klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kalesony
On już był w tvp.
Kidawa Błońska też.
2
Założę się, że osobą, która stworzyła to "dziełko", jest niewydarzony literat Ziemkiewicz:
https://www.onet.pl/kultura/onetkultura/nowa-fantastyka-przeprasza-za-opowiadanie-jacek-dehnel-komentuje/pj1tsmp,681c1dfa
3
Fajnych wyborców ma prezydent:
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,143907,26094684,dzieci-bedziesz-pedalila-to-sie-spali-k-two-trzaskowski.html
0
@TheMugShot
Jesteś jak Duda.
Może zostaniesz prezydentem.
3
@ArdoFCB
Kaleta wykorzystał sluzbowy samochod niezgodnie z.hego przeznaczeniem, więc Nitras dokonał zatrzymania obywatelskiego.
I dobrze zrobił.
1
@matteoFCB
Nie porównywałem wartości sportowej, tylko procentowy udział transferu w budżecie klubu.
Gdyby dzisiaj Real lub Barca wydały po 50% budżetu na jednego zawodnika, było by to ok 500 mln.
2
@Witekk10
W obec ludzkiej głupoty i pospolitego zła nie jestem tolerancyjny.
2
@bialagora
Gdy real kupował Zidana, to wydał na niego ponad 50% rocznego budżetu.
Z Figo było podobnie.
23
Wyborcy Dudy, powiedzcie mi, jak to jest głosować na kogoś, kto zwyczajnie na świecie okazał się tchórzem?
Trzaskowski i Kidawa- Błońska nie mieli problemu, by wystąpić w tvpiss
Inni kandydaci też się stawili.
Duduś w debacie, w której nie zna wcześniej zadawanych pytań, nie wystąpi.
Czego się boi?
0
@svensonFCB
Każdy, kto się chociaż trochę interesuje gospodarką, giełdą i polskimi spółkami wie, że zwrot Polsatu z telewizji obiektywnej na telewizję sympatyzujaca lekko z piss-em, jest związany z działaniami biznesowymi Solorza, któremu są potrzebne pozytywne decyzje urzędowe w związku z jego działaniami akwizycyjnymi.
@cata_luna
Ten ziemkiewicz, który przez trzy lata za rządów PO prowadził w tvp info Antysalon Ziemkiewicza, i współpracował z Polskim Radiem?
A reszty tej paczki nie chce mi się nawet komentować, bo oni nnawet nie są dziennikarzami.
0
@Mns21
Efekt Dudy?
0
@KmN
Sportowy czy garniturowiec, diver a może Pilot?
Jaki budżet?
Jeśli klasyczny garniturowiec to może Tissot Visodate Gold?
Albo coś pomiędzy sportowym a garniturowcem - Certina Ds1 Gold?
4
Komentarz usunięty
3
@IronSanHybrid
Mam takie samo zdanie o osobach starszych.
Wprowadzilbym ģorny limit wieku na prawa wyborcze - mężczyźni 70 lat, kobiety 74-75 lat, a nawet i niżej.
Dlaczego?
Dlatego, że jest to tak duża grupa wyborcza, że może mieć decydujący wpływ na rozstrzygniecia wyborcze, z ktorych konsekwencjami bedą zyć nie oni, a mlodsze pokolenia, bo ich juz za kilka lat nie bedzie na tym świecie.
Jest dolny limit wieku, powinien być i górny.
3
@FC1899Barca
Trump już na jesieni nie będzie prezydentem USA, które i przed Trumpem zawsze były po stronie Polski.
( jeśli mieli w tym swój interes)
3
Kolejny wybryk "dziennikarzy" Wiadomosci:
https://www.onet.pl/kultura/onetkultura/manuela-gretkowska-bohaterka-wiadomosci-tvp-padla-ofiara-manipulacji/3h152ss,681c1dfa
Jak dlugo jeszcze będziemy na to pozwalać?
Na marginesie dodadm, że choć za Panią Gretkowską nie przepadam (nie ze względu na poglady, a z powodu sposobu bycia, przez co wydaje się osobą antypatyczną), to z jej oryginalną wypowiedzią zgadzam się w 100%.
0
@SeeleyBooth
Ja z kolei nie pamiętam tylko pierwszego z prawej w górnym rzędzie.
Almeida, Sensi, Roa, Zanetti, Ayala, ?
Claudio Lopez, Simeone, Batistuta, Ortega, Veron
1
https://wiadomosci.onet.pl/lubuskie/gorzow-wielkopolski-uwierzyla-oszustowi-i-wyrzucila-90-tys-zl-przez-okno/1jswvtw
Aż trudno uwierzyć, że takie sytuacje mają jeszcze miejsce.
1
@DonMatteo901
Z II tury?
0
@D_Myrdal
Żal.pl
4
"Prezydent Donald Trump oświadczył, że mówił poważnie, kiedy w sobotę ogłosił na wiecu wyborczym, że nakazał swojej administracji spowolnienie testów na koronawirusa – wyjaśnił, że chce, by w ten sposób zmniejszyła się liczba nowych przypadków zakażenia. "
Zachodzę w głowę, jak można na takich idiotów, jak Trump, Bolsonaro i paru innych, głosować.
0
@BarcaInfo
Wolę tego Thiago z Bayernu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
"Biskup Edward Janiak trafił do szpitala z podejrzeniem udaru. Okazało się jednak, że był kompletnie pijany - donosi "Gazeta Wyborcza". We krwi miał 3,44 promila alkoholu."
Chyba przesadził z winem mszalnym.
2
@MESSIah16
Paczta się no,
Peło podniosło podatek VAT w czasach największego kryzysu gospodarczego za naszego zycia, aby zrownoważyc malejące wpływy budzetu, podczas gdy wydatki zaczęły rosnąć, to źle.
Zrobili coś, co jest podrecznikowym zachowaniem w takiej sytuacji i co zrobiły niemal wszystkie kraje dotknięte kryzysem.
Natomiast wspaniały piss, w czasach największej prosperity naszego kraju w historii, którą odziedziczył , nomen omen, po PO, tego podatku nie obniża, tylko korzysta z jego dobrodziejstw.
3
Nie wiedziałem, że Lis ma tyle na sumieniu:
https://mobile.twitter.com/lis_tomasz/status/1275488159397302273
1
@MESSIah16
A to tak a propos twoich wczorajszych i dzisiejszych wypocin na temat wieku emerytalnego:
https://bezprawnik.pl/wiek-emerytalny-w-polsce/
4
Komentarz usunięty
2
@blazeq
"Jedyna metoda naprawy systemu to niska emerytura socjalna dla wszystkich i promowanie oszczędzania"
Tyle tylko, że to jest nierealne i dobrze o tym wiesz.
Już widzę jak tłumy idą oddawać swój glos na partię, która oferuje im "niską emeryturę socjalną" i każe samemu oszczędzać na starość.
Dlatego JEDYNĄ realną alternatywą na chociażby odsunięcie w czasie upadku systemu emerytalnego jest wydłużenie czasu pracy, co zresztą stosują i do czego przymierzają się bogatsze od nas kraje z dużo wyższą świadomością ekonomiczną wśród swoich obywateli.
19
Nie wiem czy było czy nie, mimo to warto tę żenadę TVP raz jeszcze pokazać:
https://plejada.pl/newsy/wiadomosci-tvp-fikcyjny-projektant-christian-paul-zachwala-styl-agaty-dudy/7n7nnmz?utm_source=detal&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_detal_popularne