1

@MESSIah16
A skąd miały wiedzieć, że akurat w tym głosowaniu pissowi brakowało do kworum?

1

@skubi99
Nie.
Tak samo jak pieniądze unijne nimi nie są.

0

@barteq 1-5 sezony Got przeciętne?
Serio?

2

@Misugi14
Mam podobne odczucia, film widziałem po raz pierwszy 3 dni temu.
Ocena ode mnie to 6 lub 7/10.
Po tych wszystkich głosach zachwytu myślałem, że może coś przeoczyłem, czegoś nie zrozumialem, dlatego sprawdziłem dla porównania oceny krytyków:
Rotten Tomatoes 69%/100%
Metacritic 59/100
Także idealnie się wstrzeliłem.
Film zdecydowanie przereklamowany.
Ja się zawiodłem, liczyłem na więcej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Pissowskie Bizancjum:
Wydatki Kancelarii Premiera za PO - 150 mln vs wydatki za piss -350 mln rocznie.

https://businessinsider.com.pl/finanse/plan-wydatkow-kancelarii-premiera-puchl-w-trakcie-roku-w-2018-zwiekszyl-sie-o-prawie/fz7ypq3

1

@marcin62
Midsommar.

4

@DaPi
Raczej z każdym lepiej.
I warto.

0

0

@Mankind
Dobranocka, ząbki, pacierz, spać.
In that order.

Szkoda waszego czasu. Valverde jest jak skała - nic go nie ruszy, zostanie do końca sezonu.

0

@Roxi
To pewno rakieta z Iranu.

0

Laporta, proszę wróć!

0

@Janas11224
Chodziło mi o samych Irańczyków.
Tych było ok 80 w samolocie.

0

"Irak ostrzegł Amerykanów przed rakietowym atakiem Iranu - podaje CNN, powołując się na źródła w aparacie bezpieczeństwa. Sam rząd w Bagdadzie został wcześniej uprzedzony przez Irańczyków."

Irak gra na dwa front, a sam może stać się frontem ewentualnej wojny.

1

Jeśli by sie okazało, że samolot rozbił się w wyniku jakichś działań strony irańskiej, to mogłoby się nieźle zagotować w tym kraju, mając na uwadze ilosc ofiar pochodzących z tego kraju.

Najpierw ponad 50 osób zadeptanych na pogrzebie, teraz 80 ofiar katastrofy.
Chyba Allah za bardzo ich nie kocha?

6

"Iran nie odda czarnej skrzynki rozbitego samolotu Boeingowi - powiedział szef irańskiej agencji lotniczej."

Hm, ciekawe.

0

@MesQueUnClub_87 Czyli na abonamenrt, czy bez żadnych zobowiązań?

0

@MesQueUnClub_87
Gdzie za tyle znalazłeś?
W tamtym czasie kupowałem telefon i S8 to po ok 1800 chodziły na bestcenach i podobnych.
W oficjalnej sprzedaży to ponad 2k.

0

@Krzysiek_FCB
Osobiscie używam Note8.
W tej cenie to pewnie jakiś Xiaomi (Mi9 i jego odmiany) bedzie najczęściej polecany.

10

@mcsarna
Połowa pasażerów to przecież Irańczycy.

1

@IronSanHybrid
Szkieletor - jeden z moich ulubionych czarnych charakterów.

2

Święta się skończyły, pora wrócić do rzeczywistości:
https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/inflacja-w-grudniu-2020-roku/lkyf3p8

Inflacja 4,5%, a średnie oprocentowanie lokat to 1,3%
Trzymając pieniądze na lokacie tracimy realnie 3% oszczędnośći w ciągu roku.
Kiedyś nie do pomyślenia.
Od dawna mówi się przecież, że inflacja to ukryty podatek.

https://najlepszelokaty.pl/aktualna-sytuacja-na-rynku-lokat

0

@IronSanHybrid
Któryś z tych serwisów do filmów oferuje HD?

1

@fcb710
Orient, Seiko lub Citizen jeśli chodzi ci o marki.

1

@Stoiczkow
Czyli Kaczor to komunista z krwi i kości, skoro "prywatne to złe, a panstwowe dobre".
A tak dzielnie "walczył" z komuną podczas stanu wojennego.

0

@norbi77
Semedo kiksuje w swoim stylu.

5

Warto przeczytać, pamiętając, że takich zasłużonych ludzi potraktowanych przez piss w gówniany, czyli jedyny im znany, sposób są nie dziesiątki, a setki.
A takie dno, jak Piotrowicz jest powoływany na jeden z najważniejszych urzędów w Polsce, który jeszcze do niedawna cieszył się powszechną estymą.

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/krystyna-jakubiak-historia-kariery-w-policji-i-walka-o-emeryture/jz8vlpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?