klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FC1899Barca
"Jedyny Prezydent który w całości sfinansował własną kampanię"
Ale żeś poleciał brakiem podstawowej wiedzy.
A może celowo kłamiesz?
2
@Yosemite
Brajtwite kosztował grosze i co wniósł?
3
@masq
A w Polskich mediach czytałeś lub słyszałeś o tych 104 "wjazdach" w protestujacych, o których mowa w linku powyżej?
Było jakieś "wrzenie"?
@TrzecieOko
https://www.foxnews.com/media/car-trump-supporters-ny-times
https://nypost.com/2020/09/27/driver-who-allegedly-plowed-through-crowd-of-trump-supporters-charged/
https://www.dailymail.co.uk/news/article-8777035/Shocking-moment-BLM-organizer-plows-car-crowd-Trump-supporters.html
https://www.latimes.com/california/story/2020-09-29/yorba-linda-protest-organizer-charged-attempted-murder
https://www.nytimes.com/2020/09/27/us/tatiana-turner-yorba-linda-protest.html
https://www.nbclosangeles.com/news/local/yorba-linda-protest-car-crowd-charges-murder/2435982/
itd...
4
@masq
Widzę, że masz tendencje do manipulowania faktami.
Lepiej, jesteś po prostu zwykłym kłamcą.
Naprawdę sekundy potrzeba by znaleźć tą informację na stronach największych serwisów informacyjnych anglojezycznych.
O tym zapewne też nie słyszałeś:
https://eu.usatoday.com/story/news/nation/2020/07/08/vehicle-ramming-attacks-66-us-since-may-27/5397700002/
I jakoś się z tego powodu nie pienisz.
0
@jedrek7000
"wielu ludzi wierzy"
Rozumiem, że Ty w niego nie wierzysz.
0
@Stoiczkow
Taa, jasne.
Boli, że twój faworyt, który, jak twierdziliscie wy - jego fanatycy, wytrze Bidenem podłogę, po prostu został pokonany?
W dodatku przez kogo?
Przez starca z demencją na dragach.
0
@JoeBlack
No widzisz, a wczoraj bez kartki wypadł dużo lepiej od Trumpa, który zachowywał się jak rozwydrzony przedszkolak.
1
@IronSanHybrid
Nie wiem jak Trup chce wygrać z takim zachowaniem?
Przecież to on musi gonić Bidena, nie na odwrót. Taką postawą nikogo nowego, poza swoimi wyznawcami, nie przyciągnie.
0
@lucca87
Czyli zmarł z powodu chorób towarzyszących.
Koronawirus nie ma tu nic do rzeczy.
0
@patry295
"Ja się spodziewam ostrych ataków na Trumpa ze strony prowadzącego i kontrowersyjnych pytań w jego stronę"
Dlaczego się tego spodziewasz?
Moderatorem debaty będzie dziennikarz stacji FOX, która jak wiadomo jest konserwatywna.
Inna sprawa, że Trumpa jest za co ostro atakować i sa powody do trudnych, niewygodnych pytań.
1
@Pawlak1992
"nie neguję prawdziwych objawów, które występują i występowały u osób chorych."
A chwilę wcześniej:
"I jest wirus SARS CoV 2, korona-wirus, choroba z dziwną nazwą COVID 19, która może nie dawać objawów:"
Albo wte albo wete.
14
@DonMatteo901
No akurat tutaj trafila.
Z gotujacymi się z obledu prawakami sam miałem nie raz do czynienia.
0
@tobiasson92
"Wg danych WHO śmiertelność grypy i COVID jest niemal taka sama."
Mógłbyś pokazać te dane?
Na covid umiera 4% zakażonych. Gdyby tyle samo umieralo na grype, jak twierdzisz, to w Polsce w 2020 roku zmarło by ok 48 tys ludzi ( było 1,2 mln przypadków grypy) na te chorobę, a śmiertelnych przypadków było tylko coś ok 20.
1
@Shapiro @FC1899Barca
Czyli idąc waszym tokiem rozumowania Kaczyński to "debil" a Piss to impotenci umysłowi.
Bo niby czemu miały słuzyć wot nieufnosci skladana przez piss w czasie rzadów PO-PSL, skoro były z góry skazane na niepowodzenie.
