klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wyluzuj, bo ci coś pęknie.
Gdy Laporta obejmował fotel prezydenta, pod wzgledem przychodów nie byliśmy nawet w pierwszej 10 klubów i traciliśmy do pierwszego miejsca 100 %.
Gdy zostawiał klub mieliśmy tylko 10 % mniejsze wpływy od najlepszego klubu i byliśmy już na 2 msc.
Wszystko pomimo braku tego super hiper fajnego sponsora i mega zajefajnego zarządzania Rossela i spólki.
A efekty Rosela i Bartu dzieki dodatkowym wpływom i super posunieć biznesowych:
Spadamy na czwartą pozycję z drugiej. Zero postępu, a regres.
https://en.wikipedia.org/wiki/Deloitte_Football_Money_League#2002.E2.80.9303
Skoro taki megarozrzutny bez kompetencji w zarzadzaniu finansami, to jak doszedł do takich wyników?
Z wiarygodnych źrodeł wynika, ze to Bartu i spółka G o tym wiedzą.
1
Nie wiem gdzieś ty wyczytał, ze Juve sprzeda Pogbę za rok, skoro we wszystkich mediach są wypowiedzi działaczy Juve, ze go w ogóle nie sprzedają.
http://transfery.info/77122,stanowisko-juventusu-w-sprawie-negocjacji-z-barcelona
0
Akurat w tym linku wcale nie ma jego wypowiedzi, ze chce Pogbę na już i ze da za niego 105 mln.
No chyba, ze jestem ślepy.
0
No ale znowu nic mi nie dałeś.
Daj linka z tymi wypowiedziami.
2
"Po pierwsze Abidal nie jest na tyle kompetentny by być dyrektorem sportowym takiej potęgi jak FCB"
Abidal nie będzie dyrektorem sportowym!
Wypowiedzi Laporty na naszym portalu zostały źle przetłumaczone, przez co nasi kibice nie wiedzą o czym nawet mówią.
creusfcb.blogspot.com - Tutaj, w którymś poście mozesz sobie o tym poczytać.
5
Ale gdzie powiedział, ze sprowadzić Pogbę już teraz i to za 105 mln?
Dalej nie czytam, bo twoja wypowiedź już na samym początku nijak ma sie do prawdy.
1
A do stycznia/lutego miałeś takie samo zdanie?
1
Bo kto był w klubie ten wie, ze Bartu to tylko pionek.
I jeśli mają wybierać pomiędzy złymi kandydatami, to wybierają mniejsze zło.
Poza tym, nie zapominajmy, ze Barca nie byłaby tym czym jest dzisiaj, bez Laporty.
3
MAło brakowało, a kończyli byśmy ten sezon w takich nastrojach, jak kibice realu.
Co by yło gdybyśmy pamiętnego meczu z Sociedadem nie przegrali wolę nawet nie myśleć.
Nawet sam Bartu nie miał wiary w to, co robił jego zarząd i jego ludzie (Zubi), skoro ich zwolnił a sam podał sie do dymisji na rok przed wygaśnieciem mandatu.
To, ze nastąpiła cudowna przemiana zespołu to nie jego zasługa, a i, moim zdaniem, nawet nie Enrique. A sprowadzić Suareza to, zaden wyczyn - przecież to nie no name, kazdy wie, ze to swiatowej klasy grajek. Barca było jedynym klubem spoza wysp, który sie o niego starał, a przypomnę, ze właśnie tego chciał Suarez - odejść z Anglii.
1
"Robić transfery pytając Messiego o opinie?"
Myślisz, ze gdyby wygrał, to tak właśnie będzie?
To po prostu wypowiedź obliczona na zyskanie paru głosów.
Zresztą skąd wiemy, czy nie zostały jego słowa źle przetłumaczone lub zinterpretowane?
Może być tak, jak z Abidalem.
Każdy tutaj myśli, ze Abidal ma być dyrektorem sportowym, a to przecież nie prawda.
2
"Według "L'Equipe", UEFA zniosła kary nałożone na PSG."
Złamanie przez Francuzów zasad Finansowego Fair Play sprawiło, że klub nie mógł dokonywać dużych wydatków na rynku transferowym.
PSG może teraz właczyć się do walki o Pogbę, na co, nie ukrywam, bardzo liczę.
Oni kupują Pogbę, a my witamy Verrattiego.
2
Ibra kosztował 68 mln, a po roku odszedł za 30 mln.
Minęlo 5 lat, a on nadal ładuje bramkę za bramką.
Też uwazasz, ze szału nie robił?
1
Skoro wzięliśmy Ardę, to może i Godina, by było im raźniej na początku przygody z Barcą.
