klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama
Wydaje mi się, że Holyfield trochę za nisko.
W końcu dwa razy wygrał z Tysonem.
0
Ha, ha, dobre:
https://imgur.com/gallery/34tvnx7
2
@Kapitan hawk
ŻE - NA - DA !
30
0
Komentarz usunięty
2
@Shapiro
"pod względem zaplecza eksperckiego"
Ha ha ha, dobry żart.
Eksperci Miśiewicz, Patkowski, Janiger i inni.
Albo ci anonimowi "eksperci" prawa konstytucyjnego, którzy podobno piszą dla nich analizy.
0
@Hiacynk
Ja bym nawet kilku Bułgarów postawił wyżej np. Leczkow, Bałakow.
3
@Europejczyk1980
Jedna z debat prezydenckich powina się odbywać w obcym jezyku, by sprawdzic czy wszyscy maja predyspozycje do reprezentowania nas za granicą.
9
Jakby jeszcze wam było mało, to proszę bardzo: https://www.benchmark.pl/aktualnosci/zaiks-chce-nowego-podatku-od-smartfonow-i-tabletow.html
1
@fcbarcafan19
Dzięki.
Cena zwala z nóg. Ciekawe czy warte swojej ceny?
13
Kupujcie, póki na magazynie:
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/sklep-zwiazany-z-rydzykiem-oferuje-dewocjonalia-chroniace-przed-pandemia/3e6bcj7
Najlepszy fragment:
"relikwie trzeciego stopnia, które można "uświęcić" poprzez dotknięcie relikwii pierwszego (np. włosów) lub drugiego stopnia (np. ubrania)."
Średniowiecze!
1
@PatrykBarcelona
Moze jakiś błąd systemu, zresetuj na poczatek.
0
Ktoś kojarzy te słuchawki?:
https://ocs-pl.oktawave.com/v1/AUTH_2887234e-384a-4873-8bc5-405211db13a2/spidersweb/2020/04/LG-V60-opinie-wrazenia-6-1180x787.jpg
1
@PatrykBarcelona
Musi się pojawić zapytanie czy udzielić dostępu do danych z komórki.
3
@MichVeB
Legendarny sklep. Działają już chyba z 20 lat.
W 2005 kupowałem u nich PS2 i już wtedy dostawa była po dwóch dniach.
7
Nasz kraj, taki piękny:
https://kobieta.onet.pl/koronawirus-hejt-na-medykow-przebite-opony-w-aucie-drzwi-oblane-farba/d3j22v0
3
@MesQueUnClub_87
Pokemon Detektyw Pikachu
4
Nie ma jak u mamy:
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25891363,rodzina-nie-wpuscila-24-latka-do-domu-by-przeszedl-kwarantanne.html
4
@FCBMati10
O, tak!
Byk aż wstyd, ale za późno na poprawkę.
18
@tobiasson92
Pamiętacie jak za rządów PO Szydło jeździła na Śląsk i podbużała górników?
Karma wraca.
9
Ktoś jest zaskoczony, że "nasi" dali się oszukać, jak głupi Jasio?:
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-maseczki-z-chin-ktore-przylecialy-antonowem-maja-falszywy-certyfikat/we4d6lp
3
@Colon Nie używam komunikatorów video, i na pytanie, który z nich jest najpopularniejszy, bez wahania stawialbym na Skype'a. Kiedyś chyba wszyscy z niego korzystali ( jak z GG swego czasu).
Mógłby mi ktoś wyjaśnić dlaczego stracił na popularności, i na czym polega fenomen Whatsappa? W czym jest lepszy od Skype a?
Co je różni?
9
@ArdoFCB
A jak katolicy paradują w różne święta to już w porządku, tak?
1
@ToWinaSedziego @monek77
"W czasie rządów PiS w latach 2005-2007 w zasadzie się nie zmienił, ale potem po tych dwóch latach rządów PiS, zakończonych otrzymanym wotum nieufności, ten poziom nieco spadł. Najszybciej ten index zaczął zaś Polsce rosnąć za Tuska, tak by w roku 2014 wzrosnąć nawet do prawie 7,5. Były przewidywania, że wciągu 2-3 lat Polska wstąpi do prestiżowego grona państw z pełną demokracją, czyli współczynnikiem powyżej 8."
Czytać nie umiecie czy nie rozumiecie tego, co czytacie?
1
@Jaca27
Wymieniłem tylko te najkrwawsze dla nich.
Te z kilkudziesięcioma lub paroma setkami ofiar pominąłem.
1
Amerykańskie straty wojenne w ludności:
Wojna Secesyjna (1861-65) - 655.000
II Wojna Światowa (1941-45) - 406.000
I Wojna Światowa (1917-18) - 116.516
Wietnam (1955-75) - 58.209
Korea (1950-53) - 36.516
Wojna o Niepodległość (1775-83) - 25.000
Wojna z Anglią (1812-15) - 15.000
Wojna z Meksykiem (1846-48) - 13.283
Irak (2003-11) - 4.497
Wojna z Filipinami (1898-1913) - 4.196
Wojna z Hiszpanią (1898) - 2.446
Afganistan (2001-...) - 2.216
Koronawirus - 36.000
1
@sidzej
Jeśli ma to być Ska z Exynosem, to odpuść sobie i weź Note10+.
W sieci jest teraz dużo materiałów o usterkach nowej S klasy.
Ostatnio coś takiego się pojawiło m.in.:
https://www.gsmarena.com/some_samsung_galaxy_s20_ultra_users_are_reporting_a_green_screen_tint_issue-news-42675.php
0
@KamQiX
Skoro taki Wałęsa mógł obalić komunizm,a później zostac prezydentem, to kariera kaczyńskiego nie powinna nikogo dziwić.
Taki kraj po prostu. Wartościowym jednostkom ciężej się tu wybić niż miernotom i przecietniakom.
1
@KamQiX
Przecież ten koleś w normalnym życiu byłby bezdomnym. On ma dwie lewe ręce do wszystkiego.
Przez lata nie umiał obsługiwać najprostszego telefonu, nie ma prawa jazdy, nie potrafi obsługiwać komputera...
Gdy jego matka żyła i była na siłach to zajmowała się jego domem - pranie, sprzątanie, zakupy. Zajmowała się nim tak, jakby był opóźniony w rozwoju.
Gdyby nie był politykiem, z którym sympatyzujesz, a twoim sąsiadem, to miałbyś go za nieudacznika.
1
@Kamiloza91
Socrates