0

Też SerieA.

Tym bardziej, że jest to całkiem prawdopodobny scenariusz i dużo atrakcyjniejszy niż Ligue1, chociaż teraz PSG z Neyem dodałby smaczku rywalizacji.

1

Posiadłeść zdolność czytania ze zrozumieniem, bo wątpię w to?
Ja chyba mówię o konkretnej sprawie a nie o każdej jednej z milionów, które pojawiają się w Unii.
Zresztą sam na ten temat zacząłeś.
Dlatego tak, w tej konkretnej sytuacji wypadało by się wypowiedzą tylko wtedy i zająć stanowisko, jeśli ktoś o to poprosi.
PiS nie poprosił.

Ustawa Po/PSl była zgodna z konstytucją do czasu, aż TK uznał przeciwnie. Tak wynika z Polskiego prawa i nie tylko. Naprawdę jesteś tak ciemny, że tego nie rozumiesz?
A skoro była konstytucyjna to na temat czego miała się wypowiadać Unia?

1

Najgłupsza odpowiedź z możliwych.

Po pierwsze: żeby Unia mogła zareagować, to ktoś się musi o to do nie zwrócić.
PiS się o to nie zwracał.
A nawet gdyby się zwrócił, to nie mogli reagować, bo konstytucja nie jest łamana do czasu aż TK tak orzeknie
Po drugie: TK orzekł, że ustwa PO/PSL jest niezgodna z konstytucją. Mimo to PiS się o w tej sprawie do Unii nie zwracał. Muszę coś dodawać, czy nie rozumiesz poprzedniego zdania?

2

Życie Carlita, Scarface, Wschodnie Obietnice,
Dawno temu w Ameryce

2

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

1

Lepiej zdobądź konkretny fach/zawód.
Hiszpańskiego, jak i każdego innego języka, mozesz się nauczyć w wolnych chwilach w domu sam.
Szkoda marnować na to pięć lat studiów.

0

Ostrzegam, że nie każdemu to posmakuje.
Ale najzdrowszą i zarazem najtańszą wariacją na temat płatków, są właśnie płatki górskie z dodatkiem bakalii(rodzynki idealnie się sprawdzają, te z Biedronki są przyzwoite, a najlepsze w stosunku jakość/cena z Tesco) i przypraw( cynamon).Bardzo popularne, i dużo różnych przepisów w sieci.

2

Płatki owsiane górskie + trzy kawałeczki czekolady gorzkiej z Biedronki.
Mniam!

0

Mam takie doświadczenia z prawackimi portalami.
Wystarczyło wyraźić niewulgarną opinie o "prawdziwych Polakach" "patriotach" " miłosiernych katolikach" i już dostajesz bana, tylko dlatego, że się odważyłeś popłynąć pod prąd.

1

Decyzja o skoku na TK też była podjęta bez konsultacji ze społeczeństwem.

I setki innych także, i jakoś to rządzącym nie przeszkadzało.

0

Kurs 62 nierealny?

0

A co tam w ogóle kupowaliście?
Co się opłaca? Jakieś przykłady?

2

Skąd wiadomo, że brutto?
Nie chce mi się wierzyć, że w BVB zarabiał na rękę 1,2 mln euro.

2

Łysy.

2

Przeczysz sam sobie.
Odwołanie Bartomeu nie oznacza, że z automatu to Benedito zostanie prezydentem klubu.
Muszą się odbyć wybory, a w nich, jak sam pokazałeś, Benedito nie cieszył się dużym poparciem. I tym razem też nie będzie inaczej (co najwyżej zajmie drugie miejsce).
Dlatego teza twoja, że robi to tylko dla swojego tyłka jest nietrafiona.
Gdyby było inaczej - cieszy się dużym poparciem i chce wykorzystać potknięcia zarządu i w tym celu organizuje referendum, to byś miał rację.

0

Go Go Power Rangers!
Ha,ha

0

Mała zabawa.
Kto według was będzie królem strzelców w każdej z najsilniejszych lig europejskich.
Moje typy:
La Liga - Messi
Bundesliga - Lewandowski
Serie A - Martens
Premier League - Gabriel Jesus
Ligue 1 - Falcao

44

Oby szli łeb w łeb do końca sezonu.

0

Jaki to buk?

61

Taka ciekawostka i dobry prognostyk:
W sezonie 2012/13 real po pięciu kolejkach też miał 7pkt straty do nas, a sezon zakończył z 15 pkt na minusie.
W dodatku w tamtym sezonie w jednym z meczów real przegrał 1:0 z ...
Tak, zgadliscie, Betisem.

15

Szkoda, że wczoraj było tak mało kibiców na meczu, raptem 50 tyś.
Gdyby ich było tyle, co zwykle, to podpisów byłoby o tysiąc więcej.

0

O, to i tak dobrze, biorąc pod uwagę, że wczoraj na meczu było raptem 50 tyś kibiców.

27

Okładka z ASa dobra.

Ależ ten człowiek jest w sobie zakochany.

0

Ale pokazują jaką jest różnica w umiejętnościach.

0

Gdyby...

0

Cieszy mnie to.
Same koguciki tam.

2

Komentarz usunięty

1

A podobno jesteśmy tak mocni
Niektórzy już nawet zaczęli twierdzić, że Bartłomiej to wcale nie taki zły prezydent.
Trzy mecze wystarczyły, by klapki znowu im opadły na oczy.
Teraz może w końcu przejrzą.

9

Czyli zbiera po około 3200 podpisów w dzień meczowy i niecałe 300 w jeden dzień bez meczu.
Stawiam, że mu się uda.
Tym bardziej, że jak znam ludzką naturę, to większość zainteresowanych zostawia podpis pod wnioskiem na ostatnią chwilę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?