klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czego prawie wszyscy wymieniają Ligue1 jako te rozgrywki, do ktorych dołaczymy, gdybyśmy opuścili Hiszpanię? Może przez Monaco?
A nikt nie chcialby, abyśmy grali w SerieA?
0
Komentarz usunięty
0
Levat bawio się z nim w dziada
28
Nie ważne jak się zaczyna, ale jak kończy.
1
Barcelona asked FIFA three months ago about when exactly the penalty expired. FIFA said that "under no circumstances" can Barcelona register a new player until January 4.
1
530 mln przychodu bylo w sezonie 2013-14.
A w zeszłym sezonie bylo już 600 mln, wiec jest spora suma do zagospodarowania i kontrakt Neymara nie stanie na przeszkodzie.
0
17 lat.
Raczej licealista.
4
A może Mascherano jako DP, a Busiemu przydzielić zadania bardziej ofensywne?
1
Szkoda, ze Song na wypożyczeniu.
Nawet on by się nam przydal.
3
Wygląda na to, ze Arda wygryzie Rakitica na stałe ze skladu.
Przynajmniej wtedy będziemy mieli kogoś przyzwoitego na ławce.
1
Ja tam widzę, ze różnica wynosi ok. 4 pkt
5
Czepiasz się.
4
Wie ktoś jakim systemem grają w lidze katarskiej ?
Wiosna - jesień czy jesień-wiosna?
Jeśli grają tak, jak MLS, to może wzorem niektórych gwiazd tej ligi, przyszedłby do nas na wypożyczenie krótkie na początku roku?
Fajnie by było.
5
A FIFA się zgodziła?
1
Pep w swoim trzecim sezonie zdobędzie mistrzostwo.
Jose w swoim trzecim sezonie już po 5 kolejkach stracił mistrzostwo.
Który z nich więc jest lepszym trenerem?
5
Zeznawał nawet u mnie w mieście - w Lublinie.
1
W tenisie ma większe pieniądze. Przynajmniej nie bedzie sie musiała martwić o życie na emeryturze.
24
Czyli w sobotę bęzie13 vs 11.
A z liniowymi nawet 15 vs 11.
1
hala dzieci pisze się z małej.
Nawet na początku zdania.
Powtarzam za prof. Miodkiem.
57
Cytaty z tej konferencji będą cytatami tygodnia przez najbliższe dwa miesiące.
2
Dałem ci lapkę za to, ze mnie rozbawiłeś.
Dla syna?
Przecież masz 19 lat. To w jakim wieku jest twój syn?
Może bardziej mu potrzeba pieluch i smoczka a nie smartfona?
10
Zacznijmy od tego, ze Milan nie obronil Ligi Mistrzów.
A co do twojego zdania: Bałagan.
2
Te dane są mylące - albo pokazują najlepiej zarabiającego w lidze z tytułu gaży klubowej + wpływy od sponsorów, abo jest to pensja klubowa, tylko ze Brutto.
1
A jak to się w ogóle ma do zasady, że nikt nie może być sądzony dwa razy za to samo?
1
"zarejestrowani już przed prezydenturą Bartomeu?"
Fakt. Działo się to za czasów Rossella - pryncypała Bartłomieja.
2
Chcieliście Bartka na prezesa, no to macie.
Ta sierota bedzie sie tylko biernie przygladać, jak prześladują nasz klub.
Za Laporty nikt by z nami tak nie pogrywał.
3
Ci, co gwiżdżą, pewno zazdroszczą mu, ze jest "piękny i bogaty" a w dodatku ma Shakirę.
3
Niedługo nie będziemy mieli nawet kadry meczowej.
11
„przeczytałem w La Gazzetta, że od 2009 roku Barcelona, Atlético i Sevilla zdobyły więcej tytułów niż Real”
Nie ma Fraco , nie ma pucharów.
1
Po tym zdaniu wszystko jest jasne:
"Znamy jego przeszłość, ale ja chcę grać w Chelsea i ta drużyna jest dla mnie dobra."