klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@DonMatteo901
Przekop mierzei, to jeden z głupszych ich pomysłów.
Wypowiedzi ekspertów są co do tego zgodne. Opinie polityków na ten temat mnie nie interesują.
Wyliczono, że koszt przekopu zwróci się za 400 lat przy założeniu, że będzie kosztował 900 mln. Dzisiaj wiemy, że koszt będzie dwukrotnie większy - czyli będzie to tyle, ile na początku szacowany właśnie ci eksperci.
W dodatku niezła hipokryzja ziemkiewicza i tego drugiego.
Skoro boli ich przejadanie pieniedzy, to dlaczego nie krytykują 500+, na które wydajemy 40 mld rocznie.
Czy oni zdają sobie sprawę co można za to wybudować?
0
@Europejczyk1980
Czyli Unia jest dobra, gdy możemy z niej doić bez końca, a gdy już my musielibyśmy komuś pomóc, to źle.
Sorry, ale to właśnie kwintesencja polskości - interesowność.
0
@AV0CAD0
Głupoty piszesz, bo możesz w Chinach napisać wszystko, co Ci się podoba.
Inna sprawa co się później dzieje z tym, co napisałeś.
1
@ArdoFCB
Nie robili tego samego, bo 140 mln dotacji to tam wszyscy razem nie pobrali.
U was wystarczył jeden człowiek do takiej sumy, a pewnie jest wierzchołków góry lodowej.
0
Ile dzisiaj trzeba dać za przyzwoity rower górski (nie marketówka) do amatorskiej jazdy?
Jaką markę i ewentualnie model, polecacie?
0
@Cochise
Twój tok rozumowania jest rozbrajający.
Czyli według Ciebie, gdy wchodziłem na rynek pracy i zarabialem 2tys na rękę, to taką pensję powinienem dostawać do końca życia?
Albo gdy zacząłem od 18 % stawki podatku, która w międzyczasie zmieniła się na 15% lub 10%, to ja nadal powinienem płacić tą wyższą?
A co w przypadku gdy zaczynałem naukę w podstawówce, a studia medyczne trwały 6 lat, a gdy byłem w drugiej klasie to zostały skrócone do 4 lat?
A co jeśli zacząłem korzystac z pomocy socjalnej, gdy mój prog dochodu na głowę w rodzinie miesił wynosił 999 zł z dozwolonych 1000 zł, a później został obniżony na 500 zł?
Nadal by mi przysługiwało socjalne?
Gdyby zastosować twoją logikę do wszystkich dziedzin życia, to ładny galimatias by nam z tego wyszedł.
0
@Russell
"Skoro nie mogą mieć potomstwa, to ich rola w kształtowaniu rodziny z NATURY jest zerowa"
Idąc tym tokiem "rozumowania", rola bezdzietnej czy bezpłodnej pary hereroseksualnej też taka jest.
A co za tym idzie :
"jakiekolwiek normy prawne nie mogą regulować rodzicielstw par" heteroseksualnych, "bo takie rodzicielstwo nie istnieje."
Prawda, że głupie?
1
@Shapiro
Sam nic więcej nie pamiętasz, zresztą tak, jak i miliony katoli w tym kraju, a do krytyki pierwszy w szeregu stajesz, szyderco.
1
@MichVeB
Rock
Led Zeppelin
4
@IronSanHybrid
Pamiętamy ten głód w kraju za PO w latach 2007-2015.
Prawie jak na Ukrainie 1932-33.
1
U nas będzie to samo:
https://wiadomosci.onet.pl/politico/wegry-ustawa-o-koronawirusie-powoduje-zatrzymania-opozycjonistow/m1l1wt0
2
@Mns21
Jaasne. Lepiej czytać "Polskie", które kłamią, manipulują i ogłupiają, ale grunt że Polskie, niż niemieckie, które piszą prawdę.
Widzę, że dla Ciebie kryterium narodowościowe ma większe znaczenie niż rzetelność.
Na marginesie, to nie są to media Niemieckie tylko Niemiecko-szwajcarskie po 50 % udziałów.
Do Szwajcarów też coś masz? Jakiś uraz?
Nie wspomnę juz o tym, że to spółka notowana na giełdzie, wiec nawet ty mozesz stac sie jej wspolwlascicielem.
Kto wie może większość akcji jest teraz w posiadaniu Chińczyków, Meksykanów albo Dżibuti, ale dla Ciebie to i tak zawsze będą Niemcy.
