klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Żartujesz, prawda?
Po co Reus?
Wląsnie takiego piłkarza jak Di Maria w środku pola nam potrzeba.
Jego najlepszy sezon w karierze to ten gdy grał w środku pomocy.
2
Co byście powiedzieli o Di Marii w Barcelonie?
Jeśli nadal będzie mu sie tak układać jak sie układa obecnie, to może w styczniu nie miałby nic przeciwko zmianie klubu na lepszy?
42
Jest jeden minus wyeliminowania Bayernu z LM - TVP pewnie nie pokaże finału, bo nie będzie Lewego.
1
Jeśli LE wygra Napoli, to Benitez będzie pierwszym trenerem w historii, który wygrał ten puchar z trzema różnymi klubami
1
Za późno. Zenit poległ.
1
O nie mój drogi - wygra SSC Napoli.
Ćwierć wieku czekamy na jakiś sukces międzynarodowy.
Puchar jest nasz.
1
Oby był Włoski finał.
Tego życzę niegdyś najpiękniejszej lidze świata.
0
Z którego to meczu zdjęcie?
5
Moje marzenie (poza Trypletem oczywiście):
Messi, Neymar, Suarez królami strzelców LM sezonu 2014/15 z taką samą ilością bramek
0
Kto tutaj życzy Pepowi awansu?
Są tacy?
1
W sumie szkoda, ze nie ma tak, jak kiedyś - drabinka wiadoma aż do finału.
5
A losowanie w piątek?
14
W Madrycie i tak powinni sie cieszyć, bo jakiś klub z tego miasta będzie w półfinale
2
Wie ktoś co słychać u Gundogana?
Może zaryzykować jakieś grosze za niego ( bo nie sądzę by BVB wywalczyło za niego sporo), skoro juz kupujemy takiego Douglasa czy wiecznie kontuzjowanego Verme.
1
Dobiorą kogoś znanego i lubianego do ekipy i show must go on.
Bo ze powstaną kolejne częsci jest pewne (film zarobil już kolosalne 1,1 mld dolarów,a zakończy z ok. 1,4 mld - dla porównania najbardziej kasowa dotychczas szósta część zgarnęla niecałe 800 mln, co i tak było świetnym osiągnięciem jak na tego typu film)
Zresztą będzie podobna sytuacja jak z Bondem - głowni aktorzy sie zmieniają, ale Bond żyje nadal.
1
Nie martw się, inni go z powodzeniem zastąpią.
Poza tym, tę serię nie oglądałeś chyba dla Walkera?
Bo aktorem to on był przeciętnym przecież.
0
Laporta coś na to poradzi
22
Dziwne, ze niema Tito w zestawieniu.
Przecież 50 meczów za jego kadencji na pewno było.
Chyba, ze odliczyli te z Jordi Rourą na ławce.
2
Dzień Świstaka, Bierz forsę i w nogi, Being There (na podstawie bestsellera naszego rodaka), This Is Spinal Tap, Harold and Maude.
2
"Dobry, zły i brzydki"
Z czystym sumieniem.
0
A Viva kielce czasem też w tym Final Four nie gra?
1
"a rok temu praktycznie już było po sezonie w tym momencie. "
Rok temu o mistrzostwo graliśmy w ostatniej kolejce, a w PK byliśmy w finale.
2
Komentarz usunięty
1
Balsam dla moich oczu, haha
0
Nie kompromituj sie mówiąc, ze wiesz o co mi chodziło.
Powiedz mi o co będzie mi chodzić jutro, póki jeszcze tego dzisiaj nie wiem.
1
A ty nie znasz sie na żartach?
Dla niego ten mecz był jak trening - tak sobie pogrywał z Luizem, jakby bawił sie na podwórku.
1
Suarez to prawdziwy dżentelmen.
Na treningi przyjeżdza w garniaku.
1
"- Z tego co wiem bramki zdobywa się po błędach przeciwnika... "
Wiesz, co mam na myśli. Jest błąd i jest wielbłąd. Te bramki były z niczego - podarowane przez Bayern, tak jak ta podarowana przez Iniestę w zeszłym roku Realowi.
Poza tym petarda z 30 m, przy której bramkarz nawet nie ma szans drgnąć czyim jest blędem? Albo idealny strzał z wolnego. Także są bramki, które nie padły po błedach kogokolwiek.
3
"Większość kibiców Bayernu go wywala po porażce z Porto "
A czy to Pep jest winien babolom Alonso, Dantego i Boatenga?
Gdyby zagrali na poziomie jaki się wymaga od piłkarzy w tym klubie, to by było 0;1 dla Bayernu (oni chociaż wypacowali sobie bramkę, a nie zdobyli po błędach przeciwnika) - a to byłby dobry wynik.
1
Mógłby zerwać kontrakt. Przekiblować gdzieś rok (bo i tak nie mozemy transferów robić) i w 2016 trafic do nas.