0

@MaTt_BarcaFan
No przecież napisał Ci, że chyba trudno tego nie zauważyć:
"Ginęli nie tylko Żydzi, ale przede wszystkim oni i to z wielu krajów"

1

@kerouac
Gdyby, gdyby...
Ale nie stoi.
Stoi za to w koszulce prawilnego polaczka.

0

@Cochise
Nie zgodzę się, że nie jest wart 100 mln + Dembele.
Wycena transfermarkt na te chwilę jest uczciwa - 180 mln.
Dembele też dzisiaj nie jest wart więcej niż 80 mln. Ja bym za niego wiecej nie dał.
Zabawne, ale mamy z nim prawie te same problemy, co PSG z Neymarem.

1

@Wawrzyszewski
Polowanie na czarownice. W dodatku nieudane.
Nieuzasadniona nienawiść do drugiego człowieka na szczęście to za mało (jeszcze).
Potrzebne są jeszcze jakieś dowody. A tych brak, nawet najmniejszych.
Komisja - nieporozumienie. Podobnie jak mitomana macierewicza.

0

@Marsmall
"co ma przepis prawa do przepisów uczelni?"
Ma, bo przepisy uczelni muszą być zgodne z przepisami prawa.

"Wstępując w dane miejsce trzeba respektować dane prawa"
Przytoczysz mi przepis z regulaminu uczelni, który mówi o tym, w co się można ubierać, a w co nie?
Nie musisz, bo takiego nie ma.
Wiesz dlaczego? Bo byłby niezgodny z przepisami prawa.
W prawie szariatu takie kwestie są regulowane.
Czy my naprawdę chcemy iść w tym kierunku?

0

@krzychu1526
No to pokaż mi ten punkt w regulaminie uczelni.
Na marginesie, to chyba nie zauważyłeś ( zreszta nie tylko ty), ale tu nigdzie nie ma mowy o zadnym wyrzucaniu z uczelni.
Dopiero wtedy było by to łamanie prawa.

1

@Tomo_95
Kolega z prawej strony? (Od razu widzę szufladkowanie, tylko dlatego, że się na coś nie godzę)
Jak niepokornych, nieposlusznych i inaczej myslacych wysmiewac to jest wolnosc, jak ksiadz palił ksiazki to oklaski i slowa poparcia. ( Serio uważasz, że to nie był powód do wstydu?)

1

@krzychu1526
Wytłumacz w jaki sposób działają na szkodę uczelni?
Znajdź mi przepis prawa, który zabrania ubierania się w to, co się chce.

1

@Triv44
A co to zakaz jest robienia głupich rzeczy?
Od kiedy?
I kto decyduje o tym co jest głupie?
Dla mnie przebieranie się dla zabawy nie jest głupie.
Co z balami przebierańców i imprezami tematycznymi. Albo rekonstrukcjami historycznymi? Czy tam się nie przebierają?
A jasełka albo scena teatru?

1

Widzę Święta Inkwizycja powraca:

https://krakow.onet.pl/nowy-targ-profanacja-religijna-na-juwenaliach-uczelnia-zapowiada-podjecie-krokow/l5ggy0t

A co z tak silnie podkreslanymi przez pewne srodowiska wolnosciami: wypowiedzi i ekspresji?


2

@Theodore_Bagwell
Są homo, bo Bòg ich takimi stworzył.
Jednych stworzył homo, innych hetero.
Jedni chodzą w białej skórze, inni w czarnej. Jedni mają blond włosy, inni czarne, brązowe lub rude.
Jedni dostali grupę krwi A, inni B, AB, 0.
Jedni mają krzywe nogi, piegi na facjacie i włosy na tyłku, a inni nie.

0

Tylko 12/100 sportowców to piłkarze?
Trochę zaskoczony jestem.

W sumie, po zastanowieniu, wcale nie ma się czemu dziwić.
"Winne" zapewne są amerykańskie ligi zawodowe, w ktorych nie ma takiej przepasci miedzy najsłabiej i najlepiej zarabiającymi.
System płacowy jest tam bardziej zrównoważony. Coś podobnego jak w przypadku praw transmisyjnych w Premiership - drużyny z topu tabeli dostają tylko kilkadziesiat % wiecej od druzyn z dolu tabeli. Na przeciwleglym biegunie jest La Liga - Barca i Real dostają kilkanaście razy tyle, co końcòwka tabeli.

