klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
4F>wszyscy
4
Mógłbyś wymienić te kluby, które nie miały sponsora?
Czekam z niecierpliwością.
6
Wydaje mi sie, ze jest błąd.
Arsenal powinien być czwarty.
1
O, nasz niedoszły trenerzyna, którego kandydaturę wielokrotnie forsował znawca footballu pan Rossell.
1
Baj Baj Żoze!
1
Kojak.
1
Hahaha.
Król komedii.
16
No, to jeszcze czekamy na zakaz transferowy Realu pod choinkę.
6
Nie grozi to ani jemu, ani i tobie. Sorry.
1
Szkoda, że nie ma już Pedrito. On w takich meczach nie zawodził.
5
Ja bym jednak wolał artykuł o etymologii.
0
1
Podpowiecie gdzie znajdę dobrą transmisję w necie, bez zadnych ścinek - może być odpłatna?
0
W którym roku był ten szpaler na Bernabeu?
Pamięta ktoś?
3
Jeśli ma przejść za tyle, ile się mówiło, to ja dziękuję.
Moi faworyci to: Veratti, Coutinho, Pjanić.
1
A Lewy ile ma w kanadyjce, wie ktoś?
0
3
Możesz sobie darować dalszy komentarz, bo już pierwszy nie ma sensu.
Gdyby nie Laporta i podjęte przez niego dezyzje, Barcelona nie była by tu gdzie jest teraz, a Bartu nie mialby sie czym chwalić.
Przypomnę, ze gdy Laporta obejmował klub, nie bylo nas nawet w pierwszej dziesiątce klybów pod względem przychodów. Gdy opuszczał Barcę, byliśmy już na drugim.
Im większe przychody, tym więcej można z nich odlożyć na długi czy też inwestycje w infrastrukturę.
1
Alves dostał kontrakt i gra padakę. Wiedziałem (nie tylko ja(, ze tak bedzie.
Ale byli mądrzejsi.
1
Bezsenność?
0
Gdzie taki kurs?
1
Jeśli ma to być bardzo dobry film, to Tytani / Remember the Titans.
A z piłkarskich:
The Damned United
Looking for Eric (2009)
Shaolin Soccer
United (2011)
2
Wpływy Juve w rubryce "market pool" nikogo nie powinny dziwić, skoro tylko dwa kluby z Włoch rozdzieliły miedzy sobą pieniądze od tamtejszych stacji telewizyjnych.
0
Sergi Roberto da mu radę.
0
Lewy już drugą bramę sieknął.
0
Jego czas w Barcelonie skończył się wraz z końcem sezonu 14/15.
Zgodnie z moimi przewidywniami grał dobrze, bo walczył o kontrakt.
Gdy go dostał, wrócił do swojego średniego poziomu.
0
Cholercia. Własnie zacząłem oglądać mecz i myślałem, ze gra u nas Henry.
A to tylko Neymar.
4
Lepiej łodzą - ja uchodźcy.
0
A gdzie Aguero i Muller?
7
Jeśli Lewy całą swoją karierę zwiąże z Bundesligą i nie spuści w pewnym momencie z tonu tylko nadal będzie ambitny i pracowity, to ma szansę zostać nawet trzecim strzelcem Bundesligi w historii.
Do Heynckesa brakuje mu 121 bramek.
Wystarczylo by ze 4 sezony w Bayernie jeszcze ze średnią 20 bramek na sezon. a później resztę uzbierać w jakimś średniaku ligowym do końca kariery.
Dobrze by było też, aby grał jak najmniej z Robbenem - z wiadomych powodów.