0

Ale ten Dortmund głupi.
Przecież każdy klub, od którego bedą chcieli kupić zawodnika, będzie wołał więcej niż jest wart, tak samo jak oni robią nam. To samo nakręcająca się spirala.

0

Harold i Maude
Bierz forsę i w nogi

0

Dobry, zły i brzydki
Dzień świstaka
Król komedii z De Niro
Wystarczy być z Peterem Sellersem
Spinal Tap
I parę innych

1

No tak, racja. Ale wtopa, jak mogłem zapomnieć.
Głupek że mnie.
Dzięki za przypomnienie.

0

Nie,to Socrates.

1

Podobno teoretycznie to jeszcze nie odszedł, bo czek na 222 mln jeszcze nie wpłynął.

2

800 tyś?
Przecież całe miasto chyba oficjalnie liczy ok 750 tyś?

0

Ale wiesz, że nie wszystkie gwiazdy, które w całej historii naszego klubu kupowaliśmy za grube miliony odpalały?

Tu nie ma reguły.
Pytałem w kontekście transferu Seriego.
Cena byłaby podobna, a Serri to też niewiadoma.

0

Co myślicie o kupnie Renato Sanchesa?
Tak, wiem że ostatni sezon miał niezbyt udany, ale chłopak ma dopiero 19 lat. Wszystko jeszcze przed nim, a już wiele dobrego pokazał.

1

Motor Lublin.

20

Może czas zapukać do drzwi Tottenham i i popytać o Eriksena lub All' ego?

1

Ronaldo puakał jak oglądał.

0

Z tego co mi wiadomo, to 1 sierpnia nie jest świętem narodowym, bo inaczej nie szedł bym do pracy tego dnia.

1

To oni chcą jeszcze kogoś kupować?
Kiedy w końcu zaczną sprzedawać?
Przecież po kupnie Neymar muszą pozbyć się graczy za ponad 100 mln,żeby sprostać wymogom FFP.
Ciekawe czy w przypadku nie wywiązania się z przepisów dostaną bana na puchary czy karę finansową?

0

Komentarz usunięty

0

A liczy się to jak ten zawodnik grał w Milanie, czy wystarczy, że wyrobił sobie markę gdzie indziej?
Bo jeśli ta druga opcja, to nie ma możliwości by zabrakło Roberto Baggio, który ( o ile się nie mylę) grał w Milanie do 1997r.

0

Wyjątkowo muszę się z Tobą zgodzić.

Chociaż po namyśle za Semedo dałbym Vidala - raz, że obecnie jest to chyba najsympatyczniejszy zawodnik w kadrze, a po drugie - jest lepszy od Semedo w ataku, więc na Ronaldo w zupełności wystarczy, a sam bardzo przyda się że swoimi rajdami pod bramką Navasa.

0

W wyborze brakuje opcji:

Nie mam zdania na ten temat

1

Podrzucisz linka?

0

Co za typek.
Nie daje o sobie zapomnieć.

1

Z jednej strony kwota za Neymar szokuje, ale głównie dlatego, że dokonał się skokowy wzrost z rekordowego 105 na 222 mln.
Z drugie strony, gdy przypomnę sobie historię:
W 2001 roku Real płaci 65 mln za Zidana przy przychodach klubu w wysokości 140 mln. Transfer stanowił blisko połowę rocznego budżetu klubu.
(Zresztą nie tylko ten. Transfery Figo, Crespo, Vieriego itd były podobnie duże w stosunku do przychodów klubu)
W tym sezonie kluby jak Barca, Real, MU uzyskały przychody po ok. 800 mln, więc transfer w okolicach 400 mln też mógłby dojść do skutku.

0

Niech idzie w cholerę!

0

Pocałował herb?

0

Nie za późno trochę?
Niech łaski nie robi.
Teraz już nam to nie potrzebne. Poza tym nie wierzę w szczerość tego, co by tam wysmarował.

0

Baju baju będziesz w raju.
Sam nie wierzysz w te bzdury, które napisałeś.
Pewnie byłeś jednym z tych,którzy mówili, że nie ma takiej możliwości by Neymar odszedł, gdy to całe zamieszanie się zaczęło.

0

Przynajmniej nie zostanie oficjalne uznany za najdroższego piłkarza świata, skoro przejdzie do PSG jako wolny zawodnik.
I bardzo dobrze, bo szczyciłby się tym tytułem jeszcze dłuuuugie lata.

0

Czyli nie ma rekordu transferowego.

3

My to wszystko wiemy i Neymar również.
Dla niego i jego rodzinki priorytetem są pieniądze.
I tylko o to w tym całym cyrku chodziło.

0

Czyli w zasadzie nie ma transferu.

1

Czyli technicznie rzecz biorąc nie ma rekordu transferowego.
Skoro to on wpłacił swoje pieniądze a nie PSG kupiło zawodnika nie można mówić o transferze.
Co najwyżej transferze pieniędzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?