0

Może to efekt zakażenia przez kleszcza - borelioza. Teraz idealna dla nich pora jest
Mój pies ledwo chodził po takim zakażeniu, nic nie jadł i nie pił, głęboko i szybko oddychał, jakby miał zaraz wyzionąć ducha.
Psia (więc pewnie i kocia) borelioza to babeszjoza.

0

I z IWC Big Pilot.
Ma gust.

0

Daj znać co ostatecznie wybrałeś i jak poszło.

5

Że też w tej Koreii nie znajdzie się jeden odważny i nie uwolni tego narodu od tego dyktatorka strzałem w łeb.

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Chętnie poczytam te relacje, w dodatku zweryfikowane.
Nawet Cenckiewicz powiedział, że to co twierdzi Piotrowicz to bzdury i nie rozumie co taki człowiek robi w PISIe.

0

Komentarz usunięty

0

Śłyszałeś może kiedyś o określeniu " miękka dyktatura"?
W łaśnie w tamtym kierunku powoli dryfujemy.
Po Białoruskich czy Rosyjskich ulicach też nie jeżdżą czołgi, a wszyscy dobrze wiemy, że nie są to kraje ze standardami ogólnie przyjętymi za demokratyczne.

0

Coś
To
Inni
Lśnienie
Sierociniec
Egzorcysta
Obcy
Obcy 2
Conjuring

7

Wie ktoś czy zniknęła już tabela z rm.pl?

2

Kup zamiast tego Positivum.
30 tabletek za tylko 5 zł.

3

Dlaczego 1 mld?
Ano dlatego, że Tvpis za rządów szpeca od zarządzania Kurskiego w pierwszym roku po przejęciu przez PiS straciło 280 mln.
PO zostawiło w kasie telewizji 100 mln, a Kurski zamknął rok na minusie 180 mln ( czyli razem 280 mln straty).
1 mld to jest to więc tyle ile stracą mniej więcej przez 4 lata ich kadencji do następnych wyborów.
Już dzisiaj zabezpieczają finansowo tą dojarkę naszych pieniędzy.
Casus podobny do stajni koni w Janowie i Michałowie.
Za PO zarabiały 4mln euro z aukcji a za PiS 0,4 mln, a i tak zostało to przedstawione jako sukces.
Co do deficytu budżetowego, to nawet się nie będę wypowiadał, bo szkoda mi po prostu czasu na tych zaślepionych wyznawców dojnej zmiany, których tutaj jest pełno.
Każdy, kto choć trochę zna się na ekonomii, ten z politykiem uśmiechał się na ogłaszane co miesiąc sukcesy budżetowe rządu.
A teraz wyszło, nomen omen, szydło z worka.

1

Do ciebie skierowana była pierwsza część wypowiedzi.
Zresztą wyraźnie oddzieliłem akapity od siebie, dodając, że drugi z nich to dygresja na temat wielbicieli pis.

3

Powszechna edukacja, powszechna służba zdrowia, emerytura, renta, 8h dzień pracy, równość wobec prawa, wolność osobista ... itd.
Miejsca by nie starczyło wymieniać.
Nie mów, że nie wiesz komu to zawdzieczasz.?
Nie miałeś nigdy w rękach książki do historii z podstawówki lub gimnazjum?

Na marginesie, to najbardziej osłabiają mnie właśnie wyznawcy pisu, z których ust słowo "lewactwo" leci seriami, jak z karabinu.
Wiem wtedy, że mam do czynienia z tumanem i nieukiem, który nie wie, że pis też jest partią lewacką.
Poglądy PiS w sferze gospodarczej/ekonomicznej i społeczno-socjalnej to przecież czyste " lewactwo".
Jedynie poglądy obyczajowe są u nich dalej konserwatywne, czyli tradycyjnie prawicowe.
Jedyną znaną mi partią czysto prawicową w sferze gospodarczej to Korwin, a wcześniej UPR.

7

Gdyby nie "lewactwo", to byś do dzisiaj był niepiśmiennym chłopem pańszczyźnianym u wielkiego Pana, a na spasionego jak wieprzek klechy odrabiał dziesięcinę.

10

To pewnie imigrant od Merkel, tylko oni są do tego zdolni.
Polak-patriota-narodowy-katolik nie byłby do tego zdolny.

2

Rucha?
Założę się, że Sklepowicz to z twojej rodziny.
Ten sam poziom.

0

Bajki dla przygłupich.
Kto uwierzy w kupowanie gazet specjalnie na podpałkę? Nawet ludzie majętni tak nie robią, bo inaczej nie byliby bogaci.

W dodatku jeśli nawet idzie tylko na podpałkę, to najpierw trzeba ją kupić. Więc czy ją przeczytasz czy nie, to i tak dajesz im zarobić tyle samo, a to nie świadczy zbyt dobrze o inteligencji szydło i jej rodziny albo też o tych, którzy dają wiarę takim banialukom.

0

Nie masz co płakać, nie takie pieniądze się wtapiało, uwierz mi.
Poza tym, to tylko ... pieniądze.

0

Będzie farfocel w końcówce w Madrycie?

8

A co te dzieci nie mają ojca?

Dziwne szczęście ma to PO.
Podobno okradli naród (czytaj. roszczeniowych nierobów) na seksyliardytryliardobiliardy milionów, a żaden nikt nie siedzi.
Co więcej, nie toczy się żadne postępowanie przeciwko żadnemu z nich o te pierdyliardy, ani nie toczyło przez ostatnie 2 lata, gdy u władzy jest ich śmiertelny wróg.
Dziwne to wszystko. A może i nie.
Pozdro dla kumatych - gatunku na wymarciu.

76

Mistrzowska odpowiedź.
Uwielbiam gościa.

0

Maszyna juz się zatarła?

0

Są jeszcze duzi, zagraniczni bukmacherzy, u których można legalnie u nas obstawiać?

11

Szkoda świni.
Nie jest jej godzien.

0

Kto wie, może nawet głosował przeciw niepodległości.

0

38 zł prowizji od 220zl?
Ale nas rżną.

1

Komentarz usunięty

1

Jesteś przykładem właśnie tego o czym pisałem powyżej.
Na plus ? Ha, ha, ha
Gdzie? Pokaż mi to ?
Może chodzi o tą niby nadwyżkę w budżecie?
To teraz zagadka dla ciebie:
Jak to jest, że po 8 msc mamy nadwyżkę w budżecie 5 mld, a na koniec roku( zresztą jak sam potwierdził Morawiecki) będzie minus 60 mld?

Poza tym, na marginesie:
Wg danych GUS( który jest pod kontrolą PiS):
8 lat rządów PO - wzrost długu publicznego o 300 mld
1 rok rządów PIS - wzrost długu publicznego o 130 mld.
Wytłumaczysz mi to?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?