klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
A jednak istnieje - szczęście w nieszczęściu:
https://kobieta.onet.pl/gorzow-wielkopolski-niewidomy-mezczyzna-wpadl-pod-samochod-i-odzyskal-wzrok/v4tkx0j
1
Można się było tego spodziewać:
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/poprawka-do-projektu-budzetu-chodzi-o-przeniesienie-100-mln-zl-z-gestii-senatu-do/shwzcx8
0
@Piotr89Sand
Na pewno oficjalne statystyki Chinczyków dotyczące zarażonych i zmarłych są celowo zaniżone.
To jest po prostu normalna praktyka w krajach niedemokratycznych.
Najbliższe 48h będzie pewnie kluczowe.
Jeśli liczba chorych będzie wzrastać w takim tempie, jak dotychczas, to trzeba się szykować na pandemię.
0
@Cochise Podobno prowadzono nad nim badania w laboratorium mieszczącym się właśnie w Wuhan.
Dodam, że w październiku 2019 naukowcy z Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia Johns Hopkins w USA przewidywali, że w ciągu pierwszych 18 miesięcy z powodu infekcji wywoływanej przez wirus umrze 65 milionów osób na całym świecie.
0
@Vhaeraun
To taki dodatkowy bajer na zimę, co by se ręce ogrzać.
Po prostu kupiłeś za drogi telefon.
0
Wczoraj przeczytałem tutaj kilka dyskusji odnośnie chińskiego koronawirusa.
Często w nich pojawiały się bagatelizujace komentarze mówiące o tym, że wirus ten wcale nie jest tak groźny jak się wydaje, bo śmiertelność wynosi zaledwie 2-3%.
Oczywiście jest to BZDURA!
Do wczoraj na wirusa zmarło ponad 80 osób i ponad 80 osób zostało wyleczonych.
Śmiertelność zatem, na chwilę obecną wynosi 50% a nie 2-3%!
Pozostałe osoby ciągle są w trakcie przechodzenia choroby, więc do ostatecznych statystyk śmiertelności wirusa nie powinny być brane pod uwagę.
Przypomnę też przewidywania naukowców sprzed kilku dni mówiące o tym, że do 4 lutego w samych Chinach będzie 250 tyś zarażonych.
W ciągu tylko ostatniej doby liczba zarażonych wzrosła o 50% z ok 2700 do 4tys.
Rosnąc w takim tempie te prognozy okaża sie trafne.
1
@DonAndresFCB
A skąd ty takie głupoty czytasz?
1300 osób to się zarazilo od ostatnich podawanych statystyk - czyli w ciągu 24h.
Teraz zarażonych jest już 4 tyś, o ile te dane są prawdziwe, w co wątpię.
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/koronawirus-w-chinach-ponad-100-osob-zmarlo-w-wyniku-zachorowania/6mrfps5
0
@NeroTFP
Do tego właśnie prowadzi wiara - do przepalenia zwojów mózgowych.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@norbi77
Czy to zdjęcie ze słynnej siódmej rocznicy śmierci Jadwigi Kaczynskiej transmitowanej przez telewizję publiczną?
2
@Odesseiron
Na kaczki poluje?
0
@MichalZZZ
Może jakiś Dyson. Tylko że drogie są.
2
@mpolska25
Wskaż nazwisko chociaż jednego autorytetu prawniczego, ktory by sie podpisywał pod ustawami pissu.
Wszystkie ich "reformy" od 2015 zostały solidarnie zjechane przez wybitnych prawników.
8
Chińczycy odcinają od świata 10 milionowe miasto (Wuhan) z powodu wirusa.
Coś mi się wydaje, że sytuacja jest dużo poważniejsze niż by to wynikało z oficjalnych przekazów.
4
A śmiali się z Komorowskiego, który podczas wizyty w Japonii stanął na poduszce:
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/byly-ambasador-oskarza-szefostwo-msz-w-tle-skandale-w-dyplomacji/yz26pqt
"W rozmowie z Onetem Izydorczyk atakuje najważniejszego człowieka w MSZ — dyrektora generalnego Andrzeja Papierza. — Podczas wizyty z oficjalną delegacją w japońskiej świątyni w Kamakurze, Papierz symulował, że obmywa sobie genitalia i radośnie rechotał — mówi były ambasador. — Japończycy udawali, że tego nie widzą, bo nie wiedzieli, jak się zachować"
0
@AnnaMarianna
Shalimar i Coco Mademoiselle z tych drogich,
A z tańszych to GreenTea Elizabeth Arden.
4
@MikusBarca Musisz dopłacić 0,12 zł.
Zaraz wyślę Ci odpowiedni link.
1
@FC1899Barca
Zobaczymy ile będzie po rzadach pissu.
W dodatku hipokryzja to z ciebie aż się wylewa. (co nie dziwi, bo wiadomo, że jesteś fanbojem dzisiaj rzadzących)
Ci, którzy są dzisiaj w pissie, właśnie do takiej sytuacji doprowadzili: najwiecej bylych czlonków PZPR jest dzisiaj wlasnie w tej partii, w dodatku jej członkowie rzadzili w latach 1989-93, 1997-2001, 2005-2007.
Ale co ty możesz o tym wiedzieć, jak ty mleko pod nosem jeszcze masz.
0
@Vxb93
Najwyżej 7/10.
2
@ksobi To żeś mnie pocieszył.
7
5 bilionów!
https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/ukryty-dlug-polski-gus-dane-za-2015-r/8jtk3c4?utm_source=detal&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_detal_popularne
0
@feiticeira
Z tego, co mi wiadomo to Warszawa ma 60 radnych.
0
@Yoshi94 https://innpoland.pl/146341,liczba-ministrow-i-wiceministrow-w-polsce-bije-dzis-rekordy
0
@svensonFCB
Zależy jaką?
4
Chyba pomylili miesiące i imprezy, Marsz Niepodległości dopiero w listopadzie:
https://poznan.onet.pl/oborniki-grupa-pseudokibicow-przerwala-turniej-charytatywny-jeden-wielki-chaos-dzieci/11vf8nk
2
Ale kompromitacja, w dodatku za nasze pieniądze:
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wpadki-jezykowe-na-portalu-anglojezycznym-daily-poland/rzj0cs9
7
Pissowska kadra zarzadzajaca:
https://bialystok.onet.pl/lomza-bernadeta-krynicka-chce-byc-dyrektorem-szpitala-uwazam-ze-sobie-poradze/66js8bq
2
@mpolska25
"usunołeś"
"Na PiS głosuje patologia, ciemnogród że wsi."
Żebyś wiedział.
Ciemnogród z miasta zresztą też.
7
@Hiacynk
Dla nas za tani. Jakby kosztował z 80 - 100 mln, to nasza dyrekcja by się o niego zabijała.
4
@soczeq11
Odebrać mu Złote Piłki.