klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sokot No to mi ulżyło.
Bo skoro nie jest przeciwko homoseksualizmowi i jest przeciw dyskryminacji, to znaczy, że jest za LGBT.
A fakt, ze nie zgadza się z jedną czy drugą akcją jakiegoś czlonka tego ruchu lub taką czy inną wypowiedzią innego, ma marginalne znaczenie.
Koniec końców chce tego samego, co Ci, z którymi w czymś się może nie zgadzać.
0
@sokot To podaj chociaż czas fragmentu, w którym krytykuje równouprawnienie i jest za dalszą dyskryminacją, może nawet penalizacją homoseksualizmu.
0
@sokot
No przydałoby się, po co mam 20 minut oglądać, skoro w 15 sekund możesz napisać odpowiedź?
0
@sokot
Czyli krótko: nie zgadza sie z ostatnia akcją srodowiska LGBT czy z walką tych srodowisk z dyskryminacją, bo są to dwie różne sprawy?
2
@Triv44 Czyli jednak o ludziach.
Bo kto stoi za ruchem, jak nie ludzie?
Marsjanie?
6
@ToWinaSedziego
No i nie pozwolił, co zresztą udowodniła komisja śledcza w tej sprawie nie udowadniając mu żadnych uchybień.
Ciekawe natomiast czy Jezus pozwoliłby na okradzenie dziesiątek tysięcy Polaków w aferach Skoków czy Getbacku?
2
Tacy ludzie, jak ten z Peugeota powinni być izolowani:
0
@NaFazieHitman
Mówimy o tej samej Wielkiej Brytanii, która pozwala na małżeństwa homoseksualne, i która od prawie 20 lat uznaje transseksualizm za coś normalnego?
7
Ależ skilla mają:
https://x.com/i/status/1288016948786278400
1
@MarioVeB!
Zawsze lubiłem Franza Sancheza - najbardziej realistyczny ze wszystkich.
1
@DaPi
Jaruzelski też się załapał.
7
Pamiętacie jak pissowskie szambo wylało się na PO i Trzaskowskiego na finiszu kampani wyborczej za polityczne prześladowanie niepełnosprawnej?
Oto cała prawda o tym, jak z hejterki zrobiono ofiarę:
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/niepelnosprawna-nabrala-dude-jeszcze-przed-rosyjskimi-pranksterami/lrs46g2,79cfc278
1
@Stoiczkow
Szkoda tylko, że u nas, w prawackim kraju, ja wolności słowa nie doczekam.
Chętnie pojeździłbym po katolach, obnażajac ich głupotę bez obaw o obrazę uczuć religijnych.
1
@TheGoldenEleven
Buffon
Cafu
Puyol
Nesta
Maldini
Xavi
Pirlo
Ronaldinho
Baggio
Messi
Batistuta/Shearer/Romario
2
@IronSanHybrid
Od razu mi się przypomniało:
1
@qbsonFCBarca
Skoro chcesz jeździć po kostce i asfalcie, to po co Ci typowy "góral"?
Do takiej jazdy raczej polecają rowery crossowe, ewentualnie trekkingowe.
17
Wczoraj Polska byla obecna w mediach światowych za sprawą jaśnie prezydenta dudy.
Dzisiaj będziemy na ustach wszystkich za sprawą Halloween.
Niezłą mamy passę.
Tylko czy o taki rozgłos nam chodziło?
27
@Lemingoza
Bez przesady.
Urwało jedną literkę i już afera?
Zrozumiałym, gdyby chodziło o rażący błąd ortograficzny.
2
@Odesseiron
Ktoś jeszcze ma wątpliwości, że żyjemy w ciemnogrodzie?
0
@Triv44
Jeśli się rozumie, że to bajki, zapomniałeś dodać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@arasz1819
Gawryluk?
1
@lucas/catalan
Tylko, że tutaj nie mamy do czynienia tylko ze sprawami wewnętrznymi Polski.
W grę wchodzą też interesy gospodarcze amerykańskiej firmy, która jest włascicielem Tvnu.
Trudno, żeby nie broniła ich interesów.
2
@DaPi
Osobiście polecam.
Specyficzne poczucie humoru.
1
@DaPi
Opłaca ci się?
Podróże zajmą ci więcej czasu niż pobyt na miejscu
8
Michał Koterski jako Gierek w właśnie kreconym filmie biograficzny o pierwszym sekretarzu:
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/Wn4k9kpTURBXy8xYzk0NTE5N2M5ZmY0YjdmNzhjYjNlNTRhNzU0YjY3OC5qcGeRlQLNAeAAwsOBoTEB
6
@NeroTFP
Zwykle tak bywa.
Czasami okazuje się, że kurier był i nikogo nie zastał, nawet gdy ktoś był w domu.
1
A tak na poważnie, to kojarzycie jakichś polityków pisu, którzy biegle władają jakimś językiem?
Nie wiem czy pamięć mnie nie zawodzi,ale chyba Waszczykowski i Legutko całkiem dobrze wypadali.
0
@Shapiro
Przypomnij sobie czas trwania żali i kompleksów po przgrywanych seryjnie przez pis wyborach w latach 2007-15.
1
@Kusco15
Mimo postępującej demencji, ma średnio 10% przewagi nad Trumpem, a to dobrze o nim świadczy.
Znany z elokwencji, świetnie wypadał w debatach 1 na 1.