5

Rozumiem, że dajesz do zrozumienia, że Gawłowski prowadził ten dom publiczny i czerpał z tego korzyści. ( Jeśli to w ogóle prawda,że jakikolwiek dom publiczny tam był)
Na marginesie, to stałymi bywalcami tego typu przybytków są najczęściej stateczni ojcowie rodzin, którzy w niedzielę dumnie na mszę lecą, i na każdym kroku podkreślają swoją wiarę - takie rachonie czy inne klarenbachy.
Tak swoich klientów opisują najczęściej te panie tam pracujace.

0

To nie ja ją interpretuję, tylko jak już to wyznawcy Judaizmu.
Zresztą oni też tego nie robią, tylko dosłownie wcielają w czyn wytyczne Boga dla Abrahama
Gdyby robili coś źle, gdyby jak mówisz , źle go zrozumieli, to chyba przez 4 tyś lat dałby im znać, że to nie tak ma być?

0

Szkoda, że te Chiny nie wypaliły.
Dzisiaj to pewnie i on sam żałuje, że się postawił.

0

To pewnie jakaś nowa wersja.
Ja pamiętam kobitę, ktorej niby matka umarła.
Że trzy lata katowali nią telewidzów.

2

Na szczęście nie oglądam telewizji, więc problem irytujących reklam mam zgłowy.
Ostatnią jaka zapadła mi w pamięci, której nie mogłem znieść to 4lifedirect ubezpieczenia na życie i dożycie, czy jakoś tak.

0

Nie jestem pewien i nie chce mi się szukać, ale chyba horror "Teksańska masakra piłą mechaniczną"
był oparty na faktach i rodzinka, która była pierwowzorem lubowała się w produkcji tego typu przedmiotów z ludzkiej skóry.

0

Przepraszam. Pomyłka.
Chodziło o Ilse Koch, żonę komendanta w Buchenwaldzie

Fragment z Wikipedii:
"W 1941 została awansowana na SS-Oberaufseherin, czyli główną nadzorczynię obozu kobiecego, której podlegały wszystkie strażniczki ze służb pomocniczych SS. Przez więźniów była nazywana „Suką z Buchenwaldu” lub „Wiedźmą z Buchenwaldu”. Więźniowie zeznawali po wojnie, iż Ilse Koch osobiście wybierała więźniów z „ciekawymi” tatuażami, po czym nakazywała wyrabianie rękawiczek, torebek, opraw książek i abażurów z ludzkiej skóry (z tego względu zyskała także przydomek „Ilsa-Abażur”). Stół, przy którym Kochowie spożywali obiady, udekorowany był specjalnie spreparowanymi ludzkimi czaszkam"

0

Przeczytaj uważnie, co napisałem.
Pierwszym krokiem do zbawienia jest zawarcie przymierza z Bogiem - czyli obrzezanie, które jest znakiem tego przymierza i które zostało nakazane Abrahamowi przez Boga.
Za samo obrzezanie nie będziesz zbawiony - to chyba oczywiste.

0

Robili, robili.
Zdaje sie, że żona naczelnika obozu w Auschwitz (bodajże Hoss się nazywał) miała taki abażur.
Na Wikipedii chyba w jej biografii czytałem.

0

No bo taki jest. Inaczej być nie może skoro został wykreowany przez człowieka - stąd takie prymitywne wierzenie, że Boga cokolwiek obchodzi, co sobie kto zrobi na fujarce.
A taki nakaz przecież dostał od Boga Abraham.

0

Żaby myśleć o zbawieniu, to najpierw trzeba się obrzezać - zawrzeć przymierze z Bogiem.
Wątpię, by ktoś z tutaj obecnych przez to przechodził, więc temat jest dla nas całkowicie nieistotny.

0

Ten sztab w ogóle nie wyciąga wniosków i po tym meczu będzie podobnie

2

Tradycja KMS swoją drogą, a tradycja La Liga swoją.
Gdy my wygramy KMS to nie musicie nam robić szpaleru, bo i my go wam nie wykonywaliśmy, ok.
Ale tradycja La Ligi była przez nas do tej pory respektowana i zostanie ona złamana przez was a nie przez nas.
My swój psi obowiązek, aczkolwiek niechętnie, to kilka lat temu wykonaliśmy.
A wy?

