klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Araby mogą teraz sprzedać trzeciego bramkarza za 100 mln do "zaprzyjaźnionego" klubu w Katarze i wszystko w papierach będzie sie zgadzac.
UEFA może im wtedy naskoczyć.
1
W czym problem?
0
Nadzieja matką GłUPICH.
Takie luźne skojarzenie.
0
Z tego co wiem, to na sprzedaż Coutinho to jeszcze się nikt nie zgodził.
5
Wielu z was niepotrzebnie ma stracha, że nie będzie pieniedzy na transfery jak nie przyjmą tego czeku.
Po pierwsze to my jeszcze nie wydaliśmy tych pieniędzy, które mieliśmy w budżecie transferowym w tym roku.
Po drugie zdecydowaną większość transferów płaci się w klilkuletnich (4-5) ratach, a nie od razu.
Po trzecie są pożyczki: na zachodzie kredyty są oprocentowane 4-5 % albo i niżej.
Przy pożyczce na 3 tyg, góra miesiąc zapłacą śmieszne pieniądze, a jak za to podniosą ciśnienie szejkowi i staremu Neymar.
3
La Liga chyba wykręca numer a la MU z faksem.
Przyjmą czek kilka sekund po północy 1 września.
0
Myślę, że to przysługa dla nas. By trochę chociaż podenerwować szejków.
0
A dlaczego mamy zbijać cenę chociażby o jedno euro?
Przecież najbidniej otrzymamy 222 mln, za które PSG musi zapłacić jeszcze 80 mln podatku.
Razem 300mln.
Niech dadzą nam co najmniej 260 mln i rozstajemy się w zgodzie.
0
A jeszcze lepiej połowę tego podatku i razem mamy 260 mln.
0
To już chyba lepiej wziąć połowę tego ewentualnego podatku i zgarnąć łącznie 260 mln.
Za takie pieniądze można kupić trzech piłkarzy światowego formatu (albo dwóch jeśli ma się spryt Bartłomieja).
1
Gdy grał u nas ceniłem go jako piłkarza, ale wtedy jak i teraz ma siano w głowie zamiast oleju.
Niesamowicie irytujący klown.
5
Że co...?
Wiedzą, że mamy durny zarząd, to i durne propozycje przychodzą im do głowy.
46
Nałożyć na niego karę w wysokości 26 mln za samowolne testy medyczne.
0
Wie ktoś ile wynosi klauzula Isco?
0
Jak na razie 0,5 sekundy lepszy od wczorajszego kierowcy Renault.
W drugiej części dzisiejszych testów na pewno zejdzie poniżej 1:19 albo i niżej zależy ile paliwa ma za obciążenie.
0
A podatek od wzbogacenia, za pieniądze od PSG?
0
Właśnie.
Trzy lata banicji w pucharach gwarantowane.
2
Za mały zasób słownika?
Może kiedyś to nadrobisz.
0
Belgia jeszcze.
3
A Zidane skąd przyszedł?
Kogo wcześniej trenował przed Realem?
0
Na złość nam.
0
Co do Alexisa Sancheza.
Z tego co mi wiadomo, według przepisów zawodnik 28letni lub starszy, któremu pozostał rok kontraktu do końca, może samowolnie odejść z klubu pod warunkiem wpłaty odszkodowania w wysokości jego zarobków do końca obowiązywania kontraktu (czyli jednoroczną pensję) i przenosin do innej ligi.
Można by pokryć te kilkanaście mln jego kontraktu, i zostałoby 200 mln w kieszeni, jeśliby transfer Neymar doszedł do skutku.
Jedyny mankament to wiek Alexisa - 29 lat. Niemniej przez 3 lata powinien grać jeszcze na światowym poziomie.
7
Ha Ha,
Dziennikarze tvpis udawali manifestantów pod sejmem wykonując nieparlamentarne gesty i używając wulgarnego słownictwa.
To już nie pierwszy raz opłacani przez pis robią taki numer.
1
Za którą to opcję zapłaciliśmy pieniądze.
Kolejne zmarnowane fundusze.
Ten zarząd to patologiczni defraudanci.
0
Powinien
0
Dlatego lepiej się dogadać i sprzedać za powiedzmy 250 mln, a PSG nie będzie musiało płacić o wiele większego podatku od klauzuli.
0
Jeśli jest podatek, to możemy wtedy wytargować więcej po prostu go sprzedając.
PSG płaci nam dodatkowo połowę ewentualnego podatku i wszyscy zadowoleni.
1
Ktoś wie jakie są ewentualne konsekwencje zerwania kontraktu z klubem?
Gdyby taki Verrattii to zrobił, jaką by dostał karę?
Co mówią przepisy FIFA/UEFA?
Gdy klub zrywa kontrakt z trenerem lub piłkarzem, to musi zapłacić pensje jaką by się należała do końca kontraktu.
Czy gdyby Verrattii zerwał kontrakt, to nie musiałby po prostu zapłacić odszkodowania w wysokości jego ewentualnych zarobków do końca kontraktu?
6
Wolę być pionkiem w grze, niż być poza grą.
1
27:0
Myślę, że to dobry przykład pozycji Polaka w Europie.