1

@FC1899Barca
"Jedyny Prezydent który w całości sfinansował własną kampanię"

Ale żeś poleciał brakiem podstawowej wiedzy.
A może celowo kłamiesz?

2

@Yosemite
Brajtwite kosztował grosze i co wniósł?

4

@masq
Widzę, że masz tendencje do manipulowania faktami.
Lepiej, jesteś po prostu zwykłym kłamcą.
Naprawdę sekundy potrzeba by znaleźć tą informację na stronach największych serwisów informacyjnych anglojezycznych.

O tym zapewne też nie słyszałeś:
https://eu.usatoday.com/story/news/nation/2020/07/08/vehicle-ramming-attacks-66-us-since-may-27/5397700002/
I jakoś się z tego powodu nie pienisz.

0

@jedrek7000
"wielu ludzi wierzy"

Rozumiem, że Ty w niego nie wierzysz.

0

@Stoiczkow
Taa, jasne.
Boli, że twój faworyt, który, jak twierdziliscie wy - jego fanatycy, wytrze Bidenem podłogę, po prostu został pokonany?
W dodatku przez kogo?
Przez starca z demencją na dragach.

0

@JoeBlack
No widzisz, a wczoraj bez kartki wypadł dużo lepiej od Trumpa, który zachowywał się jak rozwydrzony przedszkolak.

1

@IronSanHybrid
Nie wiem jak Trup chce wygrać z takim zachowaniem?
Przecież to on musi gonić Bidena, nie na odwrót. Taką postawą nikogo nowego, poza swoimi wyznawcami, nie przyciągnie.

0

@lucca87
Czyli zmarł z powodu chorób towarzyszących.
Koronawirus nie ma tu nic do rzeczy.


0

@patry295
"Ja się spodziewam ostrych ataków na Trumpa ze strony prowadzącego i kontrowersyjnych pytań w jego stronę"

Dlaczego się tego spodziewasz?
Moderatorem debaty będzie dziennikarz stacji FOX, która jak wiadomo jest konserwatywna.
Inna sprawa, że Trumpa jest za co ostro atakować i sa powody do trudnych, niewygodnych pytań.

1

@Pawlak1992
"nie neguję prawdziwych objawów, które występują i występowały u osób chorych."

A chwilę wcześniej:

"I jest wirus SARS CoV 2, korona-wirus, choroba z dziwną nazwą COVID 19, która może nie dawać objawów:"

Albo wte albo wete.

14

@DonMatteo901
No akurat tutaj trafila.
Z gotujacymi się z obledu prawakami sam miałem nie raz do czynienia.

0

@tobiasson92
"Wg danych WHO śmiertelność grypy i COVID jest niemal taka sama."

Mógłbyś pokazać te dane?
Na covid umiera 4% zakażonych. Gdyby tyle samo umieralo na grype, jak twierdzisz, to w Polsce w 2020 roku zmarło by ok 48 tys ludzi ( było 1,2 mln przypadków grypy) na te chorobę, a śmiertelnych przypadków było tylko coś ok 20.

1

@Shapiro @FC1899Barca
Czyli idąc waszym tokiem rozumowania Kaczyński to "debil" a Piss to impotenci umysłowi.
Bo niby czemu miały słuzyć wot nieufnosci skladana przez piss w czasie rzadów PO-PSL, skoro były z góry skazane na niepowodzenie.

0

@MESSIah16
Jak wcześniej nie "zejdzie" z tego świata, to wygra.

0

@tobiasson92
Trzeba być naprawdę ślepym i opornym na fakty, by wierzyć w wygraną Trupa.
Szczególnie, gdy się spojrzy na stanowe sondaze.
Tylko jakieś nagłe pogorszenie stanu zdrowia Bidena (Tak, jak w wypadku tej sędzi z SN) może mu pomóc.
Sam fakt, że przegrywa z kimś, kto ma tak dalece posuniętą demencję, wiele mówi o jego poparciu.
Ile % by przegrywał z kimś w pełni władz umysłowych, albo z Bidenem z najlepszych jego lat?
Przypomnę tylko, że w kilku ostatnich wyborach republikanie wygrywali tylko dlatego, że mają ten idiotyczny system elektorski.
Zarówno Bush w 2000r jak i Trump w 2016 otrzymali mniejszą ilosc głosów wśród wyborców, tak samo było w wyborach do senatu w 2018.
Gdyby nie ten system, to w ciągu ostatnich 30 lat prawdopodobnie rządzili by sami demokraci.

@barcelonaLM
To niezły ten Trup, skoro ogrywa go "mem".

0

@tobiasson92
Ło, a dopiero co był tu taniec radości prawomyslnych, twierdzacych ze rzekimo Trup dogonił Bidena w sondażach.

4

2

@AlicjaFCB
Najpierw poczytaj o problemie pedofilii w kościele k. i w rodzinach katolskich.

2

@covidout
Stawiać na równi nazwanie kogoś "dnem" (czym w rzeczywistosci jest) z nazwaniem "brzydką, brudną zapyziałą świnią i idiotką", to trzeba być "tytanem intelektu" jak ten cały jakimowicz, który chyba zapomniał, że teraz jest osobą publiczną, żyjącą z naszych pieniędzy i pewnych rzeczy po prostu nie wypada.

4

Wiecie ile Soros płacił za udział w dzisiejszym zbiegowisku "rolników"?
Szkoda, że za poźno się zreflektowalem, chętnie bym dorobił.

0

@FCB24
Sopranos, The Wire, Rzym

0

@Geble
Gdzie ty tu widzisz dorabianie strat i reelekcję?:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Nationwide_opinion_polling_for_the_2020_United_States_presidential_election

Od kilku miesiecy na jakieś bez mała 100 sondaży nie było takiego, który by dawał choćby remis.
Poza tym, w USA mamy system elektorski, i patrzac na rozklad juz dzisiaj zagwarantowanych glosów, tylko katastrofa może odebrać Bidenowi zwycięstwo.
Trup i tak ma szczęście, że Biden ma demencje i Parkinsona, bo gdyby się prezentował tak, jak za najlepszych lat, to by go zmiótł z powierzchni.

1

@VenoM
Od Trupa napewno.

6

@Chakalaka
Trzeba przyznać, że NIE robi świetną robotę na Twitterze. Są daleko z przodu przed innymi.

3

"Klient w krawacie jest mniej awanturujacy się". Ten łysol go nie miał:



Jak dla mnie, to maksymalny mozliwy wyrok bez możliwości przedterminowego zwolnienia.

1

@NeroTFP
Tak na szybko to:
Commandos 1-3, Viewtifull Joe, PES, MGS, Shogun Total War, Tekken 3, Virtual Fighter 4.
Jeszcze parę innych by się znalazło.

0

@JimMorrisonFCB
Tak się właśnie składa, że tak w istocie jest.
W krajach wysoko rozwiniętych jest pełna swoboda w tej sferze.
Natomiast gdzie są ultra konserwatywne Afganistan, Somalia, Jemen, Czad itd?

0

@banann16
Akurat w NBA mają bardzo sprawiedliwie ustawioną drabinę płacową.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?