klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Żenada.
Powszechnie wiadomo, że za pensje posla czy senatora nie da sie godnie przezyc, więc trzeba sobie dorobić:
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/stanislaw-karczewski-zarobil-400-tys-zl-na-dyzurach-w-szpitalu/z1e1fmd
4
"Jeśli pogłoski sprawdzą się i Złota Piłka trafi w ręce Lionela Messiego, trudno będzie mi zrozumieć ten wybór" - twierdzi Artur Wichniarek, felietonista „Przeglądu Sportowego”
2
@Odesseiron
Tutaj macie trochę o tym jaką kreatywną księgowość prowadzi rząd pissu:
https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/13-emerytura-a-budzet-na-2019-r-resort-finansow-komentuje-zarzuty-ludwika-koteckiego/7cne559
https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/rzad-obchodzi-regule-wydatkowa-ws-13-emerytury-wywiad-z-ludwikiem-koteckim/6qky1v2
1
@nadachu
Tu chodzi zapewne o aktualizację CDP na giełdzie.
9
@Salwik92
Co nakradli?
Pokaż mi choć jednego skazanego za te rzekome kradzieże i wyprzedaże za bezcen (co jest przestepstwem).
No syp nazwiskami.
Cztery lata rządów piss to mało, by choć jednego złodzieja postawić pod sąd?
Wszystkie możliwe służby pod kontrolą i nawet jednego oskarzonego.
Dlaczego?
Czyżbyś dał z siebie durna zrobić?
1
@Death_voice
Mógłbyś wymienić tych prominentnych polityków PZPR?
0
@krzychu1526
A on nie chce, by ktoś go pouczał jak ma mówić. Tym bardziej, że obie formy są poprawne.
1
@masq
Wiesz o czym będzie fabuła, że już krytykujesz?
Może film będzie o komunie założonej przez czarnoskórych gdzieś na odludziu Dzikiego Zachodu? Albo po prostu o społeczności murzynskiej?
Wiem, że masz skrajnie prawackie poglady, ale to nie usprawiedliwia bezmyślnośći.
Film jeszcze nie powstał, a już wiesz, że będzie pełen hipokryzji i nierówności.
Powstało setki albo i tysiące filmów gdzie grali tylko biali aktorzy i jakoś ci to nie przeszkadza.
Tobie po prostu przeszkadza czarny kolor skóry i pewnie inne niż biały też.
2
@Jordi10
Hmm, ten pies jest całkiem do niego podobny z facjaty.
2
@BarcaInfo
Oglądałem ten mecz na dziale RTV jednego z hipermarketów w moim mieście, a razem ze mną ok 30 innych kolesi.
Specjalnie po to wybrałem się do tego sklepu, bo canal+ w domu nie było.
0
@michal26
Ze 3 % (w porywach do 5%) może dostanie.
0
@DonMatteo901
"No i jest na kogo głosować"
Niby jest, ale jednak nie ma.
0
@lucas/catalan
,,Narodem wybranym" ?
Dlaczego używasz cudzysłów?
Nie wiesz, że to sam Bóg ich wybrał?
Sami się o to nie prosili.
0
@student97r
To Bejl już w golfa nie gra?
2
@Danny Gaucho
Oo! I mnie do tego zacnego grona zaliczyli.
Nie ma Garrinchy, a jest Adriano?
Śmieszne.
1
@Odesseiron
Wiadomości TVP Lubią to.
2
@victor
Żałosny poziom.
A później taki do kościółka idzie.
0
Używacie VPN do torrentów?
Jeśli tak, to jakich?
0
@xVENUMx
Lepiej wymień baterię, to przyoszczedzisz.
P10 to ciągle dobra słuchawka.
68
Ilość goli z wolnego od początku sezonu 2017/18 do dzisiaj:
Messi - 19
Ronaldo - 3
30
@IronSanHybrid
Ceny z tyłu przyklejał, hehe
46
@Janiama
" i tak naprawdę wszystko spada na moje barki"
Janiama prawie jak Messi.
8
@scotti
Chociażby van Gaala.
3
@koksik2700 "Koalicja to twór który politycznie jest w sumie skończony"
To samo było mówione po poprzednich wyborach - że do następnych nie będą istnieć. I co? 28%.
Gdyby nie Schetyna to ponad 30% by było.
11
@student97r Niemniej ciekawa jest kandydatura E. Chojny-Duch.
Teraz wiemy jaka nagrodę dostała za "odpowiednie" zeznania przed "komisją" VATowską.
Teraz wiemy na ile wiarygodne było to, co wtedy mówiła.
0
@hoeniker
Sam Kovac nawet ze zrozumieniem do tego podszedł.
0
@Danny Gaucho
Jakie strony są teraz popularne do pobierania linków z torrentami?
Odkąd zamknęli kickasstorrent i YIFY nie jestem w temacie.
0
@Jordi10
Absolwent Rydzykowej uczelni.
6
Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do intencji "reformy" sądownictwa w Polsce?
Ten sam sędzia "wylosowany" trzy razy do orzekania w sprawie, byłej już na szczescie, poseł Pawłowicz, od ktorej wczesniej dostał rekomendację, teraz został po raz kolejny "wylosowany" z posrod kilkunastu sedziów do sprawy Zero Ziobry.
Łatwiej jest trafić szóstkę w totolotka niż mieć taki łut "szczescia".
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/sedzia-chwalony-przez-pis-wylosowany-do-sprawy-ziobry/f8blq1r
0
@LloretDeMar
1 głos na 22 czy też 23 to jest prawie 5%, a to nie jest mało.
Na marginesie to Łupaszko nie jest jednoznaczna postacią.