0

Dobry transfer.
Monchi wie, co robi.

1

Dzięki, polaczku.

0

Większosc trenerów z Ameryki Pd. jest przereklamowana.
Łapałem się za głowę jak Rossell forsował Scolariego na naszego trenera.

4

Chorwacja.

1

Na kogo stawiacie jak zabraknie Niemców i Argentyny?
Ja na Chorwację.

1

Wypluj to!

2

Ależ mistrzostwa.
Brak Holandii i Włoch.
Za chwilę zapewne odpadną Niemcy i Argentyna.
Takiego pogromu chyba jeszcze nigdy nie było na tak wczesnym etapie?

0

Powinni zatrudnić kogoś z Europy, ale duma im na to nie pozwala.
Najlepszy byłby ktoś z Włoch lub Hiszpanii.

0

No 3 mln do 39mln. Razem 42 mln.
Sam przecież piszesz.

3

Sabella to był jednak porządny trener.
Może nie grali wtedy widowiskowo, ale na boisku było widać jakiś porządek, taktykę, kulturę gry.
Trudno dzisiaj uwierzyć, że był wtedy keytykowany.

1

Tam nie było co ograniczać.
Żadnej kreatywności w jego wykonaniu nie widziałem.

0

Pamiętacie rok 1990?
Wtedy na boisku było tylko trzech piłkarzy Argentyny: Maradona, Caniggia, Goycoechea.
Dzisiaj, gdyby Messi wspiął się na wyżyny swoich umiejętności, to nawet jeden zawodnik mu nie pomoże.
Przy szczęśliwym zbiegu okoliczności może i będzie 1/8 finału, ale nic więcej.

1

No, jednak Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Świata Maradony są chyba wyżej od sukcesów Leo.

0

Mi się marzyło, że zatrudnią Guardiolę.
Mieli okazję w 2012 roku. Z nim na ławce w 2014 byłoby MŚ.

0

Dlaczego nie ma Payeta na Mundialu?

Kontuzja czy słaby sezon?

1

Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało!

2

Zgadzam się z nią.

PS
Ona w piłkę chyba nie gra.

0

Sebastiana Karpiniuka

9

Tak więc następny mecz o wszystko, a z Japonią o honor, jak zawsze.

4

Polska do domu!

0

Skoro według ciebie jest najlepszy w Juventus to znaczy, że nie oglądałeś Juventus w tym sezonie, a udajesz że eksperta.

1

Szczególnie cieszy wykorzystywanie zdjęcia z tak smutnej chwili, jaką był pobrzeb przyjaciela, do szczeniackich przepychanek. Ile w tym współczucia dla drugiego człowieka.
Typowe dla polo-katoli.

0

W jakiej bajce on żyje?

3

To Higuain dobijał z 0,5 metra?

0

"wierzysz w to, że żaden sąsiad by tego nie zauważył? Jeśli tak, to nie wiem w jakim kraju żyjesz, ale na pewno nie w Polsce gdzie ludzie powtarzają innym wszystko co widzą"

Aha, czyli masz wiedzę na temat jakiegoś sąsiada, który powiedział Gawłowskiemu, co widział, a ten się tym nie przejął. Ciekawe.
Idź z tym do prasy, pogrążysz tym tego gościa.
Jeśli oczywiście jesteś w stanie to udowodnić, a nie są to tylko twoje urojenia spowodowane nienawiścią do kogoś, kto może mieć inny punkt widzenia na pewne sprawy.

0

Haha, widzę nerwy puściły.
Zwykle tak bywa gdy zaboli prawda.
Uderz w stół, a nożyce się odezwą.

" napisałeś że prostytutki lubią przyjmować ludzi którzy chodzą w niedzielę do kościoła."
Masz problemy z czytaniem albo rozumieniem tekstu pisanego, bo nigdzie tak nie napisałem.
Co nie znaczy, że się z tym nie zgadzam.
ZGADZAM SIĘ, jak najbardziej podpisuje się pod tym, bo prostytutki z zasady lubią wszystkich klientów bez wyjątku, również tych, którzy w niedzielę chodzą do koscioła. One polubiły by i samego papieża, gdyby do nich przyszedł - pod warunkiem, że zapłaciłby za usługę.

