5

@Kalesony
On już był w tvp.
Kidawa Błońska też.

2

Założę się, że osobą, która stworzyła to "dziełko", jest niewydarzony literat Ziemkiewicz:
https://www.onet.pl/kultura/onetkultura/nowa-fantastyka-przeprasza-za-opowiadanie-jacek-dehnel-komentuje/pj1tsmp,681c1dfa

0

@TheMugShot
Jesteś jak Duda.
Może zostaniesz prezydentem.

3

@ArdoFCB
Kaleta wykorzystał sluzbowy samochod niezgodnie z.hego przeznaczeniem, więc Nitras dokonał zatrzymania obywatelskiego.
I dobrze zrobił.

1

@matteoFCB
Nie porównywałem wartości sportowej, tylko procentowy udział transferu w budżecie klubu.
Gdyby dzisiaj Real lub Barca wydały po 50% budżetu na jednego zawodnika, było by to ok 500 mln.

2

@Witekk10
W obec ludzkiej głupoty i pospolitego zła nie jestem tolerancyjny.

2

@bialagora
Gdy real kupował Zidana, to wydał na niego ponad 50% rocznego budżetu.
Z Figo było podobnie.

23

Wyborcy Dudy, powiedzcie mi, jak to jest głosować na kogoś, kto zwyczajnie na świecie okazał się tchórzem?
Trzaskowski i Kidawa- Błońska nie mieli problemu, by wystąpić w tvpiss
Inni kandydaci też się stawili.
Duduś w debacie, w której nie zna wcześniej zadawanych pytań, nie wystąpi.
Czego się boi?

0

@svensonFCB
Każdy, kto się chociaż trochę interesuje gospodarką, giełdą i polskimi spółkami wie, że zwrot Polsatu z telewizji obiektywnej na telewizję sympatyzujaca lekko z piss-em, jest związany z działaniami biznesowymi Solorza, któremu są potrzebne pozytywne decyzje urzędowe w związku z jego działaniami akwizycyjnymi.
@cata_luna
Ten ziemkiewicz, który przez trzy lata za rządów PO prowadził w tvp info Antysalon Ziemkiewicza, i współpracował z Polskim Radiem?
A reszty tej paczki nie chce mi się nawet komentować, bo oni nnawet nie są dziennikarzami.

0

@Mns21
Efekt Dudy?

0

@KmN
Sportowy czy garniturowiec, diver a może Pilot?
Jaki budżet?
Jeśli klasyczny garniturowiec to może Tissot Visodate Gold?
Albo coś pomiędzy sportowym a garniturowcem - Certina Ds1 Gold?

4

Komentarz usunięty

3

@IronSanHybrid
Mam takie samo zdanie o osobach starszych.
Wprowadzilbym ģorny limit wieku na prawa wyborcze - mężczyźni 70 lat, kobiety 74-75 lat, a nawet i niżej.
Dlaczego?
Dlatego, że jest to tak duża grupa wyborcza, że może mieć decydujący wpływ na rozstrzygniecia wyborcze, z ktorych konsekwencjami bedą zyć nie oni, a mlodsze pokolenia, bo ich juz za kilka lat nie bedzie na tym świecie.
Jest dolny limit wieku, powinien być i górny.

3

@FC1899Barca
Trump już na jesieni nie będzie prezydentem USA, które i przed Trumpem zawsze były po stronie Polski.
( jeśli mieli w tym swój interes)

3

Kolejny wybryk "dziennikarzy" Wiadomosci:

https://www.onet.pl/kultura/onetkultura/manuela-gretkowska-bohaterka-wiadomosci-tvp-padla-ofiara-manipulacji/3h152ss,681c1dfa

Jak dlugo jeszcze będziemy na to pozwalać?
Na marginesie dodadm, że choć za Panią Gretkowską nie przepadam (nie ze względu na poglady, a z powodu sposobu bycia, przez co wydaje się osobą antypatyczną), to z jej oryginalną wypowiedzią zgadzam się w 100%.

0

@SeeleyBooth
Ja z kolei nie pamiętam tylko pierwszego z prawej w górnym rzędzie.
Almeida, Sensi, Roa, Zanetti, Ayala, ?
Claudio Lopez, Simeone, Batistuta, Ortega, Veron

1

1

@DonMatteo901
Z II tury?

0

@D_Myrdal

Żal.pl

4

"Prezydent Donald Trump oświadczył, że mówił poważnie, kiedy w sobotę ogłosił na wiecu wyborczym, że nakazał swojej administracji spowolnienie testów na koronawirusa – wyjaśnił, że chce, by w ten sposób zmniejszyła się liczba nowych przypadków zakażenia. "

Zachodzę w głowę, jak można na takich idiotów, jak Trump, Bolsonaro i paru innych, głosować.

0

@BarcaInfo
Wolę tego Thiago z Bayernu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

"Biskup Edward Janiak trafił do szpitala z podejrzeniem udaru. Okazało się jednak, że był kompletnie pijany - donosi "Gazeta Wyborcza". We krwi miał 3,44 promila alkoholu."

Chyba przesadził z winem mszalnym.

2

@MESSIah16
Paczta się no,
Peło podniosło podatek VAT w czasach największego kryzysu gospodarczego za naszego zycia, aby zrownoważyc malejące wpływy budzetu, podczas gdy wydatki zaczęły rosnąć, to źle.
Zrobili coś, co jest podrecznikowym zachowaniem w takiej sytuacji i co zrobiły niemal wszystkie kraje dotknięte kryzysem.

Natomiast wspaniały piss, w czasach największej prosperity naszego kraju w historii, którą odziedziczył , nomen omen, po PO, tego podatku nie obniża, tylko korzysta z jego dobrodziejstw.


3

Nie wiedziałem, że Lis ma tyle na sumieniu:

https://mobile.twitter.com/lis_tomasz/status/1275488159397302273

1

@MESSIah16
A to tak a propos twoich wczorajszych i dzisiejszych wypocin na temat wieku emerytalnego:
https://bezprawnik.pl/wiek-emerytalny-w-polsce/

4

Komentarz usunięty

2

@blazeq
"Jedyna metoda naprawy systemu to niska emerytura socjalna dla wszystkich i promowanie oszczędzania"

Tyle tylko, że to jest nierealne i dobrze o tym wiesz.
Już widzę jak tłumy idą oddawać swój glos na partię, która oferuje im "niską emeryturę socjalną" i każe samemu oszczędzać na starość.
Dlatego JEDYNĄ realną alternatywą na chociażby odsunięcie w czasie upadku systemu emerytalnego jest wydłużenie czasu pracy, co zresztą stosują i do czego przymierzają się bogatsze od nas kraje z dużo wyższą świadomością ekonomiczną wśród swoich obywateli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?