1

To już trzeci sezon LM z kolei, w którym błaźni się swoją prymitywną taktyką.
Nigdy nie uważałem go za wybitnego trenera, co najwyżej dobrego - takiego na czwórkę szkolną.
Mając takie możliwości kadrowe i finansowe w kazdym klubie, w którym był, a prezentować rokrocznie taka padaczkę, to wstyd.

0

Nawet jak przegrają z nami i w dodatku ćwiećfinał LM, to przed zakończeniem sezonu i tak go nie zwolni (no chyba, ze przegrałby z Monaco)

0

Albo Sevilla bez Krychowiaka.

0

Finał PSG - Monaco w Berlinie.
\Ale byłyby jaja.

0

A pisałem przed meczem ze Zoze bedzie płakać.
Jestem wyrocznią, haha

0

Zapytaj za 45 min.

1

Jego zamiarem było kopnięcie piłki.
Udowodnij, ze chciał skrzywdzić Os cara.

0

Kto wywalczył karnego dla Bayernu?

0

Mourinho będzie dzisiaj puakał.

1

Trzeba przyznać, ze Bayern Pepa ma ciekawie dobraną ofensywę.
Nie znam drugiej drużyny, która grałaby aż pięcioma atakującymi graczami (Lewy - Goetze - Robben - Ribery - Muller).

2

Ja też o tym marzę - ale w finale.

0

Skąd ta pewność, ze trafimy na Bayern lub Chelsea?

7

Co ten Alvis nałożył sobie na nogi?

1

"grałem dla ukochanej reprezentacji "

Czy ja wiem. Raczej w ten sposób nie powie.

0

Z producentem programu się popsztykał.

1

O matko! Co sie czepiasz.
Starałem sie mu wyjaśnić możliwie łopatologicznie.
Chłopak użył frazy o "podwójnych bramkach na wyjeżdzie" która zawsze w takich wypadkach sie używa. Nawet w telewizji nie słyszałem, aby komentatorzy mówili, ze przechodzi ten, kto strzeli wiecej na wyjeździe.

4

Bilans spotkań realu w 2015 roku (a włściwie od 30-12-2014):
8 zwycięstw - 2 remisy - 6 porażek.

2

Gdyby Shalke strzeliło jescze jedną bramkę to byłoby w dwumeczu 5 : 5.
I wtedy ich bramki wyjazdowe dawałyby im 10 bramek (x2) a Real miałby 3+4(2x2 bramki wyjazdowe).
W takim układzie Schalke ma wiecej pkt i przechodzi dalej.

2

Liczą sie podwójnie przy remisie.

0

To samo mówiono przed meczem z Schalke - wygrają 2-3 bramkami pomimo kryzysu.
Jak się skończyło?

1

Lucho był jeszcze piłkarzem w Barcie, gdy Laporta zaczął rządzić klubem.
Kto wie, moze sie prywatnie lubią, mieli kiedyś dobry ze sobą kontakt.

0

Laporta i bez tego wygra.

0

Iniesta - 0 - 0
Chlip, chlip.

0

Do ewentualnych kandydatów wpisałbum jeszcze nazwiska Koke i Pjanicia.

0

Matt Le Tissier 48 bramek na 49 prób.
Szacunek.

0

Przestań pierdzielić Braida, bo wykraczesz.

0

To co, teraz my zaczynamy, tak jak oni?

0

Napoli - Inter lepszy.

0

Marzy mi się taka gra Xaviego w GD (być moż ostatnim jego w karierze), i efektowna wygrana z jego właśnie asytami i być może bramką.

5

CR to skrzydłowy, w dodatku z kontuzją.
O porzuceniu przez Irinę nie wspomnę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?