4

@damianex10
Widząc jakie były wypowiedzi kibiców pod tym tytułem, nie była to paranoja.
Zresztą wszędzie w Internecie przy okazji tego meczu były niesmaczne nawiązania do holocaustu.
Po co? Naprawdę aż tak wielu z nas jest tak niedojrzala?

3

@Colon
"homoseksualizm jest podłożem do występowania pedofilii"
Te słowa są chyba jednoznaczne?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Colon
"Rzekomo" ?
Nazwanie kogoś pedofilem, tylko dlatego, że ten ma inne poglądy na pewne kwestie nie jest mową nienawiści?

"Jesli jestesmy za demokracja to musimy tez bronic wolnosci slowa tych, z ktorymi sie nie zgadzamy "
Dziwne, że dwa dni temu przy okazji marszów równości, ta zasada w prawackim środowisku nie obowiązywała.
Spróbuj coś krytycznego powiedzieć o wierze i kk, to zaraz będziesz miał zarzuty z obrazy uczuć religijnych. Jakoś wtedy wolność słowa tych, z którymi się nie zgadzamy nie ma znaczenia.

22

Nie ma nic o Willianie?Jestem niepocieszony.

6

@Adamski69 Z tym się po prostu ludzie rodzą i z tym umierają - naiwność i głupota.Wielu od tych chorób  można by uratować np. gdyby łaknęli wiedzy, dużo czytali ( z różnych źrodeł), szukali odpowiedzi.Ale są leniwi (60% Polaków niczego nie czyta) i bezrefleksyjnie zadowalaja się wciskaną im ciemnotą.

0

@Piotr,1985 Gdzie ty tu widzisz jakiś zysk?35 zł za koszulkę z przesyłką i ewentualnym zwrotem z jakiejś limitowanej (500?, 1000 sztuk?) Ilości?Sprawdziłem po ile koszulki są na Reserved( słaba lub przeciętna jakość).Najtańsze jednokomorowy model kosztuje 20 zł. Najtańsza koszulka z grafiką 30 zł. Bez kosztòw przesyłki.

0

@Koors Żenadą jest to, że nie umiesz czytać.Jak byk jest napisane,ze nie bedą dostępne w sprzedaży.

0

@Barwindg Przyszłe pokolenia za ten "nieglupi" plan zapłacą.Bedzie płacz i zgrzytanie zębami.Przypomnijcie sobie wtedy na kogo głosowaliscie.

1

@masq Kogoś dotknęła prawda?

2

@Mns21 Skoro jest bez planu i programu i mimo to zgarnia 40 %, to co by było, gdyby je miała?60 %? Miazga totalna.

1

Głupiś czy jaki?
Widze, że nie masz pojęcia co jest istotą strajku.
Według ciebie strajki powinny się odbywać w czasie urlopu albo w dni wolne od pracy
Wtedy to nie jest strajk tylko co najwyżej protest.
Powodzenia w ugraniu czegokolwiek dla siebie przy tak rozumianym "strajku"
Już widzę, jak górnicy czy stoczniowcy biorą wolne, aby "postrajkować". To by był ewenement na skalę światową.

0

Fajny filmik.

0

500+ to klapa na całego.
Dlaczego?
Czy każdy już zapomniał czemu ten program miał służyć?
Miał poprawić dzietność, by odwrócić negatywny trend demograficzny, który doprowadzi do ruiny ten kraj.
Jak już wiemy, dzietność nie drgnęła ani o jotę.
Za to co roku z budżetu wypływa na ten cel 30 mld, a za rok może być już 60 mld!
60 mld na przejedzenie. Nawet Grecy nie mieli takiej fantazji
Wyobraźcie sobie, co można by osiągnąć, gdyby te pieniądze co roku inwestowano w naukę i przemysł.
Wiemy już, że taka forma inwestycji jaką ma miejsce dzisiaj, na pewno niczego nam nie da.

3

On przynajmniej może coś powiedzieć, nawet jeśli ktoś mu w tym przeszkadza, w przeciwieństwie do posłów opozycji, którym na wszystkich sejmowych komisjach czy posiedzeniach sejmu odbierany jest głos lub wyłączany mikrofon.

0

0

Mógł korzystać z czyjegoś komputera np. w redakcji.

0

Arsenal - JVC
Liverpool - Carlsberg
Milan - Opel
Inter - Pirelli
Lazio - Cirio
Bayern - Opel
Real - Teka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?