4
Ja tam Ardę lubię odkąd pierwszy raz go zobaczyłem. Jego zalety wszyscy znamy.
W dodatku Turcja to 75 milionowy, dynamicznie rozwijający się rynek - co to oznacza dla Barcy, nie muszę pisać.
A rzut butem? Mnie tam to rozbawilo, przyznaję się.
0
Kurde miałem,. nie czytać, ale mni korcilo i zaraz kolejna twoja wtopa.
"Lucho przedstawiał pozytywna opinię o Alvesie natomiast zarząd miał odmienne zdanie na temat jego gry"
i zaraz leci cały wycinek z 3 lutego 2015, fragmenty:
"O ile bowiem Luis Enrique jest zadowolony z postawy piłkarza i widzi dla niego miejsce w drużynie, o tyle klubowy zarząd uważa, iż cykl Brazylijczyka dobiegł końca i od czerwca powinien on rozpocząć poszukiwania nowego klubu."
Podaj oficjalną wypowiedź, ze: "klubowy zarząd uważa, iż cykl Brazylijczyka dobiegł końca i od czerwca powinien on rozpocząć poszukiwania nowego klubu"
"Oczekiwania Lucho NIE POKRYWAJĄ SIĘ JEDNAK Z OCENĄ ZARZĄDU dowodzonego przez Josepa Marie Bartomeu."
Poaj tą "niepokrywającą się opinię zarządu". Gdzie ona jest? Chętnie poczytam.
I twoja "konkluzja":
"To tylko przykład ale dość wyraźny pokazujący iż opinia zarządu o Alvesie jest negatywna wobec pozytywnej opinii trenera, więcej masz powyżej w jaki sposób zarząd odnosił się do przedłużenia umowy z Alvesem."
Gdzie ta OPINIA? Chętnie poczytam. Gdzie potwierdzenie tego?
Wszystkie twoje wypowiedzi są operte o jakieś domniemania, a nie fakty. Dlatego teraz masz problem.
0
A, i skoro masz czas, to najpierw ze sto razy przeczytaj to, co napisałes, abys póxniej nie mial problemów, bo od razu nie musisz mi odpisywac - będe dopiero w niedziele.
Wykożystaj dobrze ten czas na analiże 'tylko "dwóch słów"
0
I znowu powielasz ten sam schemat.
Wystarczy początek twojego pierwszego posta i wiem, ze nie muszę czytać co dalej napisaleś, bo to strata czasu.
"po raz enty pytam o źródło skąd pochodzi informacja, że większość kibiców Barcelony chciała się go pozbyć. Jest to pierwsze pytanie jakie się pojawiło w tej dyskusji odnośnie krytyki: (27 maja 2015, 02:01) "ja mam wyniki ankiety kibiców Barcelony w Barcelonie a Ty?"
To po raz enty ci odpowiem, chociaz to przestaje być zabawne.
"Grał piach dwa lata - to zarząd i (wbrew temu co piszesz) wiekszość kibicow (wystarczy poczytać w przedsezonowych komentarzach) chciała go zastąpić kimś nowszym."
Widzisz ten fragment?
A rozumiesz to, co widzisz?
" w przedsezonowych komentarzach" - rozumiesz co tutaj jest napisane?
Jeśli tak, to po co mi dajesz ankietę z lutego 2015, jak ja piszę o innym okresie?
Żebyś mógł czegokolwiek ode mnie wymagać, musiałbyś prowadzić ze mną dyskusje na ten sam temat. A tego nie robisz. Dyskutujesz sam ze sobą, a nie ze mna.
Ja mówie o okresie sprzed sezonu 2014/15, a ty piszesz o połowie sezonu 2014/15.
Nie widzisz dysonansu? Dla ciebie widocznie wszystko to to samo.
Tak jak 30 lat to to samo co 32 lata. No bo przecież i jedno i drugie zaczyna sie od 3, prawda?
0
Można.
Tylko czy nasz zarządto zrobił? Czy powiedzial, po letnim okienku transferowym, ze go nie widzi u nas.
Jeśli powiedział, to dlaczego zaproponował mu kontrakt?
0
HAHAHA,
I znowu strzelasz sobie w stopę.
Moja pierwsza wypowiedź odnośnie kibiców brzmiała: "Skoro trener uważa że jest niezbędny, kibice (a taka ankieta była przeprowadzana) uważają że jest niezbędny, a kilka osób z zarządu chce się go pozbyć to jest inna sytuacja".
