0

Messi to X-men.
Nie wiem czy to uczciwe?

3

Jakie to szczęscie, ze będziemy mogli obserwować go na boiskach jescze przez co najmniej siedem sezonów.

0

Uwe Seller - 404

0

Z MC i Atletico na wyjeździe wygraliśmy, to z nimi też możemy.

1

Real coś za bardzo się zbroi. W dodatku kilka miesięcy przed oknem transferowym już sprowadza zawodników (Odegard, Silva i , jesli wierzyć plotkom, Danilo).
Czuję, że kryje się za tym coś poważnego.
Może i im szykuje się banb transferowy i dlatego uwijają sie jak mogą?

2

Jestem zaskoczony tym, co jest napisane o Maradonie.
Że był słaby? Może w Boca.
Bo w SerieA jest najlepszym wykonawcą jedenastek w historii:

http://www.90min.com/it/posts/369377-i-10-migliori-rigoristi-della-storia-della-serie-a

1

Nie zgadzają się te podane przez ciebie.
Powszechnie wiadomo, ze Messi dostaje 20 mln netto na sezon.
A z tego co ty podałeś (po przeliczeniu na euro) to wychodzi coś ok. 17,3 mln netto.

2

I wnuka w drodze.

0

Rakitić waliłby bomby, jak Koeman.

2

Siedzial 3 lata, ale dostal 5, tylko za dobre sprawowanie wrócił.

0

Ciekawe kogo będziemy sprzedawać po meczu?

4

Do Bravo Sport startu i tak nie ma.

0

Myślałem, ze chodzi o Xabiego Alonso.

2

Bartomeu uwija się jak w ukropie.

0

W końcu (mam nadzieję) Bartra!
Za cierpliwpość należy mu się w końcu nagroda.

1

Mourinho?
A fuj.

1

Niedługo będą za myśli karać.
Jak w Minority Report z Cruisem.

1

Ile przegrywa Legia i ile bramek sypnął Milik?

7

Reklama, reklama.

Pierze się je na lewej stronie.

1

Oby Aguero tak samo przeciwko nam strzelał.

1

Moment, moment.
Zacytuję jednego gościa"Ty pomieszałeś ligę krajową z ligą mistrzów i chcesz akceptacji? "
Od początku jest mowa o LM a ty wyskakujesz z ligą krajową, jak Filip z Konopii.

0

Nie pasuje. Mieszasz dwa sezony ze sobą - tak jak ci pasuje i jak ci wygodnie.
Zdecyduj się - albo wte albo wewte.

3

BVB był finalistą rok wcześniej, Bayern był zwycięzcą rok wcześniej, wiec trzymając sie tego toku rozumowania to Atletico nie było mistrzem tylko 3 drużyną La Liga. W chwili awansu do finału nadal nią byli.

Albo inaczej:
BVB - ćwiercfinalista
Bayern - Półfinalista
Atletico - mistrz
i tyle.

1

Iniesta jak na razie głeboka rezerwa. Dwa lata temu mówiłem, ze czas najwyższy go sprzedać. Dostalibyśmy wtedy 50-60 mln. Przez ostatnie dwa sezony nic nie wniósł do drużyny, a drugą co do wielkości pensję w zespole ciągnie.

1

O Pjanicu pisałem już jakiś czas temu chyba jako jedyny na tej stronie.
Fajnie, ze ktoś podziela mój poglad co do tego zawodnika.

0

Mistrzem Hiszpanii to oni wtedy nie byli, tylko zajęli 3 msc w lidze i grali nawet w kwalifikacjach.

9

Najśmieszniejsze jest to. ze Schalke to nie jest żaden kopciuszek Europejski, tylko calkiem bogaty klub, którego stać na dobrych piłkarzy, grających dobrą piłkę.

Dla porównania: przychody Schalke - 214 mln, Atletico - 170 mln (po dojściu do finału LM). A różnica w jakośći prezentowanego futbolu na korzyść Atletico kolosalna.

1

Skoro mieli 40% praw, to dlaczego dostali tylko 6,8 mln, a nie ok. 23 mln jakie wynikałyby z 57 mln oficjalnie zapłaconych?

1

A gdzie ty w tym komentarzu widzisz homofobię? Było coś o homoseksualizmie?
A może coś jest na rzeczy?

1

Słaba strona, słabi ludzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?