klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96
Aha, czyli głosujemy przeciwko komuś dla zasady, a nie z powodów merytorycznych.
I jak w tym kraju ma być dobrze?
1
@baczmus Jakie ma znaczenie ile ludzi gdzie mieszka?
Masz przelicznik na 1 mln mieszkanców, czego tu nie rozumieć?
W Szwecji zmarło siedem razy tyle ludzi, co w Polsce - czysta matematyka.
3
@barcelonaLM
Co ty porównujesz Polskę do Szwecji, skoro oni mają 583 zgony na 1 mln mieszkańców a my 82.
5
@FC1899Barca
Ciekaw jestem, czy jak twój ojciec lub matka umrze na covid, na co jest duża szansa, bo mają pewnie z 50 lat i duże prawdopodobieństwo posiadania choroby wspolistniejacej, o której nawet nie wiedzą, to czy nadal będziesz tu się tak udzielał w tym temacie.
4
@tobiasson92 Dlaczego odlot?
Tak się właśnie zabija w ubojniach.
Prawdziwa makabra nie dla wrażliwych oczu.
Wiem, bo mój brat tam pracuje już 8 lat jako mechanik linii produkcyjnej.
0
@Comentateiro
"że dwie kobiety i dziecko to taka sama rodzina jak inna,"
Czyli według ciebie samotna matka wychowujaca dzieci z pomagajacą jej własną matką nie mogą tworzyć rodziny? Nie będą w stanie wychować dzieci na normalnych ludzi?
Albo samotny ojciec i pomagający mu dziadek dzieci?
Aż dziw bierze, że jeszcze nikt nie wpadł na to by odbierać dzieci takim "parom".
Jest ich pewnie w kraju z dziesiątki tysięcy.
Tfu, co za świństwo!
4
Jeśli było, to i tak warto przypomnieć ostatnią inicjatywę ze stolicy polskiej ciemnoty:
"Tęcza to symbol zepsucia, dewiacji, rozbicia rodzin i niszczenia duszy najmłodszych, bezbronnych obywateli" - piszą autorzy wniosku o delegalizację działalności lub o zmianę nazwy klubu z Kraśnika.
"Stoicie Państwo jak skała na straży wartości tradycyjnych, Polskich i konserwatywnych. Siły wrogie Ojczyźnie drżą i wyją ustami antypolskich mediów, widząc Waszą heroiczną działalność sprzeciwiającą się ideologii LGBT" - stwierdzono w petycji (pisownia oryginalna - przyp. red.)
0
@patry295
Wracając do twojej negacji wielkości próbki w wielkości 400 osób, sprawdź sobie w linku z Wikipedii wielkości próbek sondaży przedwyborczych.
Są to w zdecydowanej większości próbki do 2000 osób na 330 mln ludzi w USA.
Więc 400 osób jest jak najbardziej miarodajne skoro badanie z artykułu przeprowadzone zostało tylko w kilku stanach USA w dodatku tylko na wyborcach Trumpa.
Tym samym obalony została twoja hipoteza, a potwierdzone to, że wyborcy Trupa są pro-LGBT.
0
@Roobo
@BorzyKrzys
@cudak321
@kamilo0066
@pt9
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Child
Haha, xf
0
@patry295
Sprawdziłem dokładnie. Na 50 ostatnich przedwyborczych sondaży,
które dawały zwycięstwo Clinton,
przeprowadzonych w ciągu prawie trzech tygodni poprzedzających wybory, tylko w sześciu przypadkach przekroczono granicę 3% błedu statystycznego. Cztery razy o 1%, oraz dwa razy o 2%.
Więc między bajki można włożyć to gadanie prawaków o tym, jakoby sondaze były zakłamane.
0
@patry295
A dlaczego jest to żart?
Wytłumacz.
Zapominasz chyba, że sondaze, które nie dawały mu szans odzwierciedlały tzw popular vote.
A w takim głosowaniu przegrał o 3 mln głosów. Prezydentem został tylko dlatego, że mają poroniony system wyborczy, który sprzyja republikanom, oraz dzięki zaangażowaniu Rosjan.
Zrozumiałbym zarzut, gdyby pomyłka wynosiła 20%, ale uśrednione sondaze przedwyborcze właściwie wszystkie zmieściły się właśnie w 3% błedu statystycznego:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Nationwide_opinion_polling_for_the_2016_United_States_presidential_election
0
@fcb710
Świetna muzyka Giorgio Morodera.
Motyw tytułowy jest genialny.
0
@patry295
"Nie mówiąc już o tym, że ilość osób wśród, których przeprowadzono ankietę to jakiś żart. "
Nie wiem czy wiesz, ale renomowane pracownie sondażowe przeprowadzają w Polsce sondaze np. wyborcze/ poparcia dla partii na próbie ok 1000 osób na 38 mln ludzi. Błąd statystyczny to ok 3%.
A według ciebie 400 osób zawężonych tylko do zwolenników Trumpa, to żart.
3
@Shapiro
Nie ma czegoś takiego, jak nienarodzone dziecko.
Dziecko staje się dzieckiem w chwili urodzenia.
0
@patry295
A czy Ty przeczytałeś cały artykuł?
Obawiam się, że nie.
