy ja.
Cuda? Poważnie? Masz jakieś nagrania, zdjęcia?
Dziwne, że jakoś teraz w dobie kamery w telefonie jakoś się nie zdarzają. Umarli przestali zmartwychwstawać.
3
Ale zakłamujesz fakty.
Skoro kadencja sędziego trybunału konstytucyjnego wynosi 9 lat , a PO rządziła 8, to siłą rzeczy za ich rządów zostanie wymieniona większość składu, dodajmy zgodnie z prawem.
Jeśli PiS rzdziłby 8 lat, to też doszedł by w końcu do takiego stanu,że miałby przytłaczająca większość sędziów. Zgodnie z prawem.
Ale, że są to ludzie którzy nie mogą się nachapać, to przeprowadzili zamach na trybunał.
Poraża mnie twoja niewiedza w tym, skąd się bierze przewagą jakiejś partii w trybunale.
Zanim o czymś się zacznie mówić, powinno się zaznajomić z tematem.
0
Nie istnieje nawet najmniejszy dowód naukowy na istnienie Boga, nawet poszlaka.
Już małe dzieci powinny być uświadamiane, że Bóg ma tyle wspólnego z rzeczywistością, co rycerze Jedi lub Sithowie.
Może i ze Star Wars zrobimy przedmiot w szkole?
0
Wystarczy, że będzie sie edukować ludzi zgodnie z prawdą naukowa - wtedy nie będzie potrzebny zakazy wania religii.
Ona umrze śmiercią naturalną
1
Niestety największa dewiacja w historii, jaką jest religią( w tym katolicyzm) ma się u nas bardzo dobrze, Nie zauważyłem braku tolerancji dla tego ogłupiającego zjawiska, wręcz przeciwnie - jest w tych kręgach całkowite przyzwolenie na otumanianie ludzi.
1
Serio?
Ale tendencyjność.
Podrzuć to do tvpis, na pewno zrobią z tego gównoburzę dla ćwierćinteligentów, a ty dostaniesz tantiemy i medal w nocy od pacynki.
Właśnie jakieś szczyle w necie uświadomiły mi coś, czego nie wiedziałem.
Mianowicie, że jestem antypolskim zdrajcą, pachołkiem Sorosa i niemiecką mordą, tylko dlatego, że w jakimś temacie mam inne zdanie.
Tylko patrzeć jak zaczną rozstrzeliwać "inaczej myślących".
Prawdziwa polsko - katolicka postawa.
Jad nienawiści i piana w pysku - Jezus w niebie po prawicy Ojca jest z was dymnny.
5
Bawi mnie ciemnota tych, którzy nie mają bladego pojęcia o ekonomii, a zabierają głos.
Ja, jak jakiejś dziedziny nie znam w stopniu chociażby podstawowym, to się nie wypowiadam - w przeciwieństwie do ciebie.
Gdyby nie Balcerowicz, to bylibyśmy dzisiaj na poziomie Ukrainy.
A o pracy w jakim kraju marzą Ukraińcy, podpowiedzi mi?
A co do Wałęsy i Frasyniuka: gdzie był kaczor, gdy oni walczyli o wolność tego kraju?
Przypomnieć ci, bo zapomniałeś " niechcący", lub w ogóle nie odrobiłeś lekcji i nie zaznajomiłeś się z faktami?
0
Z półtora roku nie ściągałem żadnego filmu z sieci, a po ostatnich zamknięciach kilku znanych stron z torrentami to nawet nie wiem gdzie można coś pobrać.
Czy ściąganie dzisiaj torrentów nie jest zbyt niebezpieczne, jak jeszcze 1,5-2 lata temu?
0
Ktoś śledzi na bieżąco plotki na temat transferu Coutinho do PSG?
Jak to na dzisiaj wygląda?