1

@sokot
Słowo klucz - "był"
Ale już nie jest.
Gdy było trzeba to się raz dwa nauczył władać biegle angielskim, a Duda już 5 lat (co najmniej tyle deklaruje) się uczy i końca nie widać.

Widzę, że cztery litery bolą, że idol to taka ciamajda jednak.

2

Żakowski o zapraszoniu Dudy wystosowanym do Trzaskowskiego:
"Gałązka oliwna z drutu kolczastego"

Trafił idealnie.
To samo można powiedzieć o zaproszeniu PSLu i Konfederacji do koalicji dla Polski.

0

@A_Gomesinho_21
Miał szansę przez ostatnie 5 lat.
Proszę sobie przypomnieć zapowiedzi przed objęciem prezydentury i porównać z tym, z czym mielismy do czynienia.

Pamiętasz może np "pakiet dla opozycji"?
Ha ha, dzisiaj można się tylko z tego pośmiać.

2

@JoeBlack
@Shapiro
W tym wpisie nie ma nic szokujacego.
Bo chyba nie powiecie, że "śmierdzące wódą i kiełbasą karta rodziny" jest szokujace?
A to najostrzejsze określenie jakie zostało użyte w tym komentarzu.

0

@Shapiro
A w NBP kto rządzi?
Kto ma wpływ na inflację?

2

@MesQueUnClub_87
Prawie wszystkie z powyższych obejrzalem i zacząłbym od "Na noże" - inteligentna komedia kryminalna.

1

@Shapiro
Nawet za trzymanie teraz pieniędzy w banku muszę płacić opłatę - zobacz sobie jakie jest oprocentowanie lokat i porównaj z inflacją.
Dzięki pissie!

3

@Mesi12
"Córka prezydenta z racji wykształcenia pewnie wiedziałaby co robić"

Jeśli zna się na prawie tak, jak okazało się, że zna się jej tatuś, to sukcesów nie wróżę.

2

Masz emerycie TVP, to siedź, oglądaj i karm się przekazem kierowanym do ciebie:

https://www.fakt.pl/pieniadze/finanse/bon-turystyczny-kto-dostanie-bon-na-wakacje-nie-seniorzy/tyetecw

3

@Shapiro
Stawiać znak równości między Pochanke a Holecką.
Niezłe masz poczucie humoru, takie nie za śmieszne.

3

@DLFCB
Masz rację, nie rozumiesz pewnych rzeczy.

1

@Ratamahatta
A ja ci powiem, że opozycja nie potrafi nic zaproponować (jeśli chodziło Ci o PO), bo musiało znizyć się do poziomu pisu.

Zobacz co się stało z tak ważną sprawą, jak wiek emerytalny i przyszłość naszych emerytur.
Pis zagrało właśnie na emocjach duzej czesci polakow, a nie na ich rozsadku. Żadnej merytorycznej dyskusji na ten temat z ich strony nie było. Chcieli w łatwy i bezbolesny sposób nabic sobie punktów procentowych w sondazach, a wiek emerytalny doskonale się do tego nadawał.
PiS jest partia populistyczną, a jej wyborcy (przynajmniej wiekszosc) są osobami podanymi na populizm, wiec nie ma się co dziwić, że opozycja/po, ktora chce na powrót pozyskać te glosy, nie kieruje do nich bardziej wymagajacych postulatów.


1

@barcelonaLM
Ale właśnie do tego zmierzam - do poziomu agitacji.
Przecież nie wyeliminujesz tego, bo przecież każdy z nas ma jakieś poglądy, dziennikarze też.
Ważne, by te poglądy były prezentowane w cywilizowany sposób, i nie zniekształcały, nacinamy, czy też całkowicie mijały się z rzeczywistością.

1

0

@barcelonaLM
Które?
GW?
Bo jeśli tak, to nadal daleko im do poziomu Gazety Polskiej.

3

@barcelonaLM
Sorry, ale ktoś, kto stawia na równi np. tvp i tvn, ma w najlepszym razie kłopoty z percepcją.

2

@masq
I ty się jeszcze bulwersujesz, że niektore osoby śmiejeą się z polskiej prowincji i małomiasteczkowych.
Śmieją się, bo mają z czego.
A to powyższe tylko to potwierdza.


0

@lucas/catalan
"Mam tylko nadzieję że ci co chodzą na marsze niepodległości nie głosowali na RT"

Ja też mam nadzieję, że ci, co krzyczą o żydach i pedałach nie głosowali na RT.

3

@Odesseiron
Trzymam za Ciebie kciuki @Janiama

0

@kkbarca
Dobre i solidne bo niemieckie.
Mam nadzieję, że wzorem Pałacu Kultury, piss nie wpadnie na pomysł jego rozbiórki.

5

@messiandiniesta
Tusk nie mógł zerwać koalicji, bo jej nie było.
Dopiero były rozmowy o koalicji, do której nie doszło nie z winy Tuska tylko Kaczyńskiego, który nie chciał oddać żadnego z resortów siłowych (policja, służby, sądy itd), wszystkie zachowując dla siebie, na PO przesuwając odpowiedzialnosc za gospodarke.
PO chciało być rownorzednym partnerem w rzadzie, skoro mieli tylko trochę mniej posłów od Pisu, ale PiS tego nie chciało.
Na to nikt by się nie zgodził.

W dodatku mieli w porozumieniu wystawić wspólnego kandydata w wyborach prezydenckich, którą to umowę jednostronnie złamał PiS wystawiając Lecha K.
A o reklamie ze słynnym smutnym pluszakiem i pustą lodówką, gdy wygra PO nie słyszałeś?
A o podziale na "polska solidarną" Pis i "polskę liberalną" PO ( podzial który swoją drogą ciągną do dzisiaj) nie słyszałeś?
Widzę, że.nic z tamtych czasów nie pamiętasz.

4

@masq
Warszafki, pełowców, kodziarzy, platfusów, totalsów, lewaków, pedałów itd, którzy są tutaj też systematycznie szkalowani i obrazani nie bronisz.
Dlaczego?
Skąd ta asymetria?

"Naśmiewają się z ich wieku, wykształcenia czy tego, że są rolnikami"

Od kiedy to stwierdzenie oczywistego faktu jest nasmiewaniem się?

@messiandiniesta
@masq
Tusk zaczął konflikt?
Widzę ,że w 2005 roku nie było Cię jeszcze na świecie i o dziadku z Wermachtu nie słyszałeś?

0

@IronSanHybrid
Zna ktoś tę piosenkę?

3

@sokot
Tylko że tam to jest dodatek do pensji, a u nas dla wielu różnego rodzaje socjalne, to główne lub jedyne źródło utrzymania.
W dodatku są to osoby, które mogłyby pracować, ale im się nie chce.
@Ksavix
Jak nie znasz, to zapraszam na wieś na Lubelszczyźnie, gdzie mam działkę po dziadkach.

10

@IronSanHybrid
"Głupota konfy"
Dopiero co słodkimi słowami zabiegali o ich poparcie, to teraz wiecie, co tak naprawde o was myślą.

0

@kerouac
Trzaskowskiemu sondaze też dawały 50/50.
Ostateczny wynik 49-51 to potwierdza.

0

@Ghotti
Czyli za taki do np. Astry F, czy pierwszego Focusa ile zapłacę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?