Albo nie zrozumiałeś, co czytasz.
"transgender people should be able to live freely and openly according to their gender indentity"
" Should next Justice be pro - LGBTQ rights?"
Czy to są tendencyjny pytania?
No chyba dla kogoś, kto uczył się angielskiego w tej samej szkole, co Duda.
"Ciężko, żeby ktokolwiek normalny był przeciwko temu."
Wiesz, w takim pięknym kraju w środku cywilizowanej Europy, który zwie się Polsaka, minister edukacji mówi, że osoby LGBT nie są ludzmi, nie są równi heteroseksualistom.
0
Ciekawostka dla polskich prawomyslnych:
https://www.usatoday.com/story/news/politics/2020/10/11/ahead-election-new-poll-finds-trump-voters-support-lgbtq-equality/3608981001/
0
@don'T.R.I.P.e
Gdzie tyle każą siedzieć na kwarantannie?
0
@Nocturno
Chyba nikt bardziej w Polsce nie promował w ostatnich latach bardziej socjalizmu niż pis.
Czy też są komunistami?
0
@Dawid66
I co w końcu cioci powiedziałeś?
4
@michal26
Skoro kradł i kradł, to dlaczego jeszcze w więzieniu nie siedzi?
Wszystkie służby państwa na usługach jednego ugrupowania - pissu, to za mało by wsadzić jednego człowieka do więzienia?
2
@wojtekjoe
Wiesz , że niektórzy lekarze wykonują operację po 8-10 godzin lub więcej będąc w takiej maseczce w zamkniętym pomieszczeniu i jeszcze żadnemu z tego powodu krzywda się nie stała.
Tobie i innym też się nie stanie jak trochę ponosisz, szczególnie teraz - na jesieni i w zimie.
1
@inViNcibl3
Zapomniałem o Błachowiczu.
0
Ankieta.
Polski sportowiec roku 2020:
Zmarzlik
Lewandowski
Świątek (z ewentualną wygraną w Roland Garrosie)
Na kogo oddalibyscie głos?
1
@michal26
Mi się wydaje, że żaden Polak nigdy nie był w finale Roland Garrosa.
W finale singla oczywiście.
3
@sebasek99
A tydzień temu zmarł ich pierwszy basista, też na raka.
0
@covidout
Twoja teoria legła w gruzach - na twoje nieszczescie nie pije alkoholu, żadnego.
W przeciwieństwie do twojego starego (i jak się okazuje księży - jak pokazują badania ok połowa z nich ma problemy z alkoholem), który najwyraźniej zapomniał pewnego upojnego wieczoru zaopatrzyć się w pewien lateksowy balonik, co niestety naraziło ludzkość na kontakt z takim troglodytą, jak ty.
0
@maroon
"dopiero potem jest się uprawnionym do tego aby zarzucać innym że nie pomagają"
No właśnie, skąd wiesz, że nie pomagam innym? Znasz mnie osobiście?
Skąd wiesz, że nie mam uzasadnionego prawa do zadawanis takich pytań?
Czy 19 lat opieki nad osobą niepełnosprawną, a od kilku lat pielęgnacja i pomoc 94 letniemu dziś staruszkowi wg Ciebie się liczy czy nie?
@BaroPodertos
Po pierwsze, to nikomu nie mówię, co ma robić.
Widziałeś może znaki zapytania na końcu zdania? Wiesz co one oznaczają?
Rozumiem, że według ciebie pytanie o to, dlaczego jedną grupę osób ciągle traktuje się jako dyżurnych sluzacych, a drugą ciągle stawia się na piedestał niczego od niej nie wymagajac, w sytuacji, gdy obie grupy zostały powołane do tego samego - niesienia pomocy potrzebującym, jest nieuzasadnione?
Poza tym, dlaczego w twoim mniemaniu, mówienie komuś, co ma robić jest złe?
Czy powiedzenie np. dziecku aby się uczyło, było grzeczne, szanowało ludzi jest złe?
Czy mogę komuś katującemu psa powiedzieć np: "Zostaw tego psa w spokoju"?
Wyjaśnij mi, dlaczego tego nie mogę robić?
Po drugie.
Gdybyś przeczytał " "Zakonnice odchodzą po cichu" albo wspomnienia i relacje byłych zakonnic ze zgromadzenia Misjonarek Miłości Matki Teresy z Kalkuty, to byś wiedział, o czym mówię.
Czytałeś?
0
@sewciu50
Arkadiusz Milik
2
https://www.onet.pl/informacje/gorzowianincom/lekarze-zakazeni-koronawirusem-szpital-prosi-o-pomoc-zakonnice/e3734pl,30bc1058
A księży i zakonników, którzy leżą bykiem, i którym tylko brzuchu rosną, nikt o pomoc nie prosi.
Nie mógłby jeden z drugim pójść karmić pacjentów, wycierać im tyłki, oprozniać baseny?
Korona z głowy by spadła?
Zakonnice to białe niewolnice w XXI wieku.
3
@BigDaglas
Absurd to jest taki, że np. lekarze czy pielęgniarki muszą pracować w niedzielę.
Może oni też chcieliby jeść obiad z rodziną w każdą niedzielę, niż samemu w inny dzień tygodnia?