2

4F>wszyscy

4

Mógłbyś wymienić te kluby, które nie miały sponsora?
Czekam z niecierpliwością.

6

Wydaje mi sie, ze jest błąd.
Arsenal powinien być czwarty.

1

O, nasz niedoszły trenerzyna, którego kandydaturę wielokrotnie forsował znawca footballu pan Rossell.

1

Baj Baj Żoze!

1

Kojak.

1

Hahaha.
Król komedii.

16

No, to jeszcze czekamy na zakaz transferowy Realu pod choinkę.

6

Nie grozi to ani jemu, ani i tobie. Sorry.

1

Szkoda, że nie ma już Pedrito. On w takich meczach nie zawodził.

5

Ja bym jednak wolał artykuł o etymologii.

0

1

Podpowiecie gdzie znajdę dobrą transmisję w necie, bez zadnych ścinek - może być odpłatna?

0

W którym roku był ten szpaler na Bernabeu?
Pamięta ktoś?

3

Jeśli ma przejść za tyle, ile się mówiło, to ja dziękuję.
Moi faworyci to: Veratti, Coutinho, Pjanić.

1

A Lewy ile ma w kanadyjce, wie ktoś?

0

3

Możesz sobie darować dalszy komentarz, bo już pierwszy nie ma sensu.
Gdyby nie Laporta i podjęte przez niego dezyzje, Barcelona nie była by tu gdzie jest teraz, a Bartu nie mialby sie czym chwalić.
Przypomnę, ze gdy Laporta obejmował klub, nie bylo nas nawet w pierwszej dziesiątce klybów pod względem przychodów. Gdy opuszczał Barcę, byliśmy już na drugim.
Im większe przychody, tym więcej można z nich odlożyć na długi czy też inwestycje w infrastrukturę.

1

Alves dostał kontrakt i gra padakę. Wiedziałem (nie tylko ja(, ze tak bedzie.
Ale byli mądrzejsi.

1

Bezsenność?

0

Gdzie taki kurs?

1

Jeśli ma to być bardzo dobry film, to Tytani / Remember the Titans.

A z piłkarskich:
The Damned United
Looking for Eric (2009)
Shaolin Soccer
United (2011)

2

Wpływy Juve w rubryce "market pool" nikogo nie powinny dziwić, skoro tylko dwa kluby z Włoch rozdzieliły miedzy sobą pieniądze od tamtejszych stacji telewizyjnych.

0

Sergi Roberto da mu radę.

0

Lewy już drugą bramę sieknął.

0

Jego czas w Barcelonie skończył się wraz z końcem sezonu 14/15.

Zgodnie z moimi przewidywniami grał dobrze, bo walczył o kontrakt.

Gdy go dostał, wrócił do swojego średniego poziomu.

0

Cholercia. Własnie zacząłem oglądać mecz i myślałem, ze gra u nas Henry.
A to tylko Neymar.

4

Lepiej łodzą - ja uchodźcy.

0

A gdzie Aguero i Muller?

7

Jeśli Lewy całą swoją karierę zwiąże z Bundesligą i nie spuści w pewnym momencie z tonu tylko nadal będzie ambitny i pracowity, to ma szansę zostać nawet trzecim strzelcem Bundesligi w historii.
Do Heynckesa brakuje mu 121 bramek.
Wystarczylo by ze 4 sezony w Bayernie jeszcze ze średnią 20 bramek na sezon. a później resztę uzbierać w jakimś średniaku ligowym do końca kariery.
Dobrze by było też, aby grał jak najmniej z Robbenem - z wiadomych powodów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?