0

@Zip "inteligencję"
Taa, jasne. Chyba, że chodzi o inteligencie papierowego kubka?
58 sekund wysłuchałem i nigdy więcej.

0

@Zip
Powinno zostać przeprowadzone międzynarodowe śledztwo np. ONZtu na terenie Chin, by w końcu ukrucić lub potwierdzić krążące teoris spiskowe.
Chociaż z drugiej strony, jeśli to władze Chin są odpowiedzialne za tego wirusa, to już dawno wszystkie ślady zostały zatarte, włącznie z eliminacją świadków.

8

Dla tych, którzy nigdy o tym nie słyszeli -
Piss i ich zwiazki z aferą FOZZ:
https://www.newsweek.pl/polska/jaroslaw-kaczynski-i-afera-fozz-pis-finansowany-przez-postkomunistow/7wet7kv

1

@Danny Gaucho
Ci z gwiazdkami to umarli czy co?

1

@NaFazieHitman
Już jeden z tąd poszedł i słuch po nim zaginął.

3

Ha ha!
Podobno to Dudusiowemu osobistemu zaangażowaniu zawdzięczamy ten transport:

https://kobieta.onet.pl/koronawirus-sprzet-ktory-dotarl-do-polski-w-innych-krajach-nie-spelnial-norm/p0fgngm

15

Wrócę jeszcze do tej śmieszniej akcji polskiego "rzadu" z Antonovem.

Dzisiaj przyleciało do Polski cześć towaru zamówionego przez Dominikę Kulczyk:
https://plejada.pl/newsy/koronawirus-w-polsce-w-poznaniu-wyladowal-samolot-z-darami-od-kulczyk-zdjecia/pdrqdz4

Jak się okazuje razem będzie to 57 ton zajmujących 470 m3 tych samych produktów co z Antonova.
Antonow przywiózł 80 ton, które zajmowały około 660 m3.
Dla porównania ładowność w m3:
Antonow - 1300 m3
Boeing 747F - 650 m3
Boeing 777F - 745 m3
Airbus A380F - 1134 m3

Problem polega na tym, że wynajęcie Antonowa na ten lot to około 3 mln dolarów, a wynajęcie któregoś z Boeingów to koszt ok 800 tyś dolarów.

Jak niewiele potrzeba by ogłupic polskie społeczeństwo. Wystarczy tylko przepłacic za jeden samolocik odpowiednich rozmiarow, i mamy tygodniowy festiwal podniety w mediach rządowych i w umysłach ich zwolenników.

@Koors
Bez odbioru.


26

"Mamy z powrotem XIV wiek - dwóch papieży, zarazę i rządzącą ciemnotę!"

Trafiona diagnoza.

1

@Koors
Drogi Sokratesie.
Antonow ma 1300m3 ładowności, a np. Boeing 777F ma 650 m3. Boeing 747F ma pojemność 745 m3, a ich loty z Polski do Chin i z powrotem według dzisiejszych stawek to ok. 800 tyś $.
Airbus A380F zabiera 1134m3 (ceny ewentualnego przelotu nie znam).
Dane z Wikipedii i oficjalnej strony Boeinga.

Mogę sobie dac paznokieć uciąć, że ten ładunek nie zajmował więcej niż 3/4 Antonowa.

1

@FC1899Barca
Tusk nie jest samobójcą w przeciwieństwie do Jacka i Placka.

7

Śmiechu warte.
Wynajmują Antonowa za 3mln dolarów, by przywiózł 250 czy też 400 ton (w zależnosci od wersji przedstawicieli władzy), ktore Duduś po kolezensku dostaje od swojego ziomka Xi Jinpinga.
Ostatecznie przylatuje 80 ton, które mieści się do transportowego Boeinga czy Airbusa (120 ton), których kurs do Chin kosztuje 800 tyś dolarów.
Ci z rządu rachunków uczyli się chyba w szkole TVP.

2

@kuz
Polsat neutralny?
Chyba do 2016 roku.
Nie od dziś wiadomo, że Gawryluk, która rządzi w tej telewizji serwisami informacyjnymi jest propisowska.
W dodatku Solorz z piss-em ma pakt o nieagresji z powodu zakusów tego pierwszego na przejęcia kilku spółek i rozszerzanie swoich wpływów w paru innych, a które to planu mogą mu pokrzyrzować pissowscy " urzednicy".

0

@barcelonaLM
Nie wiem czy wiesz, ale jedyne źródła historyczne, które o nim mówią, są oparte na relacjach ze źródeł religijnych.


0

@PJ1985
Ciekawa sprawa, bo jak Biden się "przekręci" jako prezydent, co jest wielce prawdopodobne z racji na jego wiek, to w USA w końcu kobieta będzie prezydentem.
Hillary Clinton, po tych wszystkich jej staraniach, chyba zawału dostanie.

0

@DaPi
Włoski Don Matteo był o wiele lepszy.
Żmijewski to słaba podróbka Terenca Hilla

2

@ToWinaSedziego
Mógłbyś wymienić imiona i nazwiska osób, nazwy firm czy instytucji, którym te lasy mialy zostac sprzedane lub zostaly sprzedane?
Podaj gdzie znajdują się te sprzedane lasy?
Uwiarygodnij to, o czym piszesz.

7

@IAmBackCules
Osoby powyżej 70 roku życia również, ponieważ to nie oni będą żyli z konsekwencjami swoich wyborów, tylko młodsze pokolenia.
Jak ktoś, kto niedługo odejdzie z tego świata może decydować o życiu innych po ich śmierci?

0

@barteq "Moze jest szalony ale przynajmniej nie jest glupi."

Głupi z czasem może zmądrzeć, ale z chorą głową już nic nie zrobisz.

3

2

@pax
A prawda, zapomniałem o tej śmieszniej opłacie.

14

@Piotr89Sand
Przypomnij nam z łaski swojej ile z OFE wziął Piss?
Nie wiesz czy tylko udajesz, że nie wiesz, że piss całkowicie zlikwidował OFE?
PO umorzył 51,5 % składek, Piss 48.5%.
Tylko, ze ruch pissu w gotówce to więcej o 20 mld zł od PO.
I według Ciebie PO je beee, a o pissie ani słówka.

0

@negreanu
"nocne indywiduum"
Już takiego mamy - to Andrzej D.

1

0

@Mankind
Ze skrajności w skrajność.
Z kim on się na rozumy pozamieniał?

8

@Wossi61FCB
Ją wymienię i dwudziestu, pod warunkiem, że ty wymienisz mi dziedzinę, w której JP ma jakiekolwiek dokonania.

16

@FC1899Barca
"jeśli nie największy Polak w dziejach."
Nieśmieszny żart.
Bez zastanowienia dziesięciu większych od niego można znaleźć.

1

@kerouac
Slacker (1991)
Once (2006)

2

@Hushovt
Ziemniaczane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?