0

Wiecie może czy w razie oddania sprzętu elektronicznego (telefonu) do naprawy gwarancyjnej, producent/sprzedawca powinien zapewnić klientowi produkt zastępczy na czas naprawy?
W moim przypadku muszę odesłać telefon do sprzedawcy, więc cały proces wysyłki w obie strony i naprawy potrwa pewnie ze 2 tyg albo i dłużej. Aktualnie nie mam nawet telefonu zapasowego, bo zawsze pozbywam się starego, gdy kupuję nowy.


1

@Adamski69
Osobiście mam Samsunga, tyle że Note'a i sobie bardzo chwalę, ale akurat wczoraj czytałem porownanie S10e z Mi9 I cenowo Xiaomi miażdży, przyznaję.
Podrzucam linka, może w czymś pomoże.
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/samsung-galaxy-s10e-vs-xiaomi-mi-9-porownanie-ktory-lepszy.html

1

@mekston Ciekawe ile tytułów miałby każdy z nich, gdyby nie miał za rywali dwójki pozostałych?
40? 50?

0

@mcsarna
Czyli twierdzisz, że w przeciwieństwie do homoseksualizmu, gen heteroseksualny został odnaleziony?
Wspomniane badania ( zresztą jakiekolwiek badania) nic o tym nie mówią.

1

@Colon
Spigen tough armor + szkło whitestone

0

@sidzej
Proponuję włączyć prof Jerzego Żołądzia do sztabu oraz bułkę z bananem do menu.

A tak poważnie, to moim zdaniem nie spełni pokladanych w nim nadziei.
Przypomina mi trochę Balotelliego, który też zaczął z wysokiego C, a jak kończy, to sami widzimy.

0

@mcsarna "Te badanie było rzetelne i jedyny niezaprzeczalny fakt z niego jest taki że nie ma dowodu na biologiczne uwarunkowanie czyjejś seksualności."

Dodajmy do tego, że dotyczy to też orientacji hereroseksualnej, a nie tylko homoseksualnej.
Heteroseksualizm nie jest wrodzony.

0

@Colon
R. Baggio, Maldini, Nesta

0

@AV0CAD0
Jesteś przykładem bezmyślności z klapkami na oczach.
PO przeniosło do ZUSu 130 mld zl, a PiS kilka msc temu likwidując OFE przeniósł 143 mld zł.
Jakoś nie wspomniałeś o tym powyzej.
Przypadek?
Nie sądzę.
Poza tym, jaki to (ile pieniędzy PO przeniosło do ZUSu) ma związek z meritum, czyli ile PiS wyprowadził pieniędzy publicznych do kieszeni Rydzyka? PO tych pieniędzy nie wyprowadzilo na swoje konta.

0

@Colon
Green Day - Wake me up when september ends
Bryan Ferry- september

0

@Colon
Uwielbiam Take Five, ale trzy dni słuchania czegokolwiek to gruba przesada.

1

@barpol11
To nie 1 listopada, wyluzuj.

2

@clyde
To chyba nie jego słowa, bo on ciągle jest żonaty z jedną i tą samą kobietą.
Wątpię by nie wiedział ile miał żon.

6

@Naturopata
No dobra, do rzeczy.
Co sprzedajesz?

3

@Sabrina_spellman
Krzynówek?

0

@leonardo93
Oba lubię, ale wybrałbym di Gio, tyle ze w wersji Profumo - w czarnym flakonie ( niestety jest też sporo droższa od EdT)

0

@Vxb93
Zareklamuj naprawę.

0

@sidzej
Jak już ktoś wyżej wspomniał, czołowe marki raczej za bardzo się między sobą nie różnią - wszyscy mają lepsze lub gorsze linie produktów.
Osobiście dobre zdanie mam o ASUSie.
Kupiłem 7 lat lat temu model za 1300 zł (bez systemu) i do dzisiaj żadnych problemów, pomimo tego, że był mocno przeze mnie eksploatowany.
Dla kontrastu, laptopy brata HP za 3tys jest już zezłomowany, a szwagra Dell za 4 tyś dwa razy już naprawiamy.
Nie za dużo 5000 za laptop do filmów i seriali?

0

@Bykunn
500 standard? Ale solo czy w parze?
U mnie w regionie ( ściana wschodnia), 400 zł jeśli idzie sie w parze do znajomych czy dalszej rodziny jest chyba najczęściej spotykane.
Ogólnie też nie przepadam za weselami ( i nie dlatego, że żal mi na kopertę), niesamowicie mnie męczą.

2

@MarioVeB!
Ford?

0

@Krystian_mix
Powinni puścić jakąś mszę.

0

@format1977
Najlepszy jest oczywiście domowy - sam taki robię.
Z dostępnych w sklepie to Pudliszki/Heinz, bo mało kto wie, że Heinz jest właścicielem Pudliszek i te ketchupu są produkowane w tej samej fabryce.
Kotlin kiedyś był dobry, jakieś 10-12 lat temu, nim poszli w faszerowanie chemią.

1

@virtualny00
1but.pl
Największy wybór obuwia sportowego w sieci.

6

Hieny z wiadomej opcji politycznej zrobiły nagonkę na Tuska, a sami go przebiili:

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/beata-szydlo-wykaz-przelotow-253-loty/7j29wmj

Szydło i Morawiecki łącznie przez 4 lata wylatali tyle, co Donald przez 7 lat.


1

@kerouac
Bardzo dobry serial. Pierwszy raz obejrzałem z dziesięć lat temu i do dziś jest w moim top3.
Genialny Ian Mcshane w roli Ala Swearengena - moim zdaniem jedna z najlepszych kreacji w historii tv.
Drugi sezon najlepszy. Trzeci może trochę męczyć przeciętnego widza zbyt dużą dawką polityki - mi to nie przeszkadzało.

Serial został nagle zdjęty po trzecim sezonie, głównie z powodu rosnących kosztów produkcji, dlatego nie doczekał się właściwego zakończenia, aż do tego roku.
Po kilkunastu latach nakręcono film pełnometrażowy kończący serial.
Jeszcze nie miałem czasu obejrzeć, ale recenzje mówią, że trzyma poziom serialu.


0

@kerouac
W drugiej kolejności polecam The Wire i Deadwood.
Szczególnie Deadwood to uczta dla inteligentnych ludzi, którzy byle czym się nie zadowalają.


1

@kerouac
Sopranos to najlepszy serial w historii, uwierz mi.
Wszystkie listy najlepszych seriali tworzone przez krytyków to potwierdzają.

6

Pewnie już było, a jeśli było to i tak warto przypomnieć.
Kolejny wymierny "sukces" 500+ i innych plusów:
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/kryzys-demograficzny-w-polsce/6380763?utm_source=detal&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_detal_popularne

1

@rDinho
"ocieplanie osoby agenta BND/Stasi - Tuska"
Komentarz sporo poniżej poziomu przeciętnie inteligentnego człowieka - okolice poziomu pantofelka.

2

@Kredon
Ciepła posadka w PZU lub Orlenie, co by się odkuł finansowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?