1

Co więcej, te reklemy są tam w kazdym wydaniu - czyli codziennie i to od co najmniej 2 lat.

2

Tak, jasne.
Trzy katastrofalne babole obrońców Bayernu były zamierzonymi kombinacjami Pepa.

1

Jakby nie zagrał, to i tak przegra.

1

Bzdury po stokroć.
Żeby móc wydać 70 do 100 mln, to Milan najpierw musi tyle na czysto zarobić - Financial Fair Play sie kłania.

1

Nieznoszę kościa od pierwszego wejrzenia, ale ma racje w tym temacie.

1

A Sivori gdzie?

1

A skąd wiesz, ze pieniężnie i biznesowo atrakcyjni nie są?
Wątpię, aby tę stronę odwiedzała chociaż jedna osoba, która coś na ten temat by wiedziała.

2

W dodatku przez tą pauzę nie mógł sie wstrzelić przez pierwsze 6 czy 7 meczów - tak go wybila z rytmu.

2

Moje przewidywania:
Ciamcia Ramcia nie strzeli ani z Sevillą, ani z Valencia, ani tez w dwumeczu z Juve.
Lepiej dla niego żeby sobie odreagował na plaży bawiąc się w piasku, bo te mecze będą dla niego stracone.

Co innego Espanyol i Getafe.
Każdy zna konotacje tych klubów - pachołki madrytu.
Nie zdziwię sie jak w kazdym strzeli 4-5 bramki.

4

"i do ostatecznego rozstrzygnięcia potrzebne były ostatecznie rzuty karne."

Wiem, ze sie czepiam, ale mogę prosić o poprawienie tego?

3

"Pedofilia piłkarska" w wykonaniu pielęgniarek.

Tak to niejeden element madrycki kiedyś krzyczał.
Co dzisiaj macie do zaszczekania, kundelki?

4

Ja naliczyłem 8 meczów.

1

To prawda, karny powinien być - ewidentna umyślna ręka.
2:0 i by było po meczu.

1

No może nad Ibrą bym się zastanowil.
Chociaż z nim mogłoby nieźle iskrzyć.

2

Dobrze, ze Bayern pomęczył sie dzisiaj również w dogrywce.
W dodatku karne i nerwówka z nimi związana też trochę sił uszczupiła.

2

Wiedziałem!
Mówiłem wielokrotnie, ze te szybkie transfery to nic innego jak ich walka z czasem przed banem.

0

Przypomnijcie mi , proszę, kiedy jest termin wyborów na prezesa.
Czy czasem nie powinny się odbyć w jakiś weekend meczowy na Camp Nou?

21

Oby tylko nie spuścił z tonu po podpisaniu kontraktu, tak jak zrobił to Iniesta.

14

Za miesiąc będzie trzeba robić kolejne zdjęcie - bedzie 3 puchary więcej.

0

Skoro nie wiesz od czego jest CAM, to ja z łaski swojej pomogę ci się dowiedzieć:
http://en.wikipedia.org/wiki/Midfielder#Attacking_midfielder

1

Dobrze, ze mnie douczyłeś. Bez ciebie nie dałbym sobie rady.
Nigdy bym na to nie wpadł, ze środkowy pomocnik ma mało wspólnego z rozgrywaniem. Pewnie stoi na bramce, albo pilnuje chorągiewki w narożniku.

1

Nie ma co marnować pieniędzy i tłuc się do Monachium.
Po meczu w Barcelonie będzie i tak pozamiatane.

1

Skąd wiesz, ze transfer jest w fazie wstępnej? Pierwsze słyszę.
A nawet jeśli by tak było, to w czerwcu zmieni się zarząd i transfer Pogby może nie dojść do skutku wcale.

0

A w realu na którym skrzydle grał?
Na jednym Ronaldo, na drugim Bale, a Di Maria na...
Sam widzisz, ze nie odrobiłeś lekcji.

1

A to dla ciebie niedouczony ignorancie:
http://en.wikipedia.org/wiki/%C3%81ngel_Di_Mar%C3%ADa#2013.E2.80.9314_season

"Later in the season due to managerial decisions by Ancelotti he switched his playing position permanently to an attacking central midfielder "


Haha, beka z twojej "wiedzy"

1

Na twoim miejscu nie pozowałbym na znawcę, tak jak to teraz robisz, bo to wstyd nie obejrzeć żadnego meczu poprzedniego sezonu najwiekszegoi rywala Barcy w historii.
Gdybyś dzieciaku oglądał, to byś wiedział o czym mówie i nie błaźnil sie niewiedzą.

0

Znalazł sie zdrowy na umyśle ekspert piłkarski.
To w której telewizji komentujesz i który klub trenujesz miszczu?

Do twojej wiadomośći: Ancelotti to pewnie niezrównoważony dzieciak skoro ustawił Di Marie na rozgrywającego, a ten w zamian wygrał mu Ligę Mistrzow.

1

Pep pewnie jest dumny.

1

Problem w tym, ze Reus to skrzydłowy, ewentualnie napastnik.
Widział go ktoś w roli rozgrywającego?
A wlaśnie grajka z prawdziwego zdarzenia na tej pozycji nam brakuje.
Di Maria pokazał, ze świetnie się w tej roli czuje.
Mamy defensywnie usposobionych Busiego, Ivana, Masche.
Pomoc jest naszą najsłabszą stroną, bo nie ma nikogo o charakterystyce Di Marii ( o Iniescie z szacunku dla jego osoby nie wspomnę).

1

Mam ci wymienić piłkarzy którzy grali i w Barcelonie i w realu?

Jeszcze raz napiszę: Jego najlepszy sezon w karierze to ten gdy grał w środku pomocy - sezon 2013/14.
A Liga Angielska nie jest dla niego - stąd jego słaba dyspozycja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?