klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Wystarczy nie kraść" mówili:
https://businessinsider.com.pl/finanse/kprm-wydatki-koszt-utrzymania/3pr6xcs?utm_source=detal&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_detal_popularne
Stare porzekadło mówi, że najgłośniej krzyczy - "łapać złodzieja!"- sam złodziej.
Święta prawda.
2
@TheNekro94
6 lat
0
@clyde
wpolityce - i wszystko jasne.
Przypomnę, że to portal finansowany przez Fratrię, która z kolei jest finansowana za pomocą pieniędzy wprowadzonych że SKOKów.
0
@MichalZZZ
HBO zapowiedziało też film o młodym Tonym Soprano, którego ma zagrać syn Jamesa Gandolfiniego. Zdaje się, że w następnym roku ma być.
6
Polska "white power" w natarciu:
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/rasistowski-atak-na-muzulmanke-mezczyzna-chcial-przewrocic-wozek-z-trzymiesiecznym/6w7qw2y
Ciekawe, w których marszach on i jemu podobni zwykle uczestniczą?
4
@Piotr,1985
Ok, zgadzam się, że kolosalne znaczenie ma dostęp do broni.
Ale dlaczego zawsze zamachowcami są ludzie o prawicowych, konserwatywnych pogladach?
W Europie dostępność broni jest o wiele mniejsza, ale jak już do jakiegoś zamachu dojdzie, to sprawca zawsze jest prawicowcem( np. Breivik).
Nawet islamscy terrorysci są przecież konserwatystami.
5
@kerouac
Nie wiem, dlaczego wspominasz o lgbt?
Zamachowiec z wczoraj i sprawcy poprzednich zamachów zabijali albo przypadkowych ludzi, albo zabijali z powodów rasowych i religijnych.
Wczorajszy zamachowiec nienawidzi meksykanów - sąsiadów, ludzi z jego kręgu kulturowego, wyznających jego religię.
14
@antonioo
Nie ma akceptacji?
Gdzieś ty się uchował?
Wszystkie sondaże prowadzone od lat 90-tych, wskazują na stały wzrost poparcia dla osób lgbt.
Jak nie umiesz szukać w Google, to cie wyreczę:
https://oko.press/rekordowe-poparcie-dla-zwiazkow-partnerskich-i-rownosci-malzenskiej-sondaz/
Dałbyś namiary na osobę, którą organizuje te marsze i płaci tą godzinówkę, o której wspominasz?
Chętnie rzucę dotychczasową pracę i zostanę manifestantem do wynajęcia.
0
@ProMILs
Tylko że na tym marszu nie było 300 tyś tych półgłówków. Może z tysiąc, więc nie naciagaj faktów, aby bylo bardziej wygodnie.
A na festiwalu, dwóch zmarło, ale żaden z nich od pobicia.
18
Kolejna strzelanina w USA i kolejny raz dziesiątki ofiar.
Jak to jest, że sprawcami tych rzezi zawsze są osobnicy o prawicowych, konserwatywnych pogladach, wierzący w Boga?
Moim zdaniem właśnie to jest powód takiego, a nie innego ich zachowania.
Słyszał ktoś o sprawcach strzelanin o lewicowych poglądach?
Bo ja nie.
0
@zadafcb
Manning lepszy.
4
@KamQiX
Katolicyzm, jak i wszystkie religie też są ideologiami.
Nie ma w historii świata ideologii, które by miały wiecej ofiar na swoim koncie i wywołały wiecej cierpienia i bólu, jak religie.
Tak się składa, że spośród tych wszystkich religii katolicyzm ma najwięcej na sumieniu.
To jest dopiero prawdziwa zaraza.
Nie słyszałem jeszcze, aby ideologia LGBT kogoś zabijała.
0
@feiticeira
A było w ogóle jakieś źródło? Wątpię.
A jesli było, to rzetelna praca dziennikarska nakazywalaby sprawdzić podawane informacje przez to źrodlo.
Nie pierwszy i nie ostatni raz te "media" działają w sposób, który ma na celu jątrzenie i dzielenie ludzi.
Taki już ich charakter.