0

Takie korzyści odniósł, że ledwo ledwo wygrał te wybory, a przed katastrofą był murowanym zwycięzcą.
Przypomnijmy:
Przed 10 kwietnia sondaże dawały mu wygraną nawet w pierwszej turze, a kaczorowi co najwyżej kilkanaście procent (i to temu bardziej lubianemu przez społeczeństwo) i możliwość nie dostania się do drugiej tury.
Po 10 kwietnia Komorowski wygrywa niecałe 55 % do 45% z Jarusiem.
Komu wobec powyższego ta katastrofa wg ciebie pomogła? Kto od 8 lat buduje politykę swojego obozu wokół niej?
Największy interes z zamordowania swojego brata ( a zrobił to za pomocą polecenia lądowania wydanego w czasie rozmowy telefonicznej kilka chwil przed katastrofą) wyniósł ten kieszonkowy dyktatorek.

40

Arivederci Roma!

0

To chyba zależy od sklepu, w którym kupiłeś.
No chyba, że kupiłeś w ich sieciowym salonie.
Osobiście polecam wszystko kupować na Zalando.
Kupiłem buty zimowe RL po 50 % obniżce, niestety pojawiła się mała wada, dosłownie drobiazg. Zgłosiłem reklamację, dali mi dodatkowe 55% zniżki lub możliwość zwrotu używanych już butów.
Wybrałem pierwszą opcję, a pieniądze były na moim koncie już trzy dni po zgłoszeniu reklamacji.
I tym oto sposobem zakupiłem buty za mniej niż 1/4 ceny wyjściowej.

0

Piłą łańcuchową.

0

A może Pablo Escobar?

0

"Escobarcelonista”
A jak t z tego wywnioskiwałeś, że nie lubi piss-u?
Ciekawe jestem.

3

Ci, którzy pierdzielą o ścięciu drzewa przez samolot, nigdy nie rąbali drzewa.
Gdyby było inaczej, nie gadaliby głupot, bo byłoby to dla nich oczywiste.
Nie bez powodu drzewo rąbie się wzdłuż, zgodnie z linią włókien, a nie w poprzek.

0

Komentarz usunięty

4

Te niejasności w tej sprawie kolportują pisowskie oszołomy.
Wystarczy zerknąć w CV wszystkich członków tzw. "komisji" macierwicza:
ŻADEN z nich nie ma jakiegokolwiek doświadczenia w badaniu wypadków lotniczych.
ŻADEN z nich nie pofatygował się do Rosji przeprowadzić oględziny wraku ( bo ŻADEN z nich się na tym nie zna)

0

Wchodzę na Livescore.com, a tam w pierwszej jedenastce... D.Suarez!
Kamień z serca mi spadł.
Już w myślach szykowałem wiązankę pod adresem Valverde.

8

Komorowski w nocy w piżamie ustaw nie podpisywał, bo tak chciała partia. Nie jeździł do szefa partii na zawołanie pod osłoną nocy i nie odstawiał cyrku z witaniem w progu swojego pryncypała.
Chociaż to nie ma żadnego znaczenia kto ile razy wetował ustawy, to Komorowski pewnie dlatego miał mniej pracy, bo ustawy PO były bardziej dopracowane w przeciwieństwie do bubli PiSu.
Nie przypominam sobie, aby za rządów PO mówiło się np. o nowelizacji ustawy, która nie weszła jeszcze w życie.

4

A ile Duduś zawetował do tej pory? Dwie? Na prawie 3 lata rządów.

0

Noooo, narodowy socjalizm nie ma nic wspolnego z prawicą. Np. Niemiecki nic nie miał.
Piszesz historię na nowo.

Fakt, że użyłeś pojęcie "narodowy socjalizm" w tym temacie dowodzi, że nie masz pojęcia o czym piszesz.

Zanim się wypowiesz na jakikolwiek temat, najpierw sprawdź wszystko dokładnie np. w Wikipedii.

1

Oddać do sierocińca lub szpitala.

2

Tylko żeby ci "katolicy" w ten dzień święty święcili, a nie szukali okazji do byczenia się kosztem innych.

Jak pokazują ostatnie badania kościoła z liczenia wiernych, tylko 36% z was chodzi w niedzielę do kościoła.


0

Nie wiem.
Ale na Wikipedii na pewno znajdziesz odpowiedź.

0

I wszyscy sędziowie tez!
Średnia wieku sędziego w Polsce - 46 lat
Komunizm skończył się w 1989
Wnioski proszę sobie wyciągnąć samemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?