I jeszcze te wycieczki ad personami na koniec - nie ma się argumentów do dyskusji, to zaczyna się obrażanie. To takie piss-owskie, takie katolickie

3

”Nie trzeba mikogo nachodzić, wystarczy raz na pół roku zajrzeć i sprawdzić na chałupa nie poszła z dymem"
Aha, i po zajrzeniu raz na pół roku wiesz, że studentki po godzinach nie sprzedają swojego ciała by dorobić, jasne.
Pewnie same ci o tym powiedziały.
Bo to pewnie działa tak, jak fabryka - maszyna nigdy się nie zatrzymuje, 24/7 - jeden klient w środku, a następny czeka już na wycieraczce.
Po prostu nie sposób tego nie zauważyć, i to raz na pół roku przychodząc, hahah

"nigdy nie miałem problemu tam wejść"
A czy ja pisałem, że mam problemy z wejściem do swojego mieszkania?
Mogę to zrobić, ale lokator musi o tym wiedzieć - tak mówi Polskie prawo.
I co, ty myslisz, że gdy zapowiem się z wizytą by sprawdzić czy studentki nie puściły chałupy z dymem, to one akurat w tym czasie będą przyjmować klienta?
No litości...

0

"A nie wiedziałbyś, że w twoim mieszkaniu ktoś urządził sobie dom publiczny? "

To raz jeszcze wytłumacz mi w jaki sposób miałbym się o tym dowiedzieć, skoro nie nachodze mojego lokatora, nie szpieguję go, sąsiedzi albo policja mnie o tym nie informuje, lokator się tym nie chwali,a ja sam do takiego przybytku nie chodzę i w dodatku mieszkam na drugim końcu dużego miasta albo jeszcze w innym mieście jak Gawłowski, który prawie cały czas jest w Warszawie.

W dodatku mogłem wynająć mieszkanie przez biuro nieruchomości, które trzymają kilkadziesiąt % rynku- a wtedy to już nawet aktualnego lokatora nigdy na oczy nie zobaczę.

No mądralo, oświeć mnie.
Widać, że z tym tematem(wynajmem niruchomosci, rzecz jasna)to ty nigdy do czynienia nie miałeś.

0

Dodam jeszcze, że ja jako właściciel mieszkania, w chwili wynajmowania go komuś, nie mam nawet prawa wejść do niego bez zgody wynajmującego.
Są na to odpowiednie paragrafy w kodeksie.
Ale skąd ty możesz o tym wiedzieć, skoro jesteś oporny na wiedzę.

Żebym mógł się dowiedzieć, że ktoś w moim mieszkaniu urządza burdel, to musiałby mnie poinformować sam lokator, albo spostrzegawczy sąsiedzi, bo innej możliwości nie widzę.

1

Od czego jest internet?
Czytam to wiem.
Wiedzialem, gdy to pisałem, że zaraz ktoś wyskoczy z takim tekstem, i nie dziwię się, że to właśnie ty.

A co do tego czy poseł Gawłowski wiedział czy nie i agencji w jego mieszkaniu:
Sam wynajmuje mieszkanie, i mój jedyny kontakt z wynajmującym ogranicza się do wysłania mu SMSa co miesiąc o podanie aktualnego stanu liczników, bym mógł mu podliczyć należności.
Nawet pieniędzy nie odbieram tylko przelewa mi na konto. Z obecnym lokatorem ostatni raz widziałem się ok roku temu gdy wręczałem mu klucze do mieszkania i następny raz zobaczę go, gdy będę je odbierał.

Pewnie nie wiesz, no bo skąd skoro nie czytasz prasy ani internetów, ale w naszym kraju lokator ma większe prawa od właściciela mieszkania, co zresztą nie raz w mediach pokazywani.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?