klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi to X-men.
Nie wiem czy to uczciwe?
3
Jakie to szczęscie, ze będziemy mogli obserwować go na boiskach jescze przez co najmniej siedem sezonów.
0
Uwe Seller - 404
0
Z MC i Atletico na wyjeździe wygraliśmy, to z nimi też możemy.
1
Real coś za bardzo się zbroi. W dodatku kilka miesięcy przed oknem transferowym już sprowadza zawodników (Odegard, Silva i , jesli wierzyć plotkom, Danilo).
Czuję, że kryje się za tym coś poważnego.
Może i im szykuje się banb transferowy i dlatego uwijają sie jak mogą?
2
Jestem zaskoczony tym, co jest napisane o Maradonie.
Że był słaby? Może w Boca.
Bo w SerieA jest najlepszym wykonawcą jedenastek w historii:
http://www.90min.com/it/posts/369377-i-10-migliori-rigoristi-della-storia-della-serie-a
1
Nie zgadzają się te podane przez ciebie.
Powszechnie wiadomo, ze Messi dostaje 20 mln netto na sezon.
A z tego co ty podałeś (po przeliczeniu na euro) to wychodzi coś ok. 17,3 mln netto.
2
I wnuka w drodze.
0
Rakitić waliłby bomby, jak Koeman.
2
Siedzial 3 lata, ale dostal 5, tylko za dobre sprawowanie wrócił.
0
Ciekawe kogo będziemy sprzedawać po meczu?
4
Do Bravo Sport startu i tak nie ma.
0
Myślałem, ze chodzi o Xabiego Alonso.
2
Bartomeu uwija się jak w ukropie.
0
W końcu (mam nadzieję) Bartra!
Za cierpliwpość należy mu się w końcu nagroda.
1
Mourinho?
A fuj.
1
Niedługo będą za myśli karać.
Jak w Minority Report z Cruisem.
1
Ile przegrywa Legia i ile bramek sypnął Milik?
7
Reklama, reklama.
Pierze się je na lewej stronie.
1
Oby Aguero tak samo przeciwko nam strzelał.
1
Moment, moment.
Zacytuję jednego gościa"Ty pomieszałeś ligę krajową z ligą mistrzów i chcesz akceptacji? "
Od początku jest mowa o LM a ty wyskakujesz z ligą krajową, jak Filip z Konopii.
0
Nie pasuje. Mieszasz dwa sezony ze sobą - tak jak ci pasuje i jak ci wygodnie.
Zdecyduj się - albo wte albo wewte.
3
BVB był finalistą rok wcześniej, Bayern był zwycięzcą rok wcześniej, wiec trzymając sie tego toku rozumowania to Atletico nie było mistrzem tylko 3 drużyną La Liga. W chwili awansu do finału nadal nią byli.
Albo inaczej:
BVB - ćwiercfinalista
Bayern - Półfinalista
Atletico - mistrz
i tyle.
1
Iniesta jak na razie głeboka rezerwa. Dwa lata temu mówiłem, ze czas najwyższy go sprzedać. Dostalibyśmy wtedy 50-60 mln. Przez ostatnie dwa sezony nic nie wniósł do drużyny, a drugą co do wielkości pensję w zespole ciągnie.
1
O Pjanicu pisałem już jakiś czas temu chyba jako jedyny na tej stronie.
Fajnie, ze ktoś podziela mój poglad co do tego zawodnika.
0
Mistrzem Hiszpanii to oni wtedy nie byli, tylko zajęli 3 msc w lidze i grali nawet w kwalifikacjach.
9
Najśmieszniejsze jest to. ze Schalke to nie jest żaden kopciuszek Europejski, tylko calkiem bogaty klub, którego stać na dobrych piłkarzy, grających dobrą piłkę.
Dla porównania: przychody Schalke - 214 mln, Atletico - 170 mln (po dojściu do finału LM). A różnica w jakośći prezentowanego futbolu na korzyść Atletico kolosalna.
1
Skoro mieli 40% praw, to dlaczego dostali tylko 6,8 mln, a nie ok. 23 mln jakie wynikałyby z 57 mln oficjalnie zapłaconych?
1
A gdzie ty w tym komentarzu widzisz homofobię? Było coś o homoseksualizmie?
A może coś jest na rzeczy?
1
Słaba strona, słabi ludzie.