Skąd Bandera? Bo chłopak był z Ukrainy.
A jak wiadomo, każdy Ukrainiec to Banderowiec. Wyssali to z mlekiem matki.
2
Z duzej chmury maly deszcz. A tak sie wielu niedawno piekliło i nakrecało atmosferę nienawiści.
Myślicie, że będą mieli chociaż odrobinę honoru i pezeproszą za manipulowanie ludźmi?
Ja myślę, żenawet scierę do podłogi stać na więcej.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/sprawa-ucznia-sp-w-toruniu-wyniki-kontroli-kuratora-oswiaty/b9blzy7
0
@Ibra9PSP
Wierzysz w Boga?
0
@Ibra9PSP
Wiem jedno.
Tęczowa flaga to wg Ciebie profanacja (a ta powyższa to, mam przeczucie, zapewne sprawka "patriotów" jak ich nazywasz), ale znak PW obok rasistowskich czy faszystowskich haseł np na marszu niepodleglosci, to cie juz nie uwiera, bo nie pamiętam byś się wtedy tak pieklił.
Nie zastanowiło cię jedno?
Jak to się stało, że to właśnie strona narodowców ma to zdjęcie tak szybko, gdy inni jeszcze go nie mają, w sytuacji, jak sam twierdzisz, gdy ci "prowokatorzy" zostali zaraz usunięcie przez ochronę?
Dziwnym trafem narodowcy zawsze są tam, gdzie trzeba - we właściwym miejscu o właściwej porze.
0
@Ibra9PSP
Czyli jaki?
Taki jaki ty reprezentujesz - nazywanie kogoś "szambem" "kodziarzami"?
Sokrates uchodził za intelektualistę, I tak nisko jak ty by nie upadł w swoich wypowiedziach i podsycaniu nienawiści do innych.
1
@Ibra9PSP
Skoro nie w tym nic złego, to co złego jest w zestawieniu tęczy że znakiem PW?
0
@Ibra9PSP
Czyli w jaki?
Jaki wg Ciebie jest właściwy sposób wypowiadania się dla osoby z Socratesem w Avatarze
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
@LuisSalvano
Zgadzam się z taktyk93.
Lepiej dołożyć i kupić Seiko, Orienta, Citizena.
Sam zamówiłem Seiko Sarb033 ze sprawdzonego sklepu z Hongkongu i nie żaluję.
Jeśli nie trafi mi się większą gotówką, to będę miał ten zegarek pewnie do śmierci.
0
@Gosciuu Nie było wtedy tłumów, bo byłeś zaraz po zamachach terrorystycznych.
0
Pytanie do osób obeznanych z fotografią:
Czy Samsung Note 8 zrobi lepsze zdjęcia niż kompaktowy Sony DSC-W800?
0
@Mazi
Nie można się nie zgodzić z tym, co napisałeś.
2
Ideologia sukienkowych (czy to nie czasem przejaw genderyzmu, gdy mężczyzna przebiera się w kiecki?) atakuje Polskie, świeckie jeszcze, szkoły:
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/lodzkie-ksiadz-urazony-kabaretem-uczniow-gender-obraza-uczuc-religijnych/bretnsv
0
@aspider
Serio?
Czyli według Ciebie, jeśli coś się dzieje za zamkniętymi drzwiami, to już profanacja nie jest?
Jeśli publicznie to już profanacja jest?
Ciekawe.
Poza tym, skoro jest transmisja w tv, to znaczy, ze maja do tego dostęp miliony ludzi, atakują tym miliony telewidzów.
Jak to się ma do twierdzenia, że dzieje się to w zamkniętej grupie?
1
@Odesseiron
Dopiero co rok albo dwa lata temu wypuscili obligacji za 800 mln.
Kurski to ma łeb do interesów.
Na nic te jego śmieszne tweaty o oglądalności.
Tvpiss rocznie kilkaset milionów straty, a Tvn kilkaset mln zysku.
0
@TheMugShot
Ozila chcą sprzedać?
Dopiero co rok temu przedłuzyli mu kontrakt z dwukrotnie większą tygodniówką (350 tyś £)
2
@MesQueUnClub_87
Popierdółka taka.