7
Rodzinka PL:
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/panstwowe-miliony-dla-firmy-marcina-szumowskiego-brata-ministra-zdrowia-lukasza/5k68700
75 mln!!!
To dlatego ma te wory pod oczami - uwija się póki może.
0
@TomaszWitaszek
Dziesieć razy a kilkaset razy to duuuuuza róznica.
To tak jak zarabiać 1000 zł a 50.000.
Dla ciebie to pewnie bez różnicy, sumie matematyku.
4
@TomaszWitaszek
"Osób hetero jest kilkaset razy więcej"
Osób LGBT w społeczeństwie jest ok 10 %.
Doucz się zanim zaczniesz rzucać zmyślonymi liczbami.
6
Dzisiaj Janów, jutro cała Polska:
https://wiadomosci.onet.pl/lublin/stadnina-janow-podlaski-na-dnie/xb6mrxy
2
Kolejny bez honoru z tego stada:
https://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/kacper-plazynski-zamknal-kancelarie-dostal-na-nia-unijna-pomoc-dla-bezrobotnych/6gezjtc
Założył firmę krzak, tylko po to, aby wyłudzić pieniądze i zaraz ja zamknąć.
0
@Hiacynk
Patrząc na jego pracę stóp, zupełnie jakbym widział Maradonę. Nawet marka korków się zgadza.
W końcu grali ze sobą w Napoli, więc pewnie Zola co nieco podejrzał u Diego.
3
Ależ się boi nasz wódz:
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/HX1k9kpTURBXy83MTg4OGMzYjIwY2I5Yzg0MmQ2NDZjMTgxMGZkYWE5ZS5qcGeTlQMAzNLNGkDNDsSVAs0DBwDDw5MJpjc1OTE5NwaBoTAF/politycy-pis-w-sejmie.webp
0
@arkasath
Szkoda, że nie wybrał "ruchadła leśnego".
0
@draxidox
Zawsze możesz kupić nowy, oryginalny silnik, wymienić i będziesz miał tak, jak miałeś.
Ja tak zrobiłem z moim Zelmerem 1700W.
Nowy silnik kosztował 120 zł.
1
@michal26
Wybory będą 23 maja.
0
@AV0CAD0
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Down_syndrome
2
@AV0CAD0
Człowieku, myśl!
37%, ale z legalnych aborcji!
A tych jest w Polsce ok 1000.
Więc wychodzi 370 dzieci z zespołem Downa, a nie 37000!
1
@AV0CAD0
Po pierwsze to nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
PO drugie to bzdury piszesz i z matematyką ci nie wyszło.
Liczbę nielegalnych aborcji w Polsce szacuje się na ok 100 tyś. Ilosc urodzen to ok 400 tys , wiec razem jest ok 500 tyś ciaż.
Epidemiologia zespołu Downa to 1:800-1000 żywych urodzeń, czyli na wszystkie ciążę w Polsce będzie to od 625 - 500 osób z zespołem Downa.
Skąd wziąłeś te głupoty o 37 tyś że 100 tyś aborcji, i 37% z całej populacji - czyli jakieś 15 mln!
Sam to wymyśliłeś?
1
@Fawrf
Poza tym, Korwin tą wypowiedzią sam dowiódł, że ma inteligencję na właśnie takim poziomie o jakim sam mówił.
Czy on nie słyszał o czymś takim, co się nazywa "czynnik środowiskowy"?
Aborygeni mają niski poziom inteligencji nie dlatego, że się urodzili gorsi od innych nacji, ale dlatego, że żyją w separacji od społeczeństwa cywilizowanego.
Żyją w większości jak ludzie pierwotni - zupełnie jak mieszkańcy dżungli w Ameryce Płd czy prymitywne plemiona Afryki.
Ci, którzy wtopili się w spoleczenstwo w Australii, Afryce i Ameryce Płd nie odbiegają inteligencją od średniej w populacji.
0
@AV0CAD0
"jako niegodnego prawa do życia"
Podaj chociaż jeden cytat na potwierdzenie tego, o czym piszesz.
0
@katalonczyk987
Jak wg Ciebie to granica rozsądku w tym przypadku?
1
@Lares
wpolityce i wszystko jasne.
2
@mpolska25
Tylko, że trzeba wielokrotnie przeliczać te same głosy, bo skąd wiadomo, że ten czy tamten członek komisji, który prywatnie ma te czy inne poglądy polityczne, nie skłamał i nie podał nieprawdziwych wyników swojego liczenia?