0

Ze trzy lata temu w Rzeczpospolitej był artykuł o tym, ilu działaczy/posłów/senatorów wszystkich partii ma w swoim życiorysie epizody komunistyczne.
Piss był na drugim miejscu, zaraz za SLD.
A od tamtego czasu wielu jeszcze awansowało do "lepszego sortu".

0

Koniec końców jednym zdaniem pokazałeś, że wcale się niczym nie różnisz od tych, których w swoim wywodzie tak krytykujesz.
Gdy zaczynałem czytać, tak dobrze się zapowiadało.
Tyle pisaniny na darmo.

0

Głupek czy jak?
Z jednej strony pluje pianą z pyska na wszystko, co według niego ma jakikolwiek (rzeczywisty czy domniemany) związek z lewicą, a z drugiej opowiada sie za cofnięciem reformy, która jest klasycznym przykładem prawicowej myśli ekonomicznej.

3

Zależy od sympatii politycznych.

1

Czerwony Baron?
To chyba o Leszku Milerze mowa?

0

Dla mnie najfajniejsze były z czasów KAPPy.
Te powyżej są fatalne.

0

Rzund nałożył sankcje na Niemców?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pozdrowienia z Lublina.

0

Dodam jeszcze, że na 99 % to Augusta okazała się najdroższym helikopterem.
Ministerstwo już za rządów piss potwierdziło, że Caracale nie były najdroższe. Tyle i aż tyle, bo wiadomo, że najtańszy był Black Hawk, który na eksport jest sprzedawany w okrojonej/słabszej wersji, bo na sprzedaż tej pełnoprawnej potrzebna jest zgoda kongresu, a procedura jest bardzo długa.
W dodatku Black Hawk zaoferowany był bez uzbrojenia, w przeciwieństwie do Caracali i Augusty.

0

Caracale to był szrot?
Wg ciebie, może i tak.
Gdyby tak było jak twierdzisz, to nie sprzedano by ich w liczbie kilkuset sztuk, a AugustyWestland tylko 5!!!!!!!
Otwierają już trzecią fabrykę Caracali(w Azji), a Augusty nigdzie nie produkują, bo nikt jej nie zamawia. Caracale wygrały wszystkie przetargi, w których za konkurenta miałyAugustę.
Nawet tam gdzie Augusta sprzedała te 5 sztuk (Tajlandia), w tym samym przetargu zakupiono 7 Caracali. Dziwne, nie?
Skoro Augusta to taki cudowny helikopter, to dlaczego my go nie kupiliśmy, mimo iż od unieważnienia przetargu na Caracale minęło już 2 lata!

0

Nic mu się nie stanie.
Jest w dobrej komitywie z dzisiejszą władzą.

0

Śnięte?

1

W historii LA Liga tylko Athletic i Real zakończyli sezony bez porażki.
Tyle tylko, że w tamtych sezonach (lata 20/30te) grało się po 18 meczów.
W formatach z 38 lub 42 meczami nikomu jeszcze się to nie udało, więc wolałbym sezon bez porażki.
Szpalerów już kilka mieliśmy w historii i niejeden pewnie jeszcze się trafi.

0

Chyba nie mógłbyś tak zrobić, bo bank musiałby się na to zgodzić (na przewalutowanie), a przy kursie 2zł żaden bank by na to nie poszedł.
Mam znajomych, którzy po prostu wzięli drugi kredyt w zł na spłatę frankowego, nakupili franków i jednorazowo spłacili kredyt pozostając z kredytem w złotych. Tyle tylko ,że mieli już o 1/3 mniej do oddania.

0

Nic się nie stanie, możesz spać spokojnie.
Za czasów zimnej wojny nie doszło do konfliktu, to teraz tym bardziej. Nawet Kim Dzong Un nie jest taki głupi, jak większość sądzi.
Jedynym zagrożeniem nuklearnym mogłoby być co najwyżej państwo islamskie lub jakaś al-kaida, bo już nawet państwo muzułmańskie z bronią atomową (Pakistan), takim nie jest.

5

Wątpię w to, bo w Chinach za takie coś można dostać w czapę. Tam się nie patyczkują.

0

Huknąć to może i umie. Tylko Panu Bogu w okno.

0

Dziwne, bo ja nic nie mam, a żadnego oprogramowania blokującego nie posiadam.

1

To gra na zyskanie poparcia pewnej grupy osób przed wyborami.
Standardowa zagrywka piss-u. Liczy się dla nich jak zawsze doraźny interes.

Co do frankowiczów, to łatwo przetestować ich moralność w tej sprawie.
Wystarvzy, aby odpowiedzieli uczciwie ( o ile ich na to stać) na pytanie:
Czy gdyby kurs franka spadł na 1,5 zł albo nawet niżej, to czy zgodziliby się na przewalutowanie po kursie zaciągnięcia kredytu (np. 2,5 albo 3zł),tak aby wyrównać bankom straty?

2

O posiadaczach akcji mógłby też ktoś pomyśleć, o kryptowalutach nie wspomnę (kilkadziesiąt procent w jeden dzień można stracić).

Swoją drogą to dziwne (ale tylko na pozór)
Twój komentarz przeciwko socjalistycznym pomysłom szybko uzyskał duże poparcie na forum, które jest zdominowane przez wyznawców piss-u.
Założę sie, że większość ich sympatyków dała ci łapkę w górę.
Oni chyba nadal nie wiedzą, że piss to "lewacka" partia, a ich konserwatyzm ogranicza się tylko do spraw prywatnych każdego człowieka.
To już SLD w latach 01-05 była bardziej prawicowa niż ten farbowany lis.

1

Potrzebny Gomes żeby to rozbujać.

0

Bardziej pasujące wyrażenia do religii to:
Bajki, fikcja, fantastyka.

0

Polecam hotel Ritz na Placu Vendome.
Nie mam zastrzeżeń, dbają o klienta.

0

Barcelona jest miastem ludnościowe dwukrotnie większym od Valencii.

0

Myślę, że obecność Gomesa podyktowana też jest przyszłym okienkiem transferowym
Przecież musi się gdzieś chłopak pokazać, zanim ktoś zdecyduje się na jego zakup.

0

Wczoraj zerknąłem sobie na tę zbiórkę na "gofundme". Rzut okiem na darczyńców i wygląda to tak, jakby z 90% tych wpłat dokonali Polacy.

1

To prawda.
Z własnego doświadczenia mogę dodać, że z rozpoznawalnych marek największy szrot produkują właśnie Beko i, niestety, nasza Amica.

0

Pirlo, Seedorf, Kaka też było świetne.

A bardzo dobre to Giggs, Scholes, Keane/Beckham.

2

Najgorsza prowadząca w historii jakichkolwiek głównych programów informacyjnych, jakiejkolwiek stacji niezależnie od afiliacji politycznej.
Umie tylko przytakiwać i zadawać bezpieczne pytania na poziomie wczesnego licealisty.
Bez polotu, finezji i błyskotliwiści jaką powinna mieć osoba będąca tam, gdzie ona jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?