"Zarząd cgce sie go pozbyć" - a kiedy chciał sie go pozbyć? Pytałem, w grudniu w marcu? Nie, w wakacje - bo wtedy jest OKNO TRANSFEROWE, co i porzednio wytłuściłem ci, abyś to dojrzał. Sam nawet wlepiłeś z 15 wiadomości o sprzedaży latem. Skoro chciał sie go pozbyć w lecie, to po kiego grzyba piszesz o sondazu wśród kibiców z okresu 8 msc!!!! później?
Zdecyduj sie w końcu czy chodzi ci o okres letni czy o zimę 2015.
Żeby twój wywód miał jakikolwiek sens, to trzeba było podać sondaż kibiców z lata, skoro w lecie chcieli go sprzedać. Nie zrobiłeś tego i zabrnąłeś w bezsens.
0
No własnie!
Dzięki Stopa, ze pytasz o to samo. Po stokroć dzięki
Może tobie odpowie na to pytanie, bo mi do dzisiaj nie chce, tylko kaze w odpowiedzi szukać krytyki kibiców (ktorej nomen omen jest pelno - wystarczy zajrzeć do archiwum).
0
Zrobię całą robote znowu za ciebie, chociaż jak sam powiedziałes masz dużo czasu.
Pierszą osobą, która prosiła o podanie źródeł krytyki jestem JA, a nie TY:
Mój trzeci post i jego fragment:
"Wrzuć też wycinek o tej rzekomej krytyce. Może być nawet sprzed sezonu (chociaż wtedy byla ona na miejscu)."
ty: "ja mam coś wrzucać? ja podałem że kibice go chcą, teraz Twoja kolej."
Ja piszę o tej rzekomej, wymyślonej przez ciebie krytyce zarządu, a ty mi odpowiadasz krytuką kibiców.
Ja AAAAAAAAAAA, a ty BEEEEEEEEEEEE.
I gdzie jest twoja odpowiedź na to? Gdzie potwierdzenie?
Do dzisiaj nie mogę sie go doczekać.
0
SJP
Bufon - zarozumialec, pyszałek
Własnie to swoją postawą pokazałeś. I plujesz sie, gdy ktoś ci to udowodnił.
Udajesz wielkiego znawce, pysznisz sie, a gdy twój kreowany przez ciebie wizerunek "eksperta" lega w gruzach, bo sie ośmieszyłeś, udajesz, ze nic sie nie stało, zamiast przyznać sie do błedu.
Wciąż czekam.
To jest odpowiedx na twoje pytanie (które w dodatku zadałeś sam sobie, a nie mi, bo ja mówiłem zupełnie o czymś innym - na co dowody są już przedstawione)
Ale jeśli nadal uwazasz inaczej, to podaj mi numer PIERWSZEGO komentarza (mojego czy też twojego) i jego godzinę, w którym po raz pierwszy padło pytanie o podanie źródła krytyki.
Jak już go sobie znajdziesz (chociaż ja ci już go znalazłem i przytoczyłem, ale ty najwyraźniej znowu nie czytasz co jest pisane, przez co masz teraz takie problemy), to będziesz wiedział, kto ma prawo teraz pytać i żądać cokolwiek.
Udowodnij teraz swoją postawą, ze nie jesteś nieodpowiedzialnym dzieciakiem, tylko poważnym, dorosłym człowiekiem.
0
Ale z ciebie bufon.
Własnioe ci odpowiedziałem, przytaczając słowo w słowo twoje wypowiedzi, a ty dalej udajesz, ze sie nic nie stało. De facto udajesz, ze to nie twoje słowa
Wstyd ci sie teraz przyznać do błedu, bo sie tak naprodukowałes i wszystko na marne.
" I zacznij odpowiadać na proste pytania, bo inaczej ta dyskusja nie ma sensu"
I znowu to zrobił. Przezuca odpowiiedzialność, gdy ktoś mu zadaje niewygodne pytania. Zupełnie jak z tą "krytyką zarządu", haha, zenada.
I jak my mamy przejś do kolejnych wątków, skoro tu już na samym początku dajesz plamę. Oblewasz test, pokazując ze jesteś niedojrzały.
czekam wciąż na te badania opinii cules.
I raz jeszcze. Cofnij sie do samiutkiego początku i znajdź moją wypowiedź w którj mówię cokolwiek o badaniach cules. A nastepnie wklej ją, tak, jak ja zrobiłem z twoimi. Pokaż na to dowód. Pokaż , ze nie ubzdurałeś sobie tego.
Sprawdź kto pierwszy i kogo zapytał o podanie źrodeł krytyki, bo widze ze znowu tego nie zrobiłeś, bo dalej brniesz pogrążając się.
