klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KamQiX
Since I've been loving You od Led Zeppelin
1
@Colon
To już było.
W 1982 roku.
0
@Criss18Barca
Wojciech Kowalczyk
2
@Ratamahatta
No właśnie, Ukraincom.
3
@IAmBackCules
Tuman i tyle.
4
@damian16161212
A jak o rekolekcjach, wycieczkach do Czestochowy i Wigiliach klasowych gadali, to tez Cie zalewała?
2
@replikant Od siebie dodam, że wystąpił w jednej z moich ulubionych reklam - Volvo Epic Split, która ma chyba najwięcej wyświetleń na YT ze wszystkich reklam.
2
@kerouac
Prawdopodobnie jest tak, jak pisałem, bo we wczorajszym twicie jakiejś kobiety zarzucajacej Spurek hipokryzje było zdaje się zdjęcie z kolekcji z 2016 roku, a dzisiaj ten sam pasek też jest na zdjęciach w kolekcji z 2018 roku.
9
@kerouac To wcale nie musi być kłamstwo, tylko szczera prawda.
Wczoraj prawicowi podawali, że pasek jest z kolekcji 2016 roku, dzisiaj że z 2018 roku.
Skąd ta rozbieżność?
Luksusowe marki często mają te same, lubiane przez kupujacych, produkty w ofercie z różnych lat, zmieniają się natomiast oznaczenia.
Przykład np klasyczna kurtka skórzana od YSL sprzedawana w niezmienionej formie przez kilka sezonów, albo szaliki i płaszcze od Burberry co roku takie same.
Ten pasek od Spurek tak samo może pochodzić z kolekcji roku 2015.
A czy np Nike czy Adidas przez kilka lat nie sprzedają tych samych modeli butów?
No właśnie.
Dlatego wstrzymalbym się z osadzania i mieszaniem do tego wiarygodności jakiejś partii, tylko dlatego że prezentują inne poglądy niż te w ktore się samemu wierzy.
0
@Colon
No i wszystko jasne.
Gapił się w komórę zamiast na drogę.
2
@IronSanHybrid
Jeśli ten gościu z tyłu, co dwa razy pozbawił jej pamiątki, to jej ojciec, to szczerze jej współczuję.
3
@Kapitan hawk
Kto z kim przystaje, taki się staje.
3
@Koors Gratuluje awansu do grona osób wszechwiedzacych - wiesz na kogo głosuję, a nie mówię tego nawet mojej rodzinie.
I skąd pomysł, że chcę jakiejkolwiek zmiany? Pewno wyczytałeś to z tej samej krystalowej kuli, która powiedziała ci na kogo głosuję?
Co do jednego, to się zgodzę.
Wybór Mikkego będzie oznaczał zmiany - zmiany na gorsze.
Tak na marginesie, to jesteś na bakier z logiką.
"dorosłeś i wstąpiłeś w pokolenie wyborców, którzy głosują na tych samych od 30 lat"
Sam pisałem, że na Mikkego głosowałem, ale już tego nie robię - czyli oddaje głos na kogoś innego.
Więc jak mogę być kimś, kto od 30 lat głosuję na tych samych?
Ja nawet połowy z tych lat nie posiadam uprawnień wyborczych.
0
@badej60
Tak się składa, że perzeczytalem do końca twój komentarz.
Inaczej skąd bym wiedział, że kiedyś myślałem podobnie do Ciebie, skoro komentarza nie przeczytałem?
Nie jestem wszechwiedzacy jak Ty.
Zwykła logika się kłania.
9
@badej60
Też kiedyś myślałem tak, jak ty teraz.
Ale zmadrzalem.
Byłem wyborcą Mikkego, ale na szczęście dorosłem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@SuperPatsonFCB
Niektórzy kurierzy sami dzwonią przed doreczeniem przesyłki, by upewnić się czy ktoś będzie w domu.
Możesz zadzwonić do lokalnego oddzialu i poprosic o numer do tego kuriera.
0
@Danny Gaucho
Jedynką w tym dradfcie był Hakeem Olajuwon. Też legenda.
1
@ArdoFCB E,tam.
Zero krwi, wszystko udawanie.
0
Komentarz usunięty
5
@zodiak_10
"Barca to mój dom i nie chcę odchodzić, ale chcę wygrywać".
Dziwnie brzmi to zdanie.
0
@Colon
Walking on The Moon
0
@MESSIah16
Jak w "Przypadku" Kieślowskiego.
I paru innych, dobrych filmach.
0
@patricq130413
Takie polecanie to na dwoje babka wróżyła.
Kilka dni temu chwaliłem swojego Samsunga, a kilka godzin później wypalił się w nim ekran. Po 6msc od zakupu.
1
@MesQueUnClub96
Nie chodzi mi o Iphone, ale o to, że taki Litwin zarabia, tak na oko, jakieś 20 % więcej niż Polak.
Dla mnie nie do pomyślenia jakieś 10 lat temu.
0
Ale, że Litwa tyle przed nami, to się nie spodziewałem:
https://bi.im-g.pl/im/3e/03/18/z25179966Q,Indeks-iPhone-a.jpg
Niech dają czym prędzej te 4 tyś, to kilkanascie pozycji w rankingu przeskoczymy.
Jednak nie ma tego złego...
0
@tadzik447
"Co za czasy, co za obyczaje"
0
@MesQueUnClub96
Irlandię i Szkocję w pierwszej kolejności chciałbym zobaczyć - lubię chłodniejsze, lekko ponurawe klimaty. Islandia i Kanada byłyby następne w kolejce.
0
@masq
Uciekaj to nie jest czasem horror?
0
@Odesseiron
Trochę zdziwiony jestem.
Po tak słabych recenzjach taki wynik?
Wynik Kleru zrozumiały, bo film bronił sie jakością.