klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
To my mieliśmy jakąś taktykę?
Piłkarze grają bez taktyki, klub prowadzony jest bez jakiejkolwiek strategii.
Krótko mówiąc, zmierzamy do nikąd.
0
Pieskie popołudnie.
0
To Gra o Tron nie jest bajeczką?
0
Za 40 mln pewnie by Mahreza sprzedali.
Zamiast Paulinho nie mogliśmy my go kupić w ostateczności?
Naprawdę nie pojmuje jak mając do wyboru tyle lepszych alternatyw do transferu Brazylijczyka, zdecydowano się na niego.
0
Czyli raczej nie zagra w sobotę w Bundeslidze.
Ciekawie się porobiło.
2
To wiadomo coś w końcu na temat Dembele i jego walizek?
Gdzie się pakował? Uciekł z Dortmundu, przeprowadzał się, rodzinę na wakacje wysyłał?
Ktoś, coś?
0
Iniesta na chwilę obecną też nie ma papierów do gry w tym klubie. I już nie będzie miał - taka prawda.
Jego czas, tak jak i Xaviego kiedyś, się skończył i nie powinno się z nim przedłużać kontraktu wygasającego po tym sezonie.
Od 2013 roku, poza pojedyńczymi meczami, nie gra już na tym poziomie, za który go pokochaliśmy. Bądźmy szczerzy - częściej przez ten czas zawodził niż zachwycał.
3
Rekordowa passa meczów że strzeloną bramką przerwana.
0
Kosztował 55 mln.
3
Obstawiamy wynik.
2:4
1
Dla mnie to była symulka.
Może, gdyby chodziło o innego piłkarza nie byłbym tak kategoryczny, ale to największy nurek obecnie biegający po boiskach, więc nie powinno dziwić podejście do niego, bo sam sobie na to zapracował.
Mylisz się co do jednego, i to bardzo mocno - to nie była ZWYKLA sytuacja na boisku.
Tu chodziło o wymuszenie karnego, który miałby wpływ na wynik meczu. To nie był jakiś tam faul w polu, nieistotny dla losów spotkania.
0
Wybiegnijmy tochę w przyszłość.
Jak będzie waszym zdaniem wyglądać klasyfikacja końcowa Premier League?
Mój typ:
1 MC
2 Chelsea/Tottenham
4 MU
5 Liverpool
6 Arsenal
0
Winny się broni.
8
Matuidi przechodzi testy medyczne w Turynie.
Ma kosztować Juve 20 mln, a my za produkt made in P.R.C. dajemy 40 mln.
2
Typowy Polak.
1
Nazwiska rozpoczynające się spółgłoską.
1
Sezon się jeszcze nie zaczął, a ja już jestem nim zmęczony.
7
Winter is coming...
0
Widzę, że niezły śmieszek z niego.
1
Oby to był gwóźdź do trumny tego tragicznego zarządu.
Powodzenia Benedito. Jest szansa by ich wywalić na zbity pysk.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak widac, to myśli podobnie jak ja, a agentów nawet się nie słucha.
Powiem więcej, jak będzie pokorniutki jak Verrattii , to za mniej jak 150 mln do nas nie trafi, a tak jak pobrykać trochę i pokaże rogi, to za 100 mln się go pozbędą.
0
Nie mam takich ambicji, więc strzeliłeś w płot.
A ile on teraz zarabia?
2 mln? 3 mln?
Odszkodowanie by go kosztowało max 15 mln, a za kontrakt z Barcą spokojnie mógłby dostać 50 mln.
I powiedz mi, że źle by na tym wyszedł?
1
Widzę, że Dembele to taki kozak, który nie zawacha się nawet jednostronnie zerwać kontrakt.
I co mu zrobią?
Zawieszą max na pół roku, każą zapłacić odszkodowanie w wysokości pensji do końca kontraktu i będzie wolny.
Tak bym mu doradził.
1
Jakby ludzie odpowiedzialni za to robili mądre zakupy co roku, to dzisiaj nie byłoby problemu, a 300 mln to by było, ale w kieszeni.
Można było rok temu sprowadzić np za 32 mln Pijanica, to uparli się na Gomesa za 55 mln.
Można było kupić Dembele za 15 mln i wypożyczyć go, chociażby do BVB. To dzisiaj dajemy 100 mln, a i tak za mało.
0
A może by tak Deulofeu włączyć w transakcję?
Bo na Munira chyba nie dadzą się nabrać.
0
Można było kupić i wypożyczyć np do ...takiego BVB.
6
Niech dają Verrattiego na zgodę.
1
Plus takiego transferu jest taki, że nie trafi do realu.
Linia ataku szybko im się postarzala i niełatwo będzie ją zastapic, bo poza Dybałą i Griezmanem(który pomimo bycia fanem realu raczej nie zrobi świństwa kibicom Atletico przechodząc do znienawidzonego rywala) nie bedzie już nikogo wystarczająco dobrego na rynku.
1
Twoje.