0

A to wg ciebie piss tutaj swojej cegiełki nie dołożył?

1

" W sumie Barcelona przekroczyła już bilion wyświetleń na tej platformie."
Na pewno chodzi o bilion?
Bilion to tysiąc miliardów.

1

"a i tak niektórzy robią sobie z tego paliwo polityczne, by jedna partia zyskała kilka punktów procentowych"
Kogo masz na myśli?
Chyba pis?
Materiały z ostatnich dni w publicznej, Duda który chciał się wylansować na marszu jako ten, pod którego przywódzrwem kraj się jednoczy.

Jakim cudem nie był to mord polityczny?
Adamowicz został zamordowany? Został
Był politykiem? Był
Sprawcą krzyczał, że nienawidzi PO? Krzyczał
Jak sprawcą z Łodzi krzyczał, że nienawidzi piss, to mord był polityczny i jest nim do dzisiaj.

1

A to on był związany z lewicą? Pewnie głosował na PO?
Ktoś mu do głowy nawkladał bzdur, że winnym jego sytuacji jest PO i wszyscy z nimi związani.
Zresztą jak milionom innych Polaków.
Kto w tej propagandzie przoduje?
Kto ją inicjuje?
SLD? Razem?

1

Skoro okradali ludzi to dlaczego pisowska prokuratura i sądy, które są w ich rękach od trzech lat nikogo za te kradzieże nie ściga?
Gdzie są wyroki na tych rzekomych złodziei?
Podaj nazwisko chociaż jednego polityka PO skazanego za to "złodziejstwo"
Widać właśnie po tobie jak wygląda ktoś kto się za dużo nałyka kłamstw i manipulacji.

0

Zastanawia mnie w tym wszystkim ziemiec (celowo z małej litery).
Lansuje się na wielkiego, uczciwego i bogobojnego katola, a jadnoczesnie firmuje swoim nazwiskiem te wszystkie ochydztwa.
Ostatnie dwa dni i działania publicznej tv dobitnie pokazały, kto nakręca spiralę nienawiści.
Kto nadal myśli inaczej, to ma chyba gnojowicę zamiast mózgu.

0

A skąd wiesz, że nie głosował na piss?
Skoro nienawidził PO, to raczej na nich nie głosował.

0

Mi się obiło o uszy, że te ławki są po 80 tyś, nie po 35 tys.

1

I tego obleśnego zarostu.
W sumie to cała jego facjata jest obleśna.

0

I pewnie nie został wybrany.

6

140 tyś dla właściwie prezydenta organizacji, która ma 500 mln obywateli, to za dużo?
Za dużo to można powiedzieć o zarobkach kopaczy np 50 mln Messiego.

2

Widzę, że użytkownicy tej deklaracji Ci nie zapomną.
No, ale słowo się rzekło.

0

Pewnie nie wiesz, bo tak wynika z twoich powyższych wywodów, ale Bóg katolski i Allah to jedna i ta sama postać.

3

Ten z lewej to czasem nie Maxwell?

0

Lata nie grałem u naszych bukmacherów, ale czy czasem któryś z nich nie oferował dzielenia kuponu by w razie dużej wygranej nie płacić podatku?
Jest jeszcze gdzieś taka opcja?

1

Pewnie była możliwość wskazania kilku wydarzeń, stąd suma procentów wynosi grubo ponad 100%.

1

Benzema jest jeszcze lepszy w przestępczej działalności:
- brał udział w szantażu kolegi z kadry
- prawdopodobnie brał udział w planowaniu porwania

0

Ocho, sympatyk młodzieży wszechpolskiej.
Nie ma co, oni to na pewno są nośnikami normalności i kultury, ha ha.

0

No i widać to w stanie ich gospodarki (Hiszpanów)

0

Prawie trafiła w punkt.
Bo tu bardziej chodzi o ograniczenie mentalne na tych obszarach.

0

Kretyński pomysł.

0

No wlasnie.
500+ jest całkowitym niewypalem, ponieważ jego założeniem było zwiększenie dzietności Polaków, bo czeka nas katastrofa demograficzna.
Już dzisiaj wiemy, że dzietność ani trochę nie drgnęła w górę.
30 mld rocznie idzie w błoto.
Gospodarność po piss-owsku.

0

30 tyś muzułmanów z Filipin?
Przecięć Filipiny to katolicki kraj.

3

Nawet o tym nie wiesz (bo ze wsi swojej pewnie jeszcze w życiu nie wyjechałeś) ale w Polsce już jest co najmniej kilkadziesiąt tysięcy "ciapatych". I jakoś nie widzę by były jakiś problemy.
Za czasów wojny w Czeczenii do Polski przyjechało ponad 50 tyś muzułmanów i kraju nam nie spalili.

Nie rozkradają mówisz?
Też bym miał takie zdanie , gdybym jak ty oglądał tylko tvpiss.
Skoro według ciebie PO rozkładało, to dlaczego przez trzy lata rządów piss nikt z PO nie zasiadł na ławie oskarżonych za rozkradanie?
Dlaczego nie toczą się przeciwko nim żadne procesy?
Przecież rządzący mają wszelkie instrumenty teraz by pociągnąć ich do odpowiedzialności.
Dlaczego tego nie robią?
Toczy się przeciwko nim jakiś proces?
Podaj przykład jakiegoś.
Myślenie nie boli, więc rusz w końcu tym globusem, który masz zatkniety na szyi.

1

Jak sam napisałeś - częściowo wracają do państwa.
80% co najmniej wypływa za granicę.
Jak już wiadomo po statystykach, od czasu wprowadzenia 500+ w Polsce wzrosła znaczaco sprzedaż dóbr produkowanych poza granicami kraju: telefony, tablety, komputery(ogólnie elektronika), ciuchy oraz import używanych samochodów.
Natomiast sprzedaż produktów spożywczych, które są w zdecydowanej większości produkowane w kraju nie zanotował a wzrostu większego jak sprzed wprowadzenia 500+, zadając tym samym kłam propagandzie Piszu, że za PO w Polsce panował głód.

0

Następca Suareza od następnego sezonu?

0

Lud przejrzał na oczy.
W końcu.

0

To według ciebie na kogo zapatrzyli się ci, co są homoseksualistami a mieli rodziców heteroseksualnych (czyli jakieś 99,9% z nich)?
Dwóch tatusiów ani dwóch mam nie mieli, żaden wirus ich też nie zaatakował.
Logika dziecka.

Zresztą, akurat upadek cywilizacji/człowieka wcale by mnie nie zmartwił.
Człowiek to najgorszy gatunek chodzący po tej planecie i jedyny zbędny.

0

Ale kabaret.

2

Neeskens też był nieBarceloński, a był jednym z najlepszych pomocników w historii tego klubu.
Cocu podobnie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?