1

Czego prawie wszyscy wymieniają Ligue1 jako te rozgrywki, do ktorych dołaczymy, gdybyśmy opuścili Hiszpanię? Może przez Monaco?
A nikt nie chcialby, abyśmy grali w SerieA?

0

Komentarz usunięty

0

Levat bawio się z nim w dziada

28

Nie ważne jak się zaczyna, ale jak kończy.

1

Barcelona asked FIFA three months ago about when exactly the penalty expired. FIFA said that "under no circumstances" can Barcelona register a new player until January 4.

1

530 mln przychodu bylo w sezonie 2013-14.
A w zeszłym sezonie bylo już 600 mln, wiec jest spora suma do zagospodarowania i kontrakt Neymara nie stanie na przeszkodzie.

0

17 lat.
Raczej licealista.

4

A może Mascherano jako DP, a Busiemu przydzielić zadania bardziej ofensywne?

1

Szkoda, ze Song na wypożyczeniu.
Nawet on by się nam przydal.

3

Wygląda na to, ze Arda wygryzie Rakitica na stałe ze skladu.
Przynajmniej wtedy będziemy mieli kogoś przyzwoitego na ławce.

1

Ja tam widzę, ze różnica wynosi ok. 4 pkt

5

Czepiasz się.

4

Wie ktoś jakim systemem grają w lidze katarskiej ?
Wiosna - jesień czy jesień-wiosna?

Jeśli grają tak, jak MLS, to może wzorem niektórych gwiazd tej ligi, przyszedłby do nas na wypożyczenie krótkie na początku roku?
Fajnie by było.

5

A FIFA się zgodziła?

1

Pep w swoim trzecim sezonie zdobędzie mistrzostwo.
Jose w swoim trzecim sezonie już po 5 kolejkach stracił mistrzostwo.

Który z nich więc jest lepszym trenerem?

5

Zeznawał nawet u mnie w mieście - w Lublinie.

1

W tenisie ma większe pieniądze. Przynajmniej nie bedzie sie musiała martwić o życie na emeryturze.

24

Czyli w sobotę bęzie13 vs 11.
A z liniowymi nawet 15 vs 11.

1

hala dzieci pisze się z małej.
Nawet na początku zdania.

Powtarzam za prof. Miodkiem.

57

Cytaty z tej konferencji będą cytatami tygodnia przez najbliższe dwa miesiące.

2

Dałem ci lapkę za to, ze mnie rozbawiłeś.

Dla syna?
Przecież masz 19 lat. To w jakim wieku jest twój syn?
Może bardziej mu potrzeba pieluch i smoczka a nie smartfona?

10

Zacznijmy od tego, ze Milan nie obronil Ligi Mistrzów.

A co do twojego zdania: Bałagan.

2

Te dane są mylące - albo pokazują najlepiej zarabiającego w lidze z tytułu gaży klubowej + wpływy od sponsorów, abo jest to pensja klubowa, tylko ze Brutto.

1

A jak to się w ogóle ma do zasady, że nikt nie może być sądzony dwa razy za to samo?

1

"zarejestrowani już przed prezydenturą Bartomeu?"

Fakt. Działo się to za czasów Rossella - pryncypała Bartłomieja.

2

Chcieliście Bartka na prezesa, no to macie.
Ta sierota bedzie sie tylko biernie przygladać, jak prześladują nasz klub.
Za Laporty nikt by z nami tak nie pogrywał.

3

Ci, co gwiżdżą, pewno zazdroszczą mu, ze jest "piękny i bogaty" a w dodatku ma Shakirę.

3

Niedługo nie będziemy mieli nawet kadry meczowej.

11

„prze­czy­tałem w La Gaz­zet­ta, że od 2009 ro­ku Bar­ce­lo­na, Atléti­co i Se­vil­la zdo­były więcej ty­tułów niż Re­al”

Nie ma Fraco , nie ma pucharów.

1

Po tym zdaniu wszystko jest jasne:
"Zna­my je­go przeszłość, ale ja chcę grać w Chel­sea i ta drużyna jest dla mnie do­bra."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?