1

Żartujesz, prawda?
Po co Reus?
Wląsnie takiego piłkarza jak Di Maria w środku pola nam potrzeba.
Jego najlepszy sezon w karierze to ten gdy grał w środku pomocy.

2

Co byście powiedzieli o Di Marii w Barcelonie?
Jeśli nadal będzie mu sie tak układać jak sie układa obecnie, to może w styczniu nie miałby nic przeciwko zmianie klubu na lepszy?

42

Jest jeden minus wyeliminowania Bayernu z LM - TVP pewnie nie pokaże finału, bo nie będzie Lewego.

1

Jeśli LE wygra Napoli, to Benitez będzie pierwszym trenerem w historii, który wygrał ten puchar z trzema różnymi klubami

1

Za późno. Zenit poległ.

1

O nie mój drogi - wygra SSC Napoli.
Ćwierć wieku czekamy na jakiś sukces międzynarodowy.
Puchar jest nasz.

1

Oby był Włoski finał.
Tego życzę niegdyś najpiękniejszej lidze świata.

0

Z którego to meczu zdjęcie?

5

Moje marzenie (poza Trypletem oczywiście):

Messi, Neymar, Suarez królami strzelców LM sezonu 2014/15 z taką samą ilością bramek

0

Kto tutaj życzy Pepowi awansu?
Są tacy?

1

W sumie szkoda, ze nie ma tak, jak kiedyś - drabinka wiadoma aż do finału.

5

A losowanie w piątek?

14

W Madrycie i tak powinni sie cieszyć, bo jakiś klub z tego miasta będzie w półfinale

2

Wie ktoś co słychać u Gundogana?
Może zaryzykować jakieś grosze za niego ( bo nie sądzę by BVB wywalczyło za niego sporo), skoro juz kupujemy takiego Douglasa czy wiecznie kontuzjowanego Verme.

1

Dobiorą kogoś znanego i lubianego do ekipy i show must go on.
Bo ze powstaną kolejne częsci jest pewne (film zarobil już kolosalne 1,1 mld dolarów,a zakończy z ok. 1,4 mld - dla porównania najbardziej kasowa dotychczas szósta część zgarnęla niecałe 800 mln, co i tak było świetnym osiągnięciem jak na tego typu film)
Zresztą będzie podobna sytuacja jak z Bondem - głowni aktorzy sie zmieniają, ale Bond żyje nadal.

1

Nie martw się, inni go z powodzeniem zastąpią.
Poza tym, tę serię nie oglądałeś chyba dla Walkera?
Bo aktorem to on był przeciętnym przecież.

0

Laporta coś na to poradzi

22

Dziwne, ze niema Tito w zestawieniu.
Przecież 50 meczów za jego kadencji na pewno było.
Chyba, ze odliczyli te z Jordi Rourą na ławce.

2

Dzień Świstaka, Bierz forsę i w nogi, Being There (na podstawie bestsellera naszego rodaka), This Is Spinal Tap, Harold and Maude.

2

"Dobry, zły i brzydki"
Z czystym sumieniem.

0

A Viva kielce czasem też w tym Final Four nie gra?

1

"a rok temu praktycznie już było po sezonie w tym momencie. "

Rok temu o mistrzostwo graliśmy w ostatniej kolejce, a w PK byliśmy w finale.

2

Komentarz usunięty

1

Balsam dla moich oczu, haha

0

Nie kompromituj sie mówiąc, ze wiesz o co mi chodziło.

Powiedz mi o co będzie mi chodzić jutro, póki jeszcze tego dzisiaj nie wiem.

1

A ty nie znasz sie na żartach?
Dla niego ten mecz był jak trening - tak sobie pogrywał z Luizem, jakby bawił sie na podwórku.

1

Suarez to prawdziwy dżentelmen.
Na treningi przyjeżdza w garniaku.

1

"- Z tego co wiem bramki zdobywa się po błędach przeciwnika... "

Wiesz, co mam na myśli. Jest błąd i jest wielbłąd. Te bramki były z niczego - podarowane przez Bayern, tak jak ta podarowana przez Iniestę w zeszłym roku Realowi.
Poza tym petarda z 30 m, przy której bramkarz nawet nie ma szans drgnąć czyim jest blędem? Albo idealny strzał z wolnego. Także są bramki, które nie padły po błedach kogokolwiek.

3

"Większość kibiców Bayernu go wywala po porażce z Porto "

A czy to Pep jest winien babolom Alonso, Dantego i Boatenga?
Gdyby zagrali na poziomie jaki się wymaga od piłkarzy w tym klubie, to by było 0;1 dla Bayernu (oni chociaż wypacowali sobie bramkę, a nie zdobyli po błędach przeciwnika) - a to byłby dobry wynik.

1

Mógłby zerwać kontrakt. Przekiblować gdzieś rok (bo i tak nie mozemy transferów robić) i w 2016 trafic do nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?