klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zero Dark Thirty, Lot 93
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Time to say goodbye.
1
A czy ja napisałem, że to to samo?
Piss pokazał, że można nie mieć większości konstytucyjnej i obchodzić sobie jej zapisy.
7
Piss nie ma większości konstytucyjnej i gwiżdże sobie na zapisy konstytucyjne.
0
Szkoda, że chodzi tylko o Netflixa.
Nie ma tam niestety Rodziny Soprano, Rzymu czy Deadwood.
1
Klimat lat 60-tych
Agencja reklamowa i jej pracownicy.
Wysoko oceniany serial, ale nie dla każdego.
0
A kto lubi takich Kaczyńskich, terleckich, macierewiczów, mazurków, kuchcinskich itd?
I jakoś 30+ % na nich głosuję.
1
Ja uwielbiam MAD MEN, ale to inna para kaloszy jak Skazany
2
"Poczytaj sobie fachową literaturę o rozwoju prenatalnym."
Chyba masz na myśli literaturę środowisk religijnych, chociaż i to jest nie bardzo precyzyjne, bo w islamie np. aborcja jest dopuszczalna , a wierzą przecież w tego samego Boga co i ty.
miesięczne dziecko (i starsze) również nie będzie w stanie przeżyć samo poza organizmem matki.
No wlasnie - dziecko.
A mowa jest o płodzie. Gdyby płód i dziecko były tym samym, to mielibyśmy jedno określenie.
Rozumiem że według was nie ma różnicy między białkiem z żółtkiem a wyklutym kurczaczkirm.
To jest jedno i to samo?
2
Tak, można.
Tylko ja piszę o usuwaniu płodów zanim staną się ludźmi przed swoimi narodzinami.
Dzieciobójstwo, i którym piszesz to temat na inną dyskusje.
Gdy to dziecko będzie już żyło, to gwarantuje ci, że nawet co dziesiąty ksiądz i obrońca życia poczętego nie będzie się już interesował jego losem.
Taki paradoks.
0
Sześcioletnie dziecko też nie jest w stanie samo przeżyć, ale nigdy nie słyszałem, aby ktoś był za tym aby właśnie takich czy jednomiesięcznych dzieci się pozbywać, co usilnie próbujesz sugerować.
Granica jest jasno postawiona i dywagacje na temat jednodniowych, miesięcznych czy sześcioletnich dzieci są nie na.miejscu?
"Jeśli go nie zabijesz, to za 6 miesięcy będzie człowiekiem."
No właśnie o tym piszę cały czas.
Będzie za sześć miesięcy, póki co nim nie jest.
1
"Przecież dokonując aborcji decydujesz o życiu innego człowieka"
Nawet jeśli założymy że tak jest w rzeczywistości, to wciąż będzie to dotyczyć również mojego zycia, a nie twojego czy jakiegoś ksiundza
Dlaczego więc to wy macie mieć na to większy wpływ ode mnie?
Jakoś dziwnym trafem zainteresowanie obrońców życia tymi poczętymi dziećmi kończy się wraz z ich narodzinami. Później radzić sobie samemu.
1
I oczywiście znowu nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
1
Przecież dokonując aborcji decydujesz o życiu innego człowieka
Przecież on nie jest jeszcze człowiekiem!
Zrozum to!
Może według zacofanych bogobojnych katolików tak.
Skoro jest już według ciebie człowiekiem, to dlaczego sam nie zyje i nie oddycha?
Przecież człowiek właśnie to robi.
1
"Różnica polega na tym, że my mamy świadomość jak jest i być powinno a druga strona ma tylko wrażenie, że ma racje z racji swojej ograniczonej inteligencji."
Druga strona może napisać dokładnie to samo.
I kto ma wtedy rację?
Kto to rozstrzygnie?
1
Co ty mi tu imputujesz jakiś absurdalny pomysł z zabijaniem rok po urodzeniu?
Skąd ty to wyprowadziłeś, bo logiki w twoim rozumowaniu nie ma żadnej?
Zajrzyj do Wikipedii do pod hasło płód, to będziesz wiedział co to słowo oznacza.
Poza tym nie odpowiedziałeś na moje pyranie:
Dlaczego to ty masz decydować o tym co dotyczy mojego życia, a nie ja sam?
1
No właśnie widać tę anarchię w państwach, w których aborcja jest dopuszczona.
1
Dziecko staje się dzieckiem z chwilą narodzin.
Do tego czasu jest płodem.
Dlaczego ty lub jakiś ksiądz ma mieć większe prawa do decydowania o tym co ja zrobię że swoim płodem niż ja sam?
0
Jednak wolę nie ryzykować.
O azbeście też kiedyś mówili, że jest w porządku itd.
0
Czyli rozumiem, że na ławie oskarżonych w czasie procesu ma usiąść Owsiak?
To by Pospieszalski się ucieszył, że jego i jego kolegów mrówcza praca nie poszła na marne.
12
Skoro tak cię nie obchodzi jego orientacja, to po co poświęciłeś jej cały powyższy wpis?
Ktoś tu jest mało wiarygodny.
1
Wiemy na pewno, że nie nauczył nikogo w Tvp i tvpinfo - wystarczy sobie przypomnieć to, co się działo na tych antenach w tamtym okresie.
Sam kilka godzin po zamachu przypadkiem trafiłem na program Pospieszalskiego wtedy w niedzielę - cała jego i jego gości ( oczywiście o prawackich poglądach) uwaga skoncentrowana była na obarczenie winą za to zajście WOŚP jako organizatora imprezy. Zamachowiec nie był nawet drugorzędną sprawą w całej tej historii - zupełnie jakby go nie było
3
Cała rezimowa. Czego się spodziewałes?
0
Nie kupiłbym żadnego Xiaomi ze względu na duże promieniowanie.
Tak poza tym, to marka ta ma najlepszy stosunek cena/jakość w kategorii do 1000zl.
0
„Wstyd i hańba”, „Kłamczucha” oraz „Zatrudnijcie dziennikarzy”. Pokazywali kartki z podobnymi napisami, nakleili też na auto wlepki z hasłem „TVoja wina”.
No, no.
Rzeczywiście mowa nienawiść.
Aż przerazić się można.
Od dzisiaj już wiem, że opisywanie stanu faktycznego równa się mowie nienawiści.
2
Powiedz mi uczciwie, że pani Ogórek i inne klarenbachy, rachonie, ziemce itd sami nie przyczynili się wydatnie do tej sytuacji?
Nie pamiętam też byś dwa tygodnie temu, gdy na prawackich stronach wybiło szambo radości po morderstwie Adamowicza, mówił, że "zyjemy w oparach absurdu, i że niektórzy ludzie są totalnie spier.... i na maksa zafiksowani."
Tak samo byłeś zbulwersowany gdy wieszano zdjęcia na szubienicy, palono podobizny i kukły, wysyłano aktu zgonu, nawoływano do golenia na łyso i wieszania na szubienicy jak jesteś zbulwersowany teraz?
Obaj dobrze wiemy, że nie.
Rzucaj kamieniami tylko wtedy, gdy sam bedziesz bez winy.
0
Led Zeppelin l, ll, lll, lV
0
To akurat się zgadza.
1
Prawica w tym kraju z definicji nie ma klasy.