1

Też chętnie zobaczę te "argumenty".
Mógłbyś wskazać palcem.

A skoro Tusk jest taki umoczony w tylu aferach jak tu próbuje się twierdzić, to dlaczego nikt go za nie nie ściga?
Proste pytanie:
Dlaczego piss go nie ściga chociażby za jedną aferę? Dlaczego?
Przecież to jego śmiertelni wrogowie, którzy od trzech lat są u władzy i mają wszystkie narzędzia by go wsadzić do pierdoła, a tego nie robią. Dlaczego?
Przecież to nielogiczne w świetle tego, co insynuujecue.
Odpowiedź jest, jak zwykle, prosta:
Bo nie ma za co.

1

Powiem ci jedno: gdyby to, co piszesz było prawdą lub miało jakiekolwiek znamiona afery, to na okrągło byśmy o tym słyszeli w mediach przez kilka lat.
A ja pierwszy raz o czymś takim słyszę i 99% społeczeństwa też o tym nie słyszała.
Wytłumacz mi dlaczego? Przecież chodzi o 4mld zł.
Nawet piss nic o tekiej aferze nie mówi.
Amber Gold aferą za kilkaset mln, aferą Rywina za 20 mln dol - przez lata media o nich trąbią.
Tutaj kilka MLD i cicho sza nawet u śmiertelnych wrogów.

1

Jeśli Tusk odpowiada za Amber Golf, to pissioki odpowiadają za Getback, która jest o wiele większą aferą, bo same straty obligatariuszy to kilka mld zł, a do tego jeszcze akcjonariusze kilkaset mln.
O SKOKach, które są powiązane z pissem nie wspomnę - ponad 5 mld wyparowało.
Machloje spółek Srebrna, Telegraf, pewnie też nie chce się pamiętać, no nie?
Art-b i Fozz - nazwisko Kaczyńskich w obu aferach się pojawiało,a to że wzięli od Bagsika pieniądze, to nawet oni potwierdzają.

Nad tą twoja listą to tylko z politowaniem zapłakać można. Połowa z tego to nawet koło afery nie stało, ci najwyżej można je nazwać aferą medialną.

0

Skarpety.
Jeszcze nie słyszałem, aby komuś się taki prezent nie przydał.

1

Belgia była w 1986.
Boski Diego wysłał ich do domu.

A Francja była jeszcze w 82 i 86.

0

Mniejsza o to jaki ja chcę finał, bo będzie Anglia - Francja.

0

Mam nadzieję, że będzie takim barcelońskim Kaką (chociaż to inna pozycja na boisku).
Tamten też przechodził w wieku 21 lat do Europy, też mało kto miał nadzieję, że z tego transferu będzie coś więcej niż tylko uzupełnienie kadry.

0

"zwyczajnie zwinąłbym interes, zmienił swoje dane osobowe i trochę wygląd, zabrał rodzinę i rozpoczął spokojne, BEZPIECZNE życie."

Tak Ci się tylko wydaje.
Prędzej czy później przeszłość upomniała by się o Ciebie.

40

Wąż.

0

Sopranos, The Wire,

1

Gdy ja dawno temu gierzyłem jeszcze na PlayStation, to FIFA była dwa poziomy niżej niż PES.
Nie wiem jak jest dzisiaj, ale gdybym miał znowu zagrać w jakąś piłeczkę to nawet bym się nie zastanawiał i sięgnął po PESa.

1

Widzę casus podobny do Ronaldinho, który też dokładnie w wieku 26 lat zaczął się powoli staczać piłkarsko.

0

No przecież w końcu zostali Mistrzami Świata, prawda?

0

Patrz realmadrid.pl i el jarek.

1

Wariat z niego był, ale uwielbiałem go.
Tak, jak i cały Milan z poprzedniej dekady.

0

Sprzedałbym.

0

Myślę, że gdyby dano szansę Roberto rozegrać pełnych 15-20 meczów na środku pomocy pod rząd, to okazałoby sie, że mamy kolejnego grajka wartego 150 mln.

0

Sprzedadzą komu?
I za ile według ciebie?

0

Plebania, Ojciec Mateusz? Serio?
Klanu jeszcze brakuje.
Chociaż wcale mnie to nie dziwi wiedząc jakim intelektem zostali "obdarzeni" widzowie narodowej.

0

Na Transfermarkt sprawdź wycenę reprezentacji.

0

Ach, co to był za wspaniały klub ten Milan za czasów Berlusconiego (poza kilkoma ostatnimi latami, gdy poskąpił grosza)

0

Alli.

0

Paulinho do Chin za 50 mln, a w jego miejsce Rabiot za połowę tej kwoty.

0

Masz 23 lata, a mature zdawałeś 8 lat temu?

0

Sprzedać za te 40 mln i brać Rabiota w jego miejsce za pół darmo.

0

A z którego kraju grasz?

2

Nie robi idiotów z nikogo.
To raczej ty go z siebie zrobiłeś, bo to co powiedział jest prawdą.
PO zgadzało się, ale tylko na tymczasowe, a nie STAŁE przyjęcie uchodźców.

3

Tak, jak każdy rodzi się praworęczny.
Leworęczność to tylko widzi mi się ludzi, którzy chcą być na siłę inni.
Tak, jak każdy rodzi się z uwielbieniem do smaku np. kapuśniaku.
Nie lubienie kapuśniaku to tylko widzi mi się ludzi, którzy chcą być na siłę inni.

0

Gdyby wtedy była lepsza pogoda to może przegralibyśmy 3:0, a nie 1:0.

0

Fajnie wygląda ta dziura w bucie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?