4

@Bobo25 Będzie na przaśny sylwester z playbacku.

0

@zadafcb
To Messi?

2

@zodiak_10
Na którym kanale?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty

3

1

@haryveb944
Tam kazdy jeden to i tak bandzior, kogo byś nie wybrał.

2

Czy katolikom wolno tak bezczelnie i z premedytacją kłamać?

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/andrzej-duda-pokazuje-korzystna-dla-polski-mape-smogu-w-europie-rzeczywistosc-jest/tryn4vw

Ach tak, zapomniałem, że ksiądz w kościółku wszystko potrafi wyzerować - wystarczy, że odpuka w konfesjonał.

0

@DonMatteo901
Nawet jeśli według niego ten post miał być żartobliwy/ironiczny, to widać że dla ciebie taki on nie był.
Bo co miał znaczyć ten komentarz:
"Mentzen jak zawsze trafnie"
skoro to, co on pisał to żart?
Serio potraktowałeś to, co napisał, a zre
flektowales się dopiero, gdy w kolejnym twicie oznajmił, że to szydera.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty

2

@Socjopata
Ale baty zbiera na tym Twitterze.
Dla własnego dobra powinien usunąć z niego konto.

0

@ArdoFCB
Mógłbyś podać nazwiska tych sprzedanych kolegów?

Nocna zmiana - to widzieliśmy kilkanaście razy w poprzedniej kadencji sejmu.

0

@NeroTFP
Dodajmy jeszcze, że chcą wypuszczać obligacje stuletnie!
Obligacje stuletnie na zero procent, jest tu jakiś chętny?
Chyba nawet w swoim ślepo zapatrzonym elektoracie nie znajda takich kretynów, którzy w to wejdą.

0

@IronSanHybrid
Ależ prymitywni ci katole na tym Twitterze. W realu zresztą też.

1

@michal26
Z moich obliczeń wychodzi, że na 100% będzie to RB Lipsk.

1

@Dari0G
...nie ukrywając tych wszystkich strasznych rzeczy"
Prawda, że teraz sens wypowiedzi jest zupełnie inny?
Zapewne właśnie dlatego celowo wyciąłeś to, co ci nie pasowało.

1

@Esio Więc zacznijmy od poczatku:
"Pomimo tego, że przekręcasz umyślnie moją wypowiedź"
Cała dyskusja tutaj ma miejsce właśnie z tego powodu.
Jedna z osób - buteq, celowo przekrecił wypowiedź Janiamy:

"Nieważne co mówi ale ważne kto to mówi i na podstawie tego oceniamy czy wypowiedź jest mądra czy głupia "

Jak się to ma do tego, wytłumacz mi:

"Dla mnie są wszystkie mądre bo mam podobny punkt widzenia świata a przede wszystkim Polski.

Przecież to aż kłujaca w oczy manipulacja na poziomie tvpiss.
Napisał wyraźnie, że uważa jej wypowiedzi za mądre, bo ma taki sam punkt widzenia świata, a nie dlatego że dostała Nobla.
Zaprzeczysz?

W dodatku ty jak widać się pod tym podpisujesz (pod celowym przeinaczaniem Janiamy):
"na siłę jest wyciskanie jej opinii jako prawda objawiona bo tak powiedziała noblista."

A twoje założenie, że dyplom z jakiejś dziedziny z automatu czyni czyjeś wypowiedzi bardziej wartościowymi jest w ogóle od czapy (szczególnie w dziedzinach, które nie są zerojedynkowe i w ktorych jest duże pole do interpretacji jak właśnie politologia, polityka)
Idealnie do tego pasuje, nomen omen, ten cytat:
"Nieważne co mówi ale ważne kto to mówi i na podstawie tego oceniamy czy wypowiedź jest mądra czy głupia "


1

@Esio
A ty jesteś zawodowym trenerem, piłkarzem lub działaczem piłkarskim?
Jeśli nie, to znaczy, że nie masz żadnego pojęcia o piłce, więc jeśli przyjdzie Ci kiedyś do głowy wypowiedzieć się gdziekolwiek na ten temat, to lepiej się od tego powstrzymaj, bo co ty o tym możesz wiedzieć?
Prawdziwa wiedzę i jednocześnie prawo do opinii w tym temacie mają tylko osoby, które są bezpośrednio w ten sport zaangażowane lub mają dyplom z tego.

Na marginesie, to idąc twoim tokiem rozumowania, np. prawicowcy nie powinni się wypowiadać w temacie LGBT.
Bo nie mają do tego przecież żadnych uprawnień, w przeciwieństwie do np. biologów i psychologów, którzy już dawno orzekli, że homoseksualizm jest tak samo naturalny jak heteroseksualizm.

W ogóle to od dzisiaj poza pedagogika i profilaktyką społeczną nie powinieneś wypowiadać się w żadnym temacie.
Żyj w zgodzie z tym o czym napisałeś.

0

@qbuteq
"Rzeczowo".
Czyli jednak miałem rację.
Jestem usatysfakcjonowany. Dzięki.

0

@qbuteq
"Nieważne co mówi ale ważne kto to mówi i na podstawie tego oceniamy czy wypowiedź jest mądra czy głupia "

Ręce opadają.
Jakim cudem wyprowadziłeś taki głupi wniosek z drugiego posta pana Janiamy?
Ale wystarczyło zerknąć na twój avatar, który wszystko wyjaśnił.
Już po pierwszym zdaniu z dwóch tylko przez niego napisanych wszystko jest oczywiste. Rzecz jasna nie dla tych, którzy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem.
A jak widać po oddanych głosach na twój "komentarz" jest ich, niestety, jednak duży odsetek wśród sympatyków naszego klubu.
Co samo w sobie nie jest niczym złym, bo nie od dziś przecież wiadomo, że ludzi z niskim lub przeciętnym ilorazem inteligencji jest wielokrotnie więcej niż tych z wysokim.
Taka po prostu jest Natura i trzeba to, niestety, zaakceptować.

0

@kamilo0066
Pamietaj o tym następnym razem, gdy islamista kogoś zabije - że "Nieważne kto zabił, jest tragedia i tyle.."
Szkoda tylko, że za każdym poprzednim razem to jednak miało znaczenie, osobo o prawicowych poglądach.
A, byłbym zapomniał - polityka wtedy, oczywiście, "nie miała znaczenia".

1

@kerouac
"Zorientowanie jedynie na swój punkt widzenia, to egoizm."
Zupełnie jakbym czytał o każdej prawicowej stronie i portalu.

3

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/czechy-strzelanina-w-szpitalu-w-ostrawie-sa-ofiary/p2hynyn

Po prawilnej grymas niezadowolenia, nie będzie można bić w tarabany, bo to nie islamista.

1

@szymonekk
Ja polecę grę, którą jest uznawana za jedną z najlepszych planszówek w historii:
Ticket to ride - Wsiąść do pociągu.

0

@feiticeira
Czytałeś artykuł?

Resort zdrowia podkreślił, że "lekarz przebywający na urlopie bezpłatnym z powodu sprawowanego przez niego mandatu senatora, nie może, celem udzielania świadczeń zdrowotnych na innej podstawie, zawrzeć umowy cywilnoprawnej z tym samym pracodawcą".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?