0
@MESSIah16
Jak wcześniej nie "zejdzie" z tego świata, to wygra.
0
@tobiasson92
Trzeba być naprawdę ślepym i opornym na fakty, by wierzyć w wygraną Trupa.
Szczególnie, gdy się spojrzy na stanowe sondaze.
Tylko jakieś nagłe pogorszenie stanu zdrowia Bidena (Tak, jak w wypadku tej sędzi z SN) może mu pomóc.
Sam fakt, że przegrywa z kimś, kto ma tak dalece posuniętą demencję, wiele mówi o jego poparciu.
Ile % by przegrywał z kimś w pełni władz umysłowych, albo z Bidenem z najlepszych jego lat?
Przypomnę tylko, że w kilku ostatnich wyborach republikanie wygrywali tylko dlatego, że mają ten idiotyczny system elektorski.
Zarówno Bush w 2000r jak i Trump w 2016 otrzymali mniejszą ilosc głosów wśród wyborców, tak samo było w wyborach do senatu w 2018.
Gdyby nie ten system, to w ciągu ostatnich 30 lat prawdopodobnie rządzili by sami demokraci.
@barcelonaLM
To niezły ten Trup, skoro ogrywa go "mem".
0
@tobiasson92
Ło, a dopiero co był tu taniec radości prawomyslnych, twierdzacych ze rzekimo Trup dogonił Bidena w sondażach.
4
"Ach, co to był za ślub" - będą za 20 lat wspominać goście:
https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/krzyz-celtycki-i-falanga-faszystowski-slub-w-lublinie,n,1000274726.html
2
@AlicjaFCB
Najpierw poczytaj o problemie pedofilii w kościele k. i w rodzinach katolskich.
2
@covidout
Stawiać na równi nazwanie kogoś "dnem" (czym w rzeczywistosci jest) z nazwaniem "brzydką, brudną zapyziałą świnią i idiotką", to trzeba być "tytanem intelektu" jak ten cały jakimowicz, który chyba zapomniał, że teraz jest osobą publiczną, żyjącą z naszych pieniędzy i pewnych rzeczy po prostu nie wypada.
4
Wiecie ile Soros płacił za udział w dzisiejszym zbiegowisku "rolników"?
Szkoda, że za poźno się zreflektowalem, chętnie bym dorobił.
0
@FCB24
Sopranos, The Wire, Rzym
0
@Geble
Gdzie ty tu widzisz dorabianie strat i reelekcję?:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Nationwide_opinion_polling_for_the_2020_United_States_presidential_election
Od kilku miesiecy na jakieś bez mała 100 sondaży nie było takiego, który by dawał choćby remis.
Poza tym, w USA mamy system elektorski, i patrzac na rozklad juz dzisiaj zagwarantowanych glosów, tylko katastrofa może odebrać Bidenowi zwycięstwo.
Trup i tak ma szczęście, że Biden ma demencje i Parkinsona, bo gdyby się prezentował tak, jak za najlepszych lat, to by go zmiótł z powierzchni.
1
@VenoM
Od Trupa napewno.
6
@Chakalaka
Trzeba przyznać, że NIE robi świetną robotę na Twitterze. Są daleko z przodu przed innymi.
3
"Klient w krawacie jest mniej awanturujacy się". Ten łysol go nie miał:
Jak dla mnie, to maksymalny mozliwy wyrok bez możliwości przedterminowego zwolnienia.
0
Tak nas "dymają" w biały dzień:
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/miliony-dla-swoich-tak-pis-wspiera-swoje-organizacje-cz-1/51d421f,79cfc278
1
@NeroTFP
Tak na szybko to:
Commandos 1-3, Viewtifull Joe, PES, MGS, Shogun Total War, Tekken 3, Virtual Fighter 4.
Jeszcze parę innych by się znalazło.
0
@JimMorrisonFCB
Tak się właśnie składa, że tak w istocie jest.
W krajach wysoko rozwiniętych jest pełna swoboda w tej sferze.
Natomiast gdzie są ultra konserwatywne Afganistan, Somalia, Jemen, Czad itd?
0
@banann16
Akurat w NBA mają bardzo sprawiedliwie ustawioną drabinę płacową.