klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To już trzeci sezon LM z kolei, w którym błaźni się swoją prymitywną taktyką.
Nigdy nie uważałem go za wybitnego trenera, co najwyżej dobrego - takiego na czwórkę szkolną.
Mając takie możliwości kadrowe i finansowe w kazdym klubie, w którym był, a prezentować rokrocznie taka padaczkę, to wstyd.
0
Nawet jak przegrają z nami i w dodatku ćwiećfinał LM, to przed zakończeniem sezonu i tak go nie zwolni (no chyba, ze przegrałby z Monaco)
0
Albo Sevilla bez Krychowiaka.
0
Finał PSG - Monaco w Berlinie.
\Ale byłyby jaja.
0
A pisałem przed meczem ze Zoze bedzie płakać.
Jestem wyrocznią, haha
0
Zapytaj za 45 min.
1
Jego zamiarem było kopnięcie piłki.
Udowodnij, ze chciał skrzywdzić Os cara.
0
Kto wywalczył karnego dla Bayernu?
0
Mourinho będzie dzisiaj puakał.
1
Trzeba przyznać, ze Bayern Pepa ma ciekawie dobraną ofensywę.
Nie znam drugiej drużyny, która grałaby aż pięcioma atakującymi graczami (Lewy - Goetze - Robben - Ribery - Muller).
2
Ja też o tym marzę - ale w finale.
0
Skąd ta pewność, ze trafimy na Bayern lub Chelsea?
7
Co ten Alvis nałożył sobie na nogi?
1
"grałem dla ukochanej reprezentacji "
Czy ja wiem. Raczej w ten sposób nie powie.
0
Z producentem programu się popsztykał.
1
O matko! Co sie czepiasz.
Starałem sie mu wyjaśnić możliwie łopatologicznie.
Chłopak użył frazy o "podwójnych bramkach na wyjeżdzie" która zawsze w takich wypadkach sie używa. Nawet w telewizji nie słyszałem, aby komentatorzy mówili, ze przechodzi ten, kto strzeli wiecej na wyjeździe.
4
Bilans spotkań realu w 2015 roku (a włściwie od 30-12-2014):
8 zwycięstw - 2 remisy - 6 porażek.
2
Gdyby Shalke strzeliło jescze jedną bramkę to byłoby w dwumeczu 5 : 5.
I wtedy ich bramki wyjazdowe dawałyby im 10 bramek (x2) a Real miałby 3+4(2x2 bramki wyjazdowe).
W takim układzie Schalke ma wiecej pkt i przechodzi dalej.
2
Liczą sie podwójnie przy remisie.
0
To samo mówiono przed meczem z Schalke - wygrają 2-3 bramkami pomimo kryzysu.
Jak się skończyło?
1
Lucho był jeszcze piłkarzem w Barcie, gdy Laporta zaczął rządzić klubem.
Kto wie, moze sie prywatnie lubią, mieli kiedyś dobry ze sobą kontakt.
0
Laporta i bez tego wygra.
0
Iniesta - 0 - 0
Chlip, chlip.
0
Do ewentualnych kandydatów wpisałbum jeszcze nazwiska Koke i Pjanicia.
0
Matt Le Tissier 48 bramek na 49 prób.
Szacunek.
0
Przestań pierdzielić Braida, bo wykraczesz.
0
To co, teraz my zaczynamy, tak jak oni?
0
Napoli - Inter lepszy.
0
Marzy mi się taka gra Xaviego w GD (być moż ostatnim jego w karierze), i efektowna wygrana z jego właśnie asytami i być może bramką.
5
CR to skrzydłowy, w dodatku z kontuzją.
O porzuceniu przez Irinę nie wspomnę.