klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niezła stronka ze statystykami:
https://www.worldometers.info/
Również z koronawirusem dla tych, którym ten temat nie obrzydł jeszcze:
https://www.worldometers.info/coronavirus/
0
@Bartek22 "ani nie twierdziłem na odwrót, że wszyscy w to uwierzyli."
Zauważyłeś może w mojej wypowiedzi słowo "chyba"?
Wiesz co ono oznacza?
Wiec nie manipuluj moją wypowiedzią, bo w niej nie było napisane " ze wszyscy w to uwierzyli"
9
@Kajtek77
Dobrze wiemy, że Greta Thunberg jest tutaj dyzurnym dzieckiem do bicia i plucia, a taki post był obliczony na pewien efekt.Gdyby było inaczej, to po prostu oznaczylby to jako zart.
Zresztą wystarczy zagłębić się w historię jego komentarzy, żeby wiedzieć mniej więcej jakie ma poglądy.
I ten post po prostu pasował do jego ppgladów.
0
@Avada Kedavra
Za to ty możesz wiedzieć, że te 30 osób podeszlo do tego tak, jak ty?
Na jakiej podstawie wyjaśnij?
Czytałeś ten komentarz i dobrze wiesz, że został podany tak, jakby to była prawda, bez żadnych znaków wskazujących na to, że jest to np żart.
Na moją prośbę o źródło w ogóle nie odpowiedział przez 20 min, mimo że był cały czas aktywny na forum.
1
@Bartek22 "No właśnie, chyba. Budujesz argument na fakcie, którego prawdziwości nie umiesz sprawdzić."
Tak samo jak tu nie możesz sprawdzić, czy uwierzyli.
1
@liberos35
Dobrze wiedzieć, że prywatne konta na Facebooku są rzetelnym i sprawdzonym źródlem informacji.
Dzięki za info.
5
@Avada Kedavra
Po pierwsze:
"a tym samym chyba uwierzyli w te brednie."
To że ty nie uwierzyłeś, nie oznacza że inni tego nie zrobili.
Nie sądzisz że takie rzeczy zasługują na potępienie a nie zielony herbik?
Osobiście mam nadzieję, że wejdzie to prawo karzace za rozpowszechnianie fake newsów.
32
Przed chwilą użytkownik Nano22 rozpowszechnił fałszywą informację o Grecie Thunberg i jej rzekomej wypowiedzi o chińskich pałeczkach. (Prawdopodobnie sam ją celowo wymyślił)
Co mnie najbardziej zaskoczyło, to fakt, że w kilkanaście minut prawie 30 osób polubilo ten komentarz, a tym samym chyba uwierzyli w te brednie.
Ja myślałem, że pokolenie doby Internetu, mogące w ciągu kilku chwil zweryfikować każdą informację, jest mądrzejsze.
Okazuje się, że są tak samo naiwni, jak staruszki dajace sie ciągle nabrac na numer na wnuczka czy policjanta.
Bylibyscie niezłym materiałem do badania przez socjologów, w temacie manipulacji.
3
@Criss18Barca
Lecę do skrzynki zobaczyć czy przysłali mi kartę do głosowania.
3
Teraz juz wiecie - jesli nie jestescie homoseksualistami i nie macie na sumieniu aborcji, to jestescie bezpieczni:
https://wroclaw.onet.pl/wroclaw-kazanie-u-salezjan-koronawirus-to-kara-za-grzechy/j1k5npc
1
Mamy to!
Pękło 100 000 zarażonych koronawirusem.
0
@mavachi
Ten pulchniutki obok to Ronaldo (ten prawdziwy)?
2
Takie rzeczy tylko w Polsce:
https://kobieta.onet.pl/radna-pis-napisala-skarge-wziela-jezyk-migowy-za-gest-satanistyczny/qg9ry97
0
@SuperVegeta
Nie mają problemu, bo całowanie się nie jest praktyką religijną.
Ale rozumiem, że całujacy się mężczyzna z kobietą publicznie, to ci już nie przeszkadza?
1
Ubezpieczenie od Pani Bozi:
https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/pasazerki-pociagu-modlily-sie-do-pani-bozi-radny-pokazal-zdjecia/f8rxvty
113
Za PO koronawirusa w Polsce nie było.
1
@Barwindg
Niby jak?
0
@klemens100
Myślicie że w ogóle jest sens kupować dzisiaj telefon z górnej półki, skoro te ze średniej oferują dzisiaj tak dużo, że w zupełności wystarczy 90% uzykowników?
W dodatku wymieniamy je średnio co 2 lata.
0
Jak często wymieniacie telefon na nowy?
Czy ktoś z was używa wciąż telefon, który ma więcej niż 5 lat?
5
Gdy człowiek myśli, że tvp już niczym nie zaskoczy czlowieka:
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25744455,wiadomosci-uderzaja-w-kandydatke-ko-bo-skandowano-tylko-kidawa.html
0
@contowsky
Podpiwek własnej roboty.
1
@jedrek7000
Ależ on jest błyskotliwy.
Zachodzę w głowę jak on zrobił tę karierę w finansjerze.
0
Typowo polskie:
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/koronawirus-firma-chca-podwyzsza-ceny-masek-uokik-reaguje/hhhxyz2
0
@sendesara
Wynik Sona robi wrazenie.
5
@Koors
Gdyby to, co piszesz było chociaż trochę prawdziwe, to by już dawno siedział.
A tymczasem chodzi sobie wolno i tak już pozostanie.
4,5 roku rzadów piss i nic nie potrafią na niego znaleźć mimo wszystkich służb pod kontrolą, trochę to śmieszne.
Wszystkie procesy norymberskie trwały raptem trzy lata - setki oskarżonych, dziesiątki tysięcy świadków, miliony stron akt.
A miłościwie nam panujący piss nie potrafi zamknąć choćby jednego POwca za te żelowe przekręty i kradzieże. Żałosne.
Włącz myślenie.
6
W pissowskim państwie można liczyć na uczciwe rozstrzygnięcie sprawy, szczególnie gdy jedną ze stron jest ksiądz:
https://wroclaw.onet.pl/miedzygorze-ksiadz-zaatakowal-wiernego-w-kosciele/ktyvv3h
0
@Kengo
Co mu się stało?
5
Który to już raz, wstydu nie mają:
https://szczecin.onet.pl/szczecin-zarzuty-sadu-okregowego-ws-programu-tvp-kasta/342cy6w
1
@Kidd Moja siostra jest lekarzem i jej koleżanka też jest lekarzem. Moja siostra pracuje w innym szpitalu, a jej koleżanka w tym, w którym rzekomo doszło do potwierdzenia.
0
@Szicek10
Info dostała od swojej koleżanki lekarza z tej placówki.
Nie ręczę głową, że to prawda. Czas pokaże.