0
Wciąż czekam, na podanie badania opinii cules z ubiegłego sezonu dotyczącego Alvesa, bo twierdzisz że większość była za jego odejściem
Grał piach dwa lata - to zarząd i (wbrew temu co piszesz) wiekszość kibicow (wystarczy poczytać w przedsezonowych komentarzach) chciała go zastąpić kimś nowszym.
A teraz pochyl sie prosze nad tymi dwiema wypowiedziami i pomyśl, co tu, kurcze nie gra.
0
Napisałeś to zdanie i wtedy ja na nie swoje:
Wrzuć też wycinek o tej rzekomej krytyce. Może być nawet sprzed sezonu (chociaż wtedy byla ona na miejscu).
I jaki odzew z twojej strony?
"ja mam coś wrzucać? ja podałem że kibice go chcą, teraz Twoja kolej."
Widzisz to?
My tu gadu gadu o krytyce ZARZĄDU, a ty za chwilę zmieniasz zdanie i piszesz o kibicach i kazesz mi cos szukać o nich, gdy ja sie ciebie pytam o tą rzekomą krytykę zarządu.
Ja napisałem/:
Grał piach dwa lata - to zarząd i (wbrew temu co piszesz) wiekszość kibicow (wystarczy poczytać w przedsezonowych komentarzach) chciała go zastąpić kimś nowszym.
A ty mi na to podajesz ankietę z lutego 2015 roku.
JA piszę o przedsezonowych komentarzach, a ty mi "kontrujesz" czymś, co miało miejsce 8 msc później!
Czy nie prosilem cie kilkukrotnie, abyś jeszcze raz przeczytal co było napisane?
Od tamtej pory stworzyłeś ze dwadziescia wiadomosci, a w zadnej z nich nie odpowiedziales na moją prośbę, tylko uciekłeś od niej matacząc i zaśmiexcając forum.
ODPOWIEDZIAŁEŚ? CZY NIE?
I jak tu moźna z tobą dyskutować.
1
- już wolę Alvesa!
Wolisz Alvesa, bo jesteś mądrzejszy o własnie zakonczony sezon, w którym dla odmiany grał dobrze. A my przecież rozpatrujemy sytuację z perspektywy okna transferowego lato 2014, gdy jedyne co wiemy, to to, ze Alves miał dwa bardzo przeciętne sezony.
Czy w porównaniu do tej formy sprzed roku Zabaleta czy Juanfran byli poziom niżej? O nie mój drogi. Akurat ci dwaj w zeszlym sezonie byli o poziom wyzej od niego.
Alves nawet na MŚ grał taką kaszanę, ze został zastąpiony przez Maicona.Zabaleta natomiast przeciwnie - nie do przejścia z źelaznymi płucami.
0
Nie bede tworzył kilkustronicowych elaboratów jak ty, bo nie mam tyle czasu , co ty.
Bedzie krótko, zwieźle i po kolei, bo widzę, ze masz klopot ze strumieniem informacji.
W trosce o twoją percepcję pierwsze zadanie:
"Wcześniej zarząd na wszelkie sposoby chciał się go pozbyć, i go krytykował, nawet wbrew trenerowi."
Ty to napisałeś?
Przyznajesz sie do tego tworu, czy nadal sie go wypierasz?
0
Wiem, ze bezrobotni mają duzo czasu by go marnotrawić na głupoty, ale ja niestety musze isc zarobic troche grosza, wiec odpowiem ci jak wrócę, bo jest na co.
CDN, choć wiem, ze to strata czasu.
0
Czy ja w pierwszym poście prosiłem o zawodników z kontraktami do 34/35 roku, czy o takich, którzy podpisują je w wieku 32 lat.
Prosta odpowiedź: tak lub nie?
Umiesz odpowiedziec w prosty sposób bez mieszania?
Podałeś zbliżone przyklady? Czy ja prosiłem o zbliżone czy o takie same?
190 cm wzrostu też jest zbliżone do 200 cm, ale to nie to samo, co nie?
, nawet jest z solidną podwyżką
Gdzie masz dowód na tą solidną podwyżkę? Miałes go wskazac, prosiłem.
I znowu go nie ma, Znowu twoje domniemania i przemyślenia. No chyba, ze są to jakies info z prasy - a sam przed chwilą pisałes, zeby nie podawać niesprawdzonych informacji,tak czy nie?
Ile razy jeszcze uciekniesz od odpowiedzi?
teraz podaj przykład piłkarza Barcelony który dostał zmniejszenie kontraktu skoro zwiększenia sobie nie przypominasz
A, czyli od teraz to Alves dostaje zmniejszenie kontraktu.?
Gdzieś to wyczytał?
Wiem, pewnie tam gdzie solidną podwyżkę Masche.
5
Realista?
Ładnych rzeczy sie o tobie dowiadujemy.