klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też SerieA.
Tym bardziej, że jest to całkiem prawdopodobny scenariusz i dużo atrakcyjniejszy niż Ligue1, chociaż teraz PSG z Neyem dodałby smaczku rywalizacji.
1
Posiadłeść zdolność czytania ze zrozumieniem, bo wątpię w to?
Ja chyba mówię o konkretnej sprawie a nie o każdej jednej z milionów, które pojawiają się w Unii.
Zresztą sam na ten temat zacząłeś.
Dlatego tak, w tej konkretnej sytuacji wypadało by się wypowiedzą tylko wtedy i zająć stanowisko, jeśli ktoś o to poprosi.
PiS nie poprosił.
Ustawa Po/PSl była zgodna z konstytucją do czasu, aż TK uznał przeciwnie. Tak wynika z Polskiego prawa i nie tylko. Naprawdę jesteś tak ciemny, że tego nie rozumiesz?
A skoro była konstytucyjna to na temat czego miała się wypowiadać Unia?
1
Najgłupsza odpowiedź z możliwych.
Po pierwsze: żeby Unia mogła zareagować, to ktoś się musi o to do nie zwrócić.
PiS się o to nie zwracał.
A nawet gdyby się zwrócił, to nie mogli reagować, bo konstytucja nie jest łamana do czasu aż TK tak orzeknie
Po drugie: TK orzekł, że ustwa PO/PSL jest niezgodna z konstytucją. Mimo to PiS się o w tej sprawie do Unii nie zwracał. Muszę coś dodawać, czy nie rozumiesz poprzedniego zdania?
2
Życie Carlita, Scarface, Wschodnie Obietnice,
Dawno temu w Ameryce
2
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
1
Lepiej zdobądź konkretny fach/zawód.
Hiszpańskiego, jak i każdego innego języka, mozesz się nauczyć w wolnych chwilach w domu sam.
Szkoda marnować na to pięć lat studiów.
0
Ostrzegam, że nie każdemu to posmakuje.
Ale najzdrowszą i zarazem najtańszą wariacją na temat płatków, są właśnie płatki górskie z dodatkiem bakalii(rodzynki idealnie się sprawdzają, te z Biedronki są przyzwoite, a najlepsze w stosunku jakość/cena z Tesco) i przypraw( cynamon).Bardzo popularne, i dużo różnych przepisów w sieci.
2
Płatki owsiane górskie + trzy kawałeczki czekolady gorzkiej z Biedronki.
Mniam!
0
Mam takie doświadczenia z prawackimi portalami.
Wystarczyło wyraźić niewulgarną opinie o "prawdziwych Polakach" "patriotach" " miłosiernych katolikach" i już dostajesz bana, tylko dlatego, że się odważyłeś popłynąć pod prąd.
1
Decyzja o skoku na TK też była podjęta bez konsultacji ze społeczeństwem.
I setki innych także, i jakoś to rządzącym nie przeszkadzało.
0
Kurs 62 nierealny?
0
A co tam w ogóle kupowaliście?
Co się opłaca? Jakieś przykłady?
2
Skąd wiadomo, że brutto?
Nie chce mi się wierzyć, że w BVB zarabiał na rękę 1,2 mln euro.
2
Łysy.
2
Przeczysz sam sobie.
Odwołanie Bartomeu nie oznacza, że z automatu to Benedito zostanie prezydentem klubu.
Muszą się odbyć wybory, a w nich, jak sam pokazałeś, Benedito nie cieszył się dużym poparciem. I tym razem też nie będzie inaczej (co najwyżej zajmie drugie miejsce).
Dlatego teza twoja, że robi to tylko dla swojego tyłka jest nietrafiona.
Gdyby było inaczej - cieszy się dużym poparciem i chce wykorzystać potknięcia zarządu i w tym celu organizuje referendum, to byś miał rację.
0
Go Go Power Rangers!
Ha,ha
0
Mała zabawa.
Kto według was będzie królem strzelców w każdej z najsilniejszych lig europejskich.
Moje typy:
La Liga - Messi
Bundesliga - Lewandowski
Serie A - Martens
Premier League - Gabriel Jesus
Ligue 1 - Falcao
44
Oby szli łeb w łeb do końca sezonu.
0
Jaki to buk?
61
Taka ciekawostka i dobry prognostyk:
W sezonie 2012/13 real po pięciu kolejkach też miał 7pkt straty do nas, a sezon zakończył z 15 pkt na minusie.
W dodatku w tamtym sezonie w jednym z meczów real przegrał 1:0 z ...
Tak, zgadliscie, Betisem.
15
Szkoda, że wczoraj było tak mało kibiców na meczu, raptem 50 tyś.
Gdyby ich było tyle, co zwykle, to podpisów byłoby o tysiąc więcej.
0
O, to i tak dobrze, biorąc pod uwagę, że wczoraj na meczu było raptem 50 tyś kibiców.
27
Okładka z ASa dobra.
Ależ ten człowiek jest w sobie zakochany.
0
Ale pokazują jaką jest różnica w umiejętnościach.
0
Gdyby...
0
Cieszy mnie to.
Same koguciki tam.
2
Komentarz usunięty
1
A podobno jesteśmy tak mocni
Niektórzy już nawet zaczęli twierdzić, że Bartłomiej to wcale nie taki zły prezydent.
Trzy mecze wystarczyły, by klapki znowu im opadły na oczy.
Teraz może w końcu przejrzą.
9
Czyli zbiera po około 3200 podpisów w dzień meczowy i niecałe 300 w jeden dzień bez meczu.
Stawiam, że mu się uda.
Tym bardziej, że jak znam ludzką naturę, to większość zainteresowanych zostawia podpis pod wnioskiem na ostatnią chwilę.