klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Też chętnie zobaczę te "argumenty".
Mógłbyś wskazać palcem.
A skoro Tusk jest taki umoczony w tylu aferach jak tu próbuje się twierdzić, to dlaczego nikt go za nie nie ściga?
Proste pytanie:
Dlaczego piss go nie ściga chociażby za jedną aferę? Dlaczego?
Przecież to jego śmiertelni wrogowie, którzy od trzech lat są u władzy i mają wszystkie narzędzia by go wsadzić do pierdoła, a tego nie robią. Dlaczego?
Przecież to nielogiczne w świetle tego, co insynuujecue.
Odpowiedź jest, jak zwykle, prosta:
Bo nie ma za co.
1
Powiem ci jedno: gdyby to, co piszesz było prawdą lub miało jakiekolwiek znamiona afery, to na okrągło byśmy o tym słyszeli w mediach przez kilka lat.
A ja pierwszy raz o czymś takim słyszę i 99% społeczeństwa też o tym nie słyszała.
Wytłumacz mi dlaczego? Przecież chodzi o 4mld zł.
Nawet piss nic o tekiej aferze nie mówi.
Amber Gold aferą za kilkaset mln, aferą Rywina za 20 mln dol - przez lata media o nich trąbią.
Tutaj kilka MLD i cicho sza nawet u śmiertelnych wrogów.
1
Jeśli Tusk odpowiada za Amber Golf, to pissioki odpowiadają za Getback, która jest o wiele większą aferą, bo same straty obligatariuszy to kilka mld zł, a do tego jeszcze akcjonariusze kilkaset mln.
O SKOKach, które są powiązane z pissem nie wspomnę - ponad 5 mld wyparowało.
Machloje spółek Srebrna, Telegraf, pewnie też nie chce się pamiętać, no nie?
Art-b i Fozz - nazwisko Kaczyńskich w obu aferach się pojawiało,a to że wzięli od Bagsika pieniądze, to nawet oni potwierdzają.
Nad tą twoja listą to tylko z politowaniem zapłakać można. Połowa z tego to nawet koło afery nie stało, ci najwyżej można je nazwać aferą medialną.
0
Skarpety.
Jeszcze nie słyszałem, aby komuś się taki prezent nie przydał.
1
Belgia była w 1986.
Boski Diego wysłał ich do domu.
A Francja była jeszcze w 82 i 86.
0
Mniejsza o to jaki ja chcę finał, bo będzie Anglia - Francja.
0
Mam nadzieję, że będzie takim barcelońskim Kaką (chociaż to inna pozycja na boisku).
Tamten też przechodził w wieku 21 lat do Europy, też mało kto miał nadzieję, że z tego transferu będzie coś więcej niż tylko uzupełnienie kadry.
0
"zwyczajnie zwinąłbym interes, zmienił swoje dane osobowe i trochę wygląd, zabrał rodzinę i rozpoczął spokojne, BEZPIECZNE życie."
Tak Ci się tylko wydaje.
Prędzej czy później przeszłość upomniała by się o Ciebie.
40
Wąż.
0
Sopranos, The Wire,
1
Gdy ja dawno temu gierzyłem jeszcze na PlayStation, to FIFA była dwa poziomy niżej niż PES.
Nie wiem jak jest dzisiaj, ale gdybym miał znowu zagrać w jakąś piłeczkę to nawet bym się nie zastanawiał i sięgnął po PESa.
1
Widzę casus podobny do Ronaldinho, który też dokładnie w wieku 26 lat zaczął się powoli staczać piłkarsko.
0
No przecież w końcu zostali Mistrzami Świata, prawda?
0
Patrz realmadrid.pl i el jarek.
1
Wariat z niego był, ale uwielbiałem go.
Tak, jak i cały Milan z poprzedniej dekady.
0
Sprzedałbym.
0
Myślę, że gdyby dano szansę Roberto rozegrać pełnych 15-20 meczów na środku pomocy pod rząd, to okazałoby sie, że mamy kolejnego grajka wartego 150 mln.
0
Sprzedadzą komu?
I za ile według ciebie?
0
Plebania, Ojciec Mateusz? Serio?
Klanu jeszcze brakuje.
Chociaż wcale mnie to nie dziwi wiedząc jakim intelektem zostali "obdarzeni" widzowie narodowej.
0
Na Transfermarkt sprawdź wycenę reprezentacji.
0
Ach, co to był za wspaniały klub ten Milan za czasów Berlusconiego (poza kilkoma ostatnimi latami, gdy poskąpił grosza)
0
Alli.
0
Paulinho do Chin za 50 mln, a w jego miejsce Rabiot za połowę tej kwoty.
0
Masz 23 lata, a mature zdawałeś 8 lat temu?
0
Sprzedać za te 40 mln i brać Rabiota w jego miejsce za pół darmo.
0
A z którego kraju grasz?
2
Nie robi idiotów z nikogo.
To raczej ty go z siebie zrobiłeś, bo to co powiedział jest prawdą.
PO zgadzało się, ale tylko na tymczasowe, a nie STAŁE przyjęcie uchodźców.
3
Tak, jak każdy rodzi się praworęczny.
Leworęczność to tylko widzi mi się ludzi, którzy chcą być na siłę inni.
Tak, jak każdy rodzi się z uwielbieniem do smaku np. kapuśniaku.
Nie lubienie kapuśniaku to tylko widzi mi się ludzi, którzy chcą być na siłę inni.
0
Gdyby wtedy była lepsza pogoda to może przegralibyśmy 3:0, a nie 1:0.
0
Fajnie wygląda ta dziura w bucie.