1

@xBoMBoWiECx
Stawiam na Boston C.

3

@MrShakira @masq
Slabiutka kandydatura.
Skłodowska, Kopernik, Chopin czy Kościuszko o kilka długości przed nim.


0

@DonMatteo901
@osa91
Nie rozumiem krytyki.
Przecież skoro jest w siódmym miesiacu ciąży, równie dobrze może to oznaczać, że jest to końcówka, np ostatni dzień, siódmego miesiąca, a nie któryś z pierwszych dni tego miesiąca.
Czyli wg Ciebie, jeśli dziecko Bosaka urodzi się 8 msc po ślubie, to będzie ok?
Zapewne wtedy wytłumaczeniem będzie wcześniactwo.


0

@barcelonaLM
Widzę, że nawet się nie chciało obejrzeć filmiku.
A komentarz oczywiście jest...

1

Ma ktoś linka do meczu Mavericks - Clippers?

0

@kamson24
Któreś polskie buki internetowe mają opcję z automatycznym dzieleniem stawki, by uniknąć podatku?
Dawno temu, gdy grałem w stacjonarnym STSie, taka opcja była.

6

@VenoM
I i II Wojna swiatowa, palenie ludźmi w piecu działy się, gdy LGBT nie manifestowło na ulicy.
Jaki z tego płynie wniosek, gdyby posłużyć się twoja "logiką"?

6

"Kolejne wątpliwości w rozliczeniach podróży Ryszarda Czarneckiego.
Miał jeździć fiatem, który był zezłomowany od 11 lat."

0

@AlexDark00
Mnie irytują wszelkie pielgrzymki, procesje, msze i inne wymysły obnoszacych się z fałszywą wiarą katolików, ale jakoś to znoszę.

16

0

@Azi
Żebyś lepiej zrozumiał, podam Ci przykład mojego ojca.
W 2001 roku miał rozległy zawał serca, który doprowadził do martwicy 30% powierzchni serca.
Gdyby w 2002, 2003, 2007 roku itd. zachorował na covid19, to jest pewne, że by umarł.
A on żyje nadal, 19 lat po zawale i może jeszcze spokojnie 10 lat pożyć. Przy zarazeniu koronawirusem, jego szanse przezycia jeszcze 10 lat spadają niemal do zera.
Bezpośrednia przyczyna śmierci przy zarazeniu korona jest właśnie wirus, a nie choroby towarzyszące, bo z nimi można żyć latami ( z chorym sercem, nowotworem, cukrzycą itd).


"Mówimy o sytuacjach gdzie wirus zabija tych którzy już mają wynioszczony organizm i i tak by umarli - co najwyżej troszkę później"

Widzisz, sam sobie odpowiedziałeś..

0

@Azi "Bo jest bardzo wiele przypadków osób, które były na coś chore - np. nowotwór i miały bardzo osłabiony układ odpornościowy i wtedy koronka tylko ich dobija ale tak naprawdę nie jest przyczyną śmierci"

Idąc twoim tokiem rozumowania, osoba chora na nowotwór, która miała wypadek samochodowy i zginęła, powinna mieć wpisane w akcie zgonu przyczynę śmierci nowotwór.

1

@Fartlow
Udowodnij ten "fakt".

0

@Fartlow
Taa, jasne.
Widzę, że jesteś jakimś insiderem, z dostępem do tajnych informacji.

4

@Fartlow
Głupoty piszesz.
Na 2 mln przypadków grypy w Polsce w 2020 roku zmarły 53 osoby.
Na 37 tyś przypadków koronawirusa zmarło 1,7 tyś.
Gdyby 2 mln ludzi zaraziło się koroną, to zmarło by 100 tyś.
Nadal wg Ciebie grypa jest groźniejsza?

https://www.medonet.pl/koronawirus/to-musisz-wiedziec,prawie-dwa-miliony-przypadkow-grypy-w-polsce-od-poczatku-roku--covid-19-zaatakowal-pozniej,artykul,25862309.html

Dodam tylko, że jak mój ojciec leżał w szpitalu w lutym, to z powodu grypy sezonowej już wtedy wstęp na oddziały był zabroniony.

4

@Kuracjusz
Zamykam dyskusję.

0

@lucca87
To chyba tobie nie pasuje, bo wtopę zaliczyłeś.

Jak można liczyć śmiertelność od przypadków, o których nie wiemy jak się zakończą?
To tak, jak kupować nie wiedząc jaka jest cena.

I co z tego, że jest 1% obecnie poważnych?
To mało pod respiratorem?
Przecież większość z nich nie przeżyje.
W dodatku np w ciągu ostatnich trzech dni przybyło 2000 przypadków do open cases i to chyba oczywiste, że od razu nikt z tych chorych nie trafi do przypadków poważnych, bo ich choroba jest dopiero w początkowej fazie, a choruje się średnio 3 tygodnie.


0

@michal26
"Boże widzisz i nie grzmisz"
Widzisz, jak jesteś z matematyką na bakier.
Zamkniętych przypadków w Polsce jest 37 tyś, zamarło 1740 osób, to daje 5%:
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/poland/

"Chorych jest ZNACZNIE, ale to ZNACZNIE więcej niż jest to oficjalnie podane"

Masz na to jakieś badania naukowe, Czy to tylko twoja opinia?
Rozumiem, że Ty jesteś lepszym "specjalistą"?
Mógłbyś wrzucić zdjęcie swojego dyplomu, tak abym mógł to ocenić obiektywnie?

@lucca87

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/poland/
Rubryka "closed cases".

@TrzecieOko

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/poland/
Rubryka "closed cases".
xD


1

@michal26
Sorry, ale twoje statystyki są przekłamane.
W Polsce śmiertelność na tego wirusa to 5%.
Jak mówią specjaliści, jeśli pozwolić temu wirusowi swobodnie się rozprzestrzeniać, to zarażonych będzie ok 70% społeczeństwa, czyli ok 26 mln ludzi.
Jak wyobrażasz sobie wtedy pracę służby zdrowia?
Ile będzie zgonów?

9

3

@Kuracjusz
Spokojnie, jeszcze wszystko przed nami.

3

@Janiama
W ciągu max 2 tygodni będzie tysiąc przypadków dziennie.

0

5

@IronSanHybrid
Ta siatka to kogo przed kim ma zatem chronić?

0

@kerouac
W roku 500 p.n.e. nie istniała nazwa "Europa" na oznaczenie naszego kontynentu.

15

"Ciąg dalszy sprawy Ryszarda Czarneckiego. Według rozliczeń, w Brukseli przebywał przez 15 min dziennie, resztę czasu spędzał w podróży"

A na takiego uczciwego wyglądał - jak każdy z tych pissowskich katolików.

1

@ProMILs
Rozumiem, że młodzi intelektualiści prawicy to same orły?
Połowa z nich nie potrafi nawet zebrać myśli do kupy w swoim ojczystym języku, a co dopiero marzyć o 20% z języka obcego:

https://m.demotywatory.pl/4886964/Dzialacz-narodowcow-mial-mowic-o-Teczowym-Piatku-Ostatecznie

9

@Shapiro
Smoleńsk

0

@skakun95
Wyjaśnij/uzasadnij to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?