0

Może Laporta coś poradzi.

1

Ja widzę to tak:
Jeśli Bayern odpadnie a zarząd zwolni Pepa, to on z kolei wyląduje w MU.
Jego miejsce pewnie zajmie Klopp (jeśli zdradzi BVB, tak jak Goetze), no chyba ze jednak trafi do MC.
No, ale na razie to tylko takie gdybanie.

2

Bzdura.
Za rok kończy mu sie kontrakt.
70 mln za zawodnika z półrocznym kontraktem?
Wyssane z palca.

0

Może przyleci Putin.
Zrobimy mu makabrę na lotnisku.

1

Ja chcę finał Napoli - Fiorentyina,
a w LM Barca - Juve

2

Ja naliczyłem w sezonie 2011/12 118 bramek - Ronaldo/Benzema/Higuain

0

I bardzo dobrze.
Tak jak marzyłem!

5

Rekord to 101 bramek - Messi/Pedro/Sanchez w 2011/12
2 msc - 100 bramek - Messi/Eto/Henry w 2008/09

0

Wspaniale zaczęli!

1

Oby chociaż trzymał poziom ostatniej części drugiej trylogii - Zemsty Sithów.
Kolejnego Mrocznego Widma nie przeżyję.

5

Ja również.

Niech moc będzie z Tobą.

2

Ja Wybierem drugi.
SSC Napoli to moja ukochana drużyna na równi z Barcą.

3

Do boju Napoli!
Trzeba wykopać Niemiaszkow, by Liga Włoska znowu rosła w siłę.

3

Dobra mina do złej gry.
Nie wiem, które wczorajsze wielbłądy były większe - dwie siatki Luiza, czy trzy kaszaloty piłkarzy Bayernu?

2

Musi strzelić 3 - i wtedy dogrywka.

2

Ciekawostka:
Najlepsze trio Barcy w historii - sezon 2008/09 - Eto, Messi , Henry - 100 bramek.
MSN 2014/15 - jak na razie 91 bramek.

2

A czego się spodziewałeś po szczylach z madrytu?
Wszyscy trzymają ten sam równy poziom - poziom dna.

0

Urwało mu ogon.

1

Ale od 4 lat tam nie grał. Myślisz, ze tak łatwo mu sie bedzie przestawić.

1

A może odpocznie sobie z rok od trenerki, tak jak Pep, i jesli Enrique sie nie sprawdzi to może za rok.

1

MARCA chce aby Ancelotti wystawił Bale'a na lewej obronie w rewanżu z Atletico.
Ciekawy pomysł w kontekście naszego Pedro.

0

WOW! Naprawdę?
Jestem zaskoczony.

Może szykuje sie od Realu? Ja bym go widział w MU, bo van Gaal wcale nie ma pewnej posadki.

0

Przecież już grali z tymi trenerami miedzy sobą, i górą był Simeone (finał Pucharu Króla)

8

Siedem ostatnich meczów nie przegrali z nimi, a potrzebny jest im "tylko" bramkowy remis.
Poza tym pewnie zagrają bez Carvajala i na pewno bez Marcelo - a wczoraj to oni ciągnęli boki, a nie Bale i Ronaldo.
Ja stawiam wlaśnie na bramkowy remis.

2

"po pierwsze co ma machnięcie rękoma/odepchnięcie/uderzenie (jak zwał tak zwał), które w konsekwencji większej krzywdy fizycznej nie wyrządza"

Czy nie wyrządza, to było widać po zagraniu Ramosa, gdy Mandzu zalal sie krwią, albo np. po uderzeniu Cecha w głowę, które wiemy jak się skończyło.

"to co wczoraj wyprawiał Mandzukic i te jego prowokacje do sędziego, machanie co chwila łapami strasznie mnie drażniło" a za chwilę piszesz "po pierwsze co ma machnięcie rękoma/odepchnięcie/uderzenie (jak zwał tak zwał), które w konsekwencji większej krzywdy fizycznej nie wyrządza "
Trochę niekonsekwentny co do tego machania jesteś.

Co do Zidana. Jego głowa była prawie tak samo niebezpieczna jak nóż.
Trochę silniejsze uderzenie albo słabsze kości Materazziego, mogło doprowadzić do pękniecia mostka lub złamania żeber, a te z kolei mogły uszkodzić serce - co czasami zdarza sie w takich sytuacjach.

"a po drugie skąd np Zizu miałby wziąć nóż na boisku, w getrach kose miał schować?"

No dobra, złapał za noz w szatni i pochlastał go w tunelu po meczu.
Co wtedy byś powiedział, skoro "Dla mnie po stokroć gorsi są osobniki tego pokroju niż osoby którym nerwy puściły"

3

Pisałem o wydarzeniu boiskowym właśnie.
Gdyby wtedy wyciągnął nóż zamiast walić z bani, to co ty na to?
Poklepalbyś go po plecach?

3

Rozumiem, ze jak Zidane wyciągnąłby nóż i wbił mu pod żebra, bo tamten drugi go czymś prowokował, to według Ciebie byłby i tak lepszą osobą i zasługiwalby na rozgrzeszenie.
Co roku w Polsce mamy co najmniej kilkanaście przypadków z nożownikami zabijającymi innych z byle powodów.
Wiesz jakie jest ich tłumaczednie po fakcie?
"Bo mnie sprowokował"

1

Czyli jednak przywitamy Pogbę.

8

Jak Laporta zostanie prezesem, to od razu znajdzie się 30 mln na prawego obrońcę.

1

Widzę, ze ta Dinorah to taki drugi Kucharski.
Koniec końców, Dani może skończyć tylko trochę lepiej jak Valdes, który uniósł się dumą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?