klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Darmowy Link dla zainteresowanych:
http://dsmedia.gamespy.com/ds/image/article/105/1050046/the-legend-of-zelda-spirit-tracks-20091127030649028_640w.jpg
3
To pierwsze.
1
Jak strzeli 20+ bramek w lidze i w następnym sezonie to powtórzy, to dopiero wtedy jest szansa, że taki klub jak Barca się nim na poważnie zainteresuje.
Nie wcześniej, nie po 4-5 meczach.
0
50 tyś z 240 tyś zjadły mu podatki.
Aż mi teskno za zagranicznymi bukmacherami.
1
Nie wiesz ilu jest pedofili w kościele?
Ty, taki katol?
Może nie chcesz wiedzieć, bo wiedzą jest ogólnie dostępna.
To ci powiem.
Na początku lat 2000 gdy co raz wybuchały skandale w USA, źródła kościelne mówiły o 6% księży , którzy dopuścili się molestowania. I mowa tu tylko o zgłoszonych sprawach przez poszkodowanych. Niedawno prymas Australii po skandalach podczas przeprosin ofiar w tv potwierdził, że 7% dopuścili się molestowania w różnych formach. Taki sam odsetek był w Irlandii.
Mowa ciągle tylko o zgłoszonych i potwierdzonych molestowaniach. A ile jeszcze jest tych nieujawnionych, gdzie ofiary boją się albo wstydzą mówić?
Ale ilu jest pedofili? Przecież nie każdy ksiądz o takich upodobaniach i ciągotkach dopuszcza się molestowania,prawda?
Co drugi, co trzeci, co dziesiąty o upodobaniach pedofilskich molestuje?
Otóż według badań pedofili jest w kościele ok 15-17%. A co 2/3 z nich bierze się za dzieci.
Dla porównania badania pedofili w całym społeczeństwie mówią o odsetku na poziomie 1-2% ludzi o tych skłonnościach.
To tak a propo, głupich komentarzy, że we wszystkich grupach społecznych są pedofile.
Tak, są. Tylko nie w takim stężeniu jak w kościele.
0
Nic dziwnego, że jest sto razy większe, bo w Amerykańskich szkołach prawie nie ma księży.
1
Niezła afera z tym ks. Stryczkiem.
A nie pasował mi ten jego nieszczery uśmieszek - myślałem, że tylko mi się wydaje.
1
Dobra, niech będzie Liga +LM.
0
Valverde przed zwolnieniem powinien uratować tylko tryplet.
0
Mógłby Argentynę poprowadzić.
0
4/6.
0
Nawet trochę podobny do japończyka.
0
Pewnie tak samo, jak moze mówić głupoty mirawuecki, kaczor, szydełko, macierewicz, żeberko i inni.
Nie przypominam sobie by cię to wtedy bulwersowało.
0
Pisi elektorat.
2
Próbuje czy próbował?
Września jeszcze nie ma.
0
The Others.
61
Za mniej niż 30 mln nie ma co go oddawać.
Przy transferze Dembele gładko nas ostrzygli z pieniędzy, my zróbmy to samo.
0
Jeśli masz ten problem od wielu lat - pewnie od czasów dorastania, to najprawdopodobniej cierpisz na hiperhydrozę/nadpotliwość.
Ale może to być też efekt uboczny jakiejś innej choroby, o której do dzisiaj nie wiesz - np. kłopotów z tarczycą.
Ja osobiście jestem całkowicie zdrowy, ale miałem problem z właśnie miejscowym, obfitym poceniem się pod pachami. Najgorzej mają ci, których dotknęła hiperhydrozę uogólniona - całe ciało im się poci.
Najlepiej najpierw sobie trochę o tym poczytaj w sieci, a później podejmij jakieś kroki - np. udaj się do lekarza, jeśli masz problem z poceniem się całego ciała, bo ma to to już potrzeba jakichś tabletek, albo leczenia na ukrytą chorobę.
0
Antidral też odradzam, z tych samych powodów, co Etiaxil - niemiłosierne swędzenie w dodatku po jakimś czasie przestaje działać.
Odaban jest trudniej dostępny od Etiaxilu ( który jest mocno rozreklamowany) w stacjonarnych aptekach, ale w czasach internetu nie będziesz miał z tym problemu.
Wszystkie trzy specyfiki przetestowałem na sobie i ODABAN okazał się najlepszy.
Ważne jest to, abyś stosował się do instrukcji: czyli stosował preparat na całkowicie suche pachy ( tu pomocna jest suszarka do włosów) i nie przesadzał z ilością aplikacji - dwa/trzy razy na tydzień wystarczy. Oczekiwane działanie będzie widoczne po jakichś trzech zastosowaniach.
Jak masz dużo pieniążków na koncie możesz kupić urządzenie do jonoferezy/jontoforezy.
A jak bardzo dużo i chcesz się pozbyć tego problemu raz na zawsze to pomoże zabieg MiraDry.
0
Jeśli chodzi o pachy to daruj sobie Etiaxil - prawie na pewno będzie swędzieć cię skóra i to tak mocno, że będziesz miał noc nie przespaną (bo stosuje się go przed spaniem).
Polecam Odaban, sam go używam.
Zamawiam przez Allegro u sprawdzonych sprzedawców, którzy prowadzą również stacjonarne apteki.
Jest wydajniejszy od Etiaxil bo ma 30ml vs 15 ml, ale tylko trochę drozszy. Starcza na ok 8-9msc. Używaj zgodnie z instrukcją, to się nie zawiedziesz.
0
A ile dają za nich?
0
Dopóki ludzie będą głosować na pissowskich lewaków (bo to oczywiście jest partią lewicowa), to nic się nie zmieni.
Taki jest sposób zdobywania głosów poparcia przez tą partyjkę - kupowanie ich, a ludzie to wykorzystują.
Dziwicie się imigrantom, którzy nie chcą pracować, bo z zasiłków da się przyzwoicie żyć, a my mamy to samo z naszymi pasożytami.
0
Lepiej na schronisko dać te pieniądze lub komuś bardzo potrzebujacemu na siepomaga.
1
350?
A gdzie was tylu przyjęto?
0
Prędzej Milan lub Juventus i Bayern jak United.
23
Taka mała ciekawostka:
Obecna obrona Manchesteru City kosztowała łącznie ten klub 401 mln €.
2
O dudusiu obrońcy i strażniku Konstytucji zapomniałeś.
3
"Drugi okradł Polskę"
Tylko jakoś dziwnym trafem ta Polska, w której od trzech lat rządzą jego zajadali wrogowie, mający do dyspozycji wszystkie możliwe służby, a na dokładkę armię/mafię sukienkowych gwałcicieli po swoje stronie, za żadną kradzież go nie ściga i nigdy nie będzie ścigać.
Dlaczego?
Myślenie logiczne da odpowiedź.
0
To przekwalifikuj się na piłkarza.
0
Ja bym go od razu pod ścianą postawił.