1

A mi najbardziej jest szkoda tych kibiców Barcy, którzy w dodatku stawiają na nią u buka.
Po tym miesiącu wszyscy są goli.

0

Ciebie pałka pewnie już nie, bo mocno dlonią chyba już pracowales dzisiaj.

0

Messi to teraz nasz hamulcowy

2

Trochę kiepsko to wyliczyłeś.
Marquinhos jest wart 30-40 mln i tyle samo Lucas.
Do tego 50 mln, razem daje nam 130 mln najwyzej.
Prawie tyle samo to my zapłaciliśmy za niego - a był wtedy dzieciakiem z ligi brazylijskiej z jednorocznym kontraktem.

1

Nie wiem czy zauważyłeś, ale o Braidzie to ja nic nie pisałem?
Prawdę powiedziawszy to stawiam go w jednym szeregu z Zubim.
A nawiększym problemem Barcy są mocodawcy tych dwóch panów powyżej, czyli Rossell, Bartu i spólka. Jestem pewien, ze gdyby ich nie było u steru, to nie mówilibyśmy dzisiaj o tym, ze nie ma nikogo na rezerwie.

1

Nigdzie nie pisałem czy ktoś jest dobry czy słaby. Chodzi mi o całoksztalt pracy Zubiego. Bez powodu to on nie został zwolniony
Sorry, ale Mascherano, Alba czy Sanchez to były wymysly Guardioli.
Rakitić? Sprowadzenie piłkarza za 20 mln z jednym rokiem kontraktu, który chciał grać akurat u nas uważasz za sukces? W dodatku to pomusł Enrique
Neymar - to samo.Ile on nas w końcu kosztował? 100mln? 120mln? Czy czasem tez nie miał roku kontraktu?
O Suarezie już pisałem.Przyjrzyjmy się transferom, które mają wplyw na grę dzisiaj: Douglas, Mathieu, Verma - po co byl ten szrot?
Właściwie poza bramkarzami nie ma żadnego autorskiego sukcesu transferowaego Zubiego.

0

Zubi robił dobrą robotę? W którym miejscu?
Jedyne za co można go pochwalić, to zakup bramkarzy.
Może sprowadzenie Suareza było sukcesem?
Za 50-60 mln może i tak. Za 80 to kazdy moze go kupić.
Nie wspomnę, ze Barca to była dla niego jedyna opcja.

0

Jakby Messi przebiegł tyle, ile wynosi średnia drużyny, to byłoby prawie po równo z Atletico.

3

Messi człap, człap.
A my chlip, chlip.

0

Zupełnie jak za czasów Gasparta.

2

12 mln? hahaha
Kto tyle da za 31 letniego zawodnika, który 3/4 sezonu się leczy?
Przypomnę, ze niewiele więcej my za niego daliśmy.
Dzięki Zubi.

6

Zidane chce całować stopy Luisa(zdj nr 1)?

W sobotę znowu bedzie mial okazję.

2

Zesłąć go do rezerw, to bedzie grał co tydzień, jeśli tak mu na tym zależy.

69

Niech tylko jeszcze Messi zacznie wymiotować na zgrupowaniu, Suarez niech pogryzie trenera, i wszyscy odpocznął sobie 2 tyg przed El Clasico.

34

Jak będą karne z Atletico, to leżymy i kwiczymy.,

2

Lewandowski reklamowal do niedawna Huaweia.

2

To Lewego już zwolnili?

3

Aby wszystkich pogodzić, następne dwa lata Ter Stegen powinien grać w lidze, a Bravo w pucharach.

23

Teraz wiadomo na co pójdzie ta podwyżka.
Na pieluchy.

12

Ale nie były to kolejne mecze we wszystkich rozgrywkach, tylko w samej Premier League.

8

Ta minuta ciszy to chyba dla Las Palmas.

6

Dla kogo była ta minuta ciszy?

1

My tu pitu pitu, a Arsenal znowu czwarty w tabeli.

0

CZyli ostatecznie transfer może nas kosztować 160 mln. Nieźle.



A co do tych dwóch ciołków Rossella i Bartu - mam nadzieję, ze pójdą siedzieć, bo chyba tylko naiwniak wierzy w to, ze wszystko odbylo sie zgodnie z prawem.

Czy ktoś z was broniących tak zaciekle tej dwójki, mógłby mi podać przyklad piłkarza, który mając jeszcze rok kontraktu z innym klubem dostaje 40 mln za transfer?
W ostatnich latach najwyższym bonusem była kwota 10 mln. Dostał ją Lewandowski od Bayernu. Różnica polega na tym, ze Lewy był wolnym zawodnikiem.
To ile dostalby Neymar, gdyby też był wolnym zawodnikiem?
80 mln? 100 mln?
Według was to normalne?

2

"BO"?
Mógłbyś rozszyfrować? Niezorientowany jestem.

2

"Stary, czym ty się golisz?"

7

Taa, najlepiej przekreślmy całą historię.

Bo panu komentejta tak wygodnie.

A może wyzerujemy tak wszystkie puchary i zaczniemy liczyć tylko od 2015 roku, co?

Barca ma pięć pucharów, a Real zero.

Pasi?



"Zresztą nie o tym jest mój tekst, kolego-specjalisto od czasów piłki jaskiniowej."



Haha!

A o czym? Jedenaśie i pół linijki z dwudziestu trzech pisałeś własnie o tym.

5

Co do Mourinho, to jeśli rzeczywiście obejmie MU, to będziemy mieli starcie gigantów wśród trenerów jakiej jeszcze świat nie widział:

Wenger, Guardiola, Mourinho, Klopp, Simeone (jeśli plotki o Chelsea się sprawdzą).


"W Anglii puchary są dwa i żaden nie ma znaczenia."
Aż się wierzyć nie chce, ze ktoś mógł coś takiego napisać.

6

Taa, poziom tych drużyn jest tak żenujący, ze w rywalizacji Europy z Ameryką Pd. jest 29 do 26.
A w samych KMŚ 8 do 4 (sami raz po dupce dostaliśmy)
Biorąc pod uwagę dysproporcje w budżetach klubów z bou kontynentów, trzeba przyznać, ze Ameryka Pd dzielnie sobie poczyna.

12

"paraolimpijskie popisy Munira i Sandro"
To jest lepsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?