klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W najgorszym przypadku jeszcze dwa tygodnie.
Chłop po 4 dniach ma pewnie ok. 8 tyś podpisów, więc na bank zbierze wymaganą ilość (pomimo tego iż większość udało się zebrać podczas dni meczowych)
2
Nie wiesz po co?
A no po to, aby takie głosowanie chociaż się odbyło.
Jak Laportę chciano odwołać to próg był 5%, a podczas głosowania 65% była za jego odwołaniem.
O włos uratował tyłek.
Rossell z Bartkiem nie chcieli, aby ich to spotkało, więc wyśrubowali wynik podpisów do 15%, tak aby głosowanie nigdy się nie odbyło.
Więc skoro 5% w głosowaniu w referendum przełożyło się na 65% podczas wotum nieufnosci za Laporty, to śmiało można załozyc, że te około 7% Benedito już by doprowadziło do odwołania zarządu.
Te głosy które się zbiera teraz to taki barometr popularności prezydenta. Po zebranych głosach tylko w ciągu dwóch dni widać, że jest z nim jeszcze gorzej niż kiedyś z Laportą.
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
2
3 tyś już zebranych. Powiedzmy 2 tyś wzięło ankiety do domu. Drugie tyle, albo i więcej podczas meczu z Juve i już mamy 10 tyś.
Jestem optymistą. Tym bardziej, że większość ludzi zostawia wszystko na ostatnią chwilę.
0
Przyzwyczajaj się.
0
A to przepraszam, przegapiłem info o kontuzji.
1
Szkoda, że nie ma Roberto.
Chłopak nie ma szczęścia, wiecznie na bocznym torze.
0
Nie wie o co chodzi, bo zakupy zamiast niego dźwiga mama.
15
Co się z nim stało?
Był takim świetnym zawodnikiem w Atletico.
Szkoda tym bardziej, że sympatyczny z niego człowiek.
0
Brady dobry, Manning lepszy.
2
Z tym PiSem to się zgadzam.
Ale już porównanie Benedito do tej bandy pokrak uwazam za nieuzasadnione.
2
Sorry, ale głupie odpowiedzi w tej sondzie.
Płytkie jak to tylko możliwe.
Zresztą jak i cały temat reparacji.
Ja mam lepsze pytanie: Jak zamierzasz wyegzekwować reparacje?
0
Komentarz usunięty
0
Odejście w sierpniu byłoby lepsze niż w lipcu, pod warunkiem, że Neymar poinformowałby klub o tym.
Dzięki temu moglibyśmy przy niewiedzy innych klubów kupić Dembele za 70-80 mln, a Coutinho za 80-100 mln i jeszcze by się cieszyli, że tyle udało się im wyciągnąć.
5
Chociaż nie cierpię Bartka, to teraz muszę go bronić.
Ty wiesz ilu agentów w czasie okna transferowego opowiada niestworzone historie na temat ewentualnych transferów?
Dlaczego mieli akurat jego informacjom wierzyć, dał im na potwierdzenie ich dowody jakieś?
Tym bardziej, że sam Neymar w rozmowach z członkami zarzadu zapewniał ich, że dobrze czuje się w Barcie.
Więc poniekąd jestem w stanie trochę go usprawiedliwić za nieprzeprowadzenie transferu na miejsce Neymara zawczasu.
Natomiast za transfery na pozostałe pozycje należy mu się szkolna pała z wykrzyknikiem.
0
Czyli w skrócie:
Bartłomiej zostań, bo robisz świetną robotę.
Dobrze rozumiem?
0
A mnie bardziej od transferów (bo tych już nie zobaczymy) obchodzi, ile dzisiaj podpisów zbierze Benedito?
Ciekawe czy się pochwali?
4
A może Alexisa? Tylko 60 mln.
Jak już mamy sprowadzać dziadka w postaci Di Marii, to już po stokroć wolę jego.
14
Westeros?
0
Yahoo! Hurra!
1
Thierry, wcale nie pomagasz.
0
Niech dają Dybalę w rozliczeniu to jeszcze wyjdą na plus. Albo w ostateczności Pjanica.
0
Z tym Mbappe to już pewne?
0
Nie liczyłbym na to, nawet jakby mu 500 mln dawali.
Stchórzyłby a nie podjął takie wyzwanie.
1
Valverde to jednak też wuefista.
Zwalniamy go?
0
Ma kontuzje w genach.
Czyli inaczej mówiąc - łamaga od urodzenia.
0
O kurde, to jednak źle myślałem.
0
No właśnie nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba przepisy UEFA coś na ten temat mówią i zdaje mi sie,że maksimum to 6 lat.
Przy takiej kwocie jaką wywaliliśmy za Dembele to by nawet wypadało na tyle z nim podpisac, by się trochę zabezpieczyć przed wołaniem o podwyżkę co 2 lata.
No i klauzula odejścia odpowiednią oczywiście.
1
Wie ktoś na ile lat maksymalnie w Hiszpanii można podpisać kontrakt z zawodnikiem?
Są jakieś ograniczenia?