0

W najgorszym przypadku jeszcze dwa tygodnie.

Chłop po 4 dniach ma pewnie ok. 8 tyś podpisów, więc na bank zbierze wymaganą ilość (pomimo tego iż większość udało się zebrać podczas dni meczowych)

2

Nie wiesz po co?
A no po to, aby takie głosowanie chociaż się odbyło.
Jak Laportę chciano odwołać to próg był 5%, a podczas głosowania 65% była za jego odwołaniem.
O włos uratował tyłek.
Rossell z Bartkiem nie chcieli, aby ich to spotkało, więc wyśrubowali wynik podpisów do 15%, tak aby głosowanie nigdy się nie odbyło.

Więc skoro 5% w głosowaniu w referendum przełożyło się na 65% podczas wotum nieufnosci za Laporty, to śmiało można załozyc, że te około 7% Benedito już by doprowadziło do odwołania zarządu.
Te głosy które się zbiera teraz to taki barometr popularności prezydenta. Po zebranych głosach tylko w ciągu dwóch dni widać, że jest z nim jeszcze gorzej niż kiedyś z Laportą.

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

2

3 tyś już zebranych. Powiedzmy 2 tyś wzięło ankiety do domu. Drugie tyle, albo i więcej podczas meczu z Juve i już mamy 10 tyś.
Jestem optymistą. Tym bardziej, że większość ludzi zostawia wszystko na ostatnią chwilę.

0

Przyzwyczajaj się.

0

A to przepraszam, przegapiłem info o kontuzji.

1

Szkoda, że nie ma Roberto.
Chłopak nie ma szczęścia, wiecznie na bocznym torze.

0

Nie wie o co chodzi, bo zakupy zamiast niego dźwiga mama.

15

Co się z nim stało?
Był takim świetnym zawodnikiem w Atletico.
Szkoda tym bardziej, że sympatyczny z niego człowiek.

0

Brady dobry, Manning lepszy.

2

Z tym PiSem to się zgadzam.
Ale już porównanie Benedito do tej bandy pokrak uwazam za nieuzasadnione.

2

Sorry, ale głupie odpowiedzi w tej sondzie.
Płytkie jak to tylko możliwe.
Zresztą jak i cały temat reparacji.
Ja mam lepsze pytanie: Jak zamierzasz wyegzekwować reparacje?

0

Komentarz usunięty

0

Odejście w sierpniu byłoby lepsze niż w lipcu, pod warunkiem, że Neymar poinformowałby klub o tym.
Dzięki temu moglibyśmy przy niewiedzy innych klubów kupić Dembele za 70-80 mln, a Coutinho za 80-100 mln i jeszcze by się cieszyli, że tyle udało się im wyciągnąć.

5

Chociaż nie cierpię Bartka, to teraz muszę go bronić.
Ty wiesz ilu agentów w czasie okna transferowego opowiada niestworzone historie na temat ewentualnych transferów?
Dlaczego mieli akurat jego informacjom wierzyć, dał im na potwierdzenie ich dowody jakieś?
Tym bardziej, że sam Neymar w rozmowach z członkami zarzadu zapewniał ich, że dobrze czuje się w Barcie.
Więc poniekąd jestem w stanie trochę go usprawiedliwić za nieprzeprowadzenie transferu na miejsce Neymara zawczasu.
Natomiast za transfery na pozostałe pozycje należy mu się szkolna pała z wykrzyknikiem.

0

Czyli w skrócie:
Bartłomiej zostań, bo robisz świetną robotę.
Dobrze rozumiem?

0

A mnie bardziej od transferów (bo tych już nie zobaczymy) obchodzi, ile dzisiaj podpisów zbierze Benedito?
Ciekawe czy się pochwali?

4

A może Alexisa? Tylko 60 mln.
Jak już mamy sprowadzać dziadka w postaci Di Marii, to już po stokroć wolę jego.

14

Westeros?

0

Yahoo! Hurra!

1

Thierry, wcale nie pomagasz.

0

Niech dają Dybalę w rozliczeniu to jeszcze wyjdą na plus. Albo w ostateczności Pjanica.

0

Z tym Mbappe to już pewne?

0

Nie liczyłbym na to, nawet jakby mu 500 mln dawali.
Stchórzyłby a nie podjął takie wyzwanie.

1

Valverde to jednak też wuefista.
Zwalniamy go?

0

Ma kontuzje w genach.
Czyli inaczej mówiąc - łamaga od urodzenia.

0

O kurde, to jednak źle myślałem.

0

No właśnie nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba przepisy UEFA coś na ten temat mówią i zdaje mi sie,że maksimum to 6 lat.
Przy takiej kwocie jaką wywaliliśmy za Dembele to by nawet wypadało na tyle z nim podpisac, by się trochę zabezpieczyć przed wołaniem o podwyżkę co 2 lata.
No i klauzula odejścia odpowiednią oczywiście.

1

Wie ktoś na ile lat maksymalnie w Hiszpanii można podpisać kontrakt z zawodnikiem?
Są jakieś ograniczenia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?