klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zacznę od tego, ze deklem może być co najwyzej twój ojciec, bo nie nauczył cie kultury, psie.
Widziałem w tym sezonie 6-7 meczów Chelsea. Jesli oni grają atrakcyjną piłkę, to ja jestem Cysorz. Daleko nie będę w pamięci szukał - dwa ostatnie mecze z MU i Liverpoolem - kopanina a la Ekstraklasa, bez żadnego pomysłu i nastawieni defensywnie na bronienie wyniku.
1
Przecież wydaliśmy na transfery 160 mln a zarobiliśmy coś około 100, więc byliśmy na minusie 60 mln, więc jednak można wydaćwięcej niż się zarobi.
Finansowe Fair Play to wydawanie nie więcej niż klub zarabia w ogóle - chodzi o cały budżet zeby się bilansował.
5
"potrzeba było pieniędzy na transfer Suareza"
Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Skoro było nas stać na takie transfery, jak Douglas,. Verma i Mathieu wydać 40 mln, to mogliśmy równie dobrze zatrzymać Cesca, za którego dostaliśmy tylko 33 mln.
0
"Mourinho prosi nas, żebyśmy grali atrakcyjną piłkę."
Ale kłamczuszek z tego Cesca
0
Będzie zmiennikiem dla Vermaelena.
0
Przecież są ferie.
2
psychologiczny bardziej.
1
Miał postawiony cel: Najlepszy trener na świecie ma utrzymać tą kosmiczną gre Bayernu. I czy mu sie to udaje?
Ja by napisał inaczej: Pep miał za zadanie nie utrzymać kosmiczną grę (bo ta nie musi dawać trofeów), a utrzymać Bayern na topie światowym (przez wiele lat w ogóle sie nie liczyli, jak real który odpadał w 1/8 ciągle) i stworzyć hegemona w Bundeslidze ( ostatni raz zdobyli 3 mistrzostwa z rzedu 15 lat temu - a z Pepem już w tym sezonie to powtórzą, a nawet wygrają po raz 4, co nigdy w historii tego klubu się nie zdażyło).
Heynckes też wcale nie gwarantował kosmicznej gry gdyby został.
Przecież w jego pierwszym sezonie przegrali wszystko co było można, a gra nie wyglądała tak jak w 2012/13. Dla porównania Pep po drastrycznej zmianie koncepcji gry wywalczył trzy trofea w pierwszym już sezonie.
0
Rozumiem. Ucieczka od odpowiedzi.
0
Szkoda, ze nie tak:
1 Polska
2 Hiszpania
0
Nie odpowiedziałes na pytanie - jak go zeszmacil?
Nie znam gorszego zeszmacenia dla piłkarza, jak nie stawianie na niego bez powodu, z czystej złośliwości.
1
A w jaki sposób go zeszmacił?
Nie stawiał na niego?
Na 38 meczów w lidze zagrał w 29.
2
Czy ty naprawdę myślisz, ze Jupp powtórzyłby te sukcesy, gdyby nadal był trenerem Bayernu? Nawet nasza genialna Barca Pepa dlugo nie rządziła.
Mistrzostwo pewnie i tak by zdobyli, i tyle.
Heynckes jest trenerm od 35 lat. Prześledziłem jego całą trenerską karierę i nigdy nie wybił się w trenowaniu poza poziom dobrego trenera - do bardzo dobrego lub geniusz dużo mu brakowało.
Potwierdzeniem niech będzie fakt, ze ten wielki sukces trafił mu się na koniec kariery trenerskiej. Gdyby był taki dobry, jak myśli wiekszość to takie sukcesy by zgarniał już wcześniej.
Ot, trafiło się ślepej kurze ziarno.
2
A to których niby 5 zawodników chciał nam podkraść?
Nie rzucaj słów na wiatr i podaj ich nazwiska.
2
Thiago sam chciał odejść, więc dlaczego miał nie skorzystać z okazji do zatrudnienia go.
Poza tym wiele nie straciliśmy - Thiago przez dwa sezony w Monachium zagrał raptem 13 meczów.
0
Bo to są kibice realu podszywający się pod nas.
0
Przecież Roberto był jednym z najlepszych z karnych w historii (poza tym nieszczesnym z 1994) - zobacz w jego wikipedii.
Serio nie widzisz podobieństwa?
Nawet jak teraz wpisałem navasa w google to wyszukiwanie dynamiczne podało wynik z Baggio od razu na pierwszym miejscu.
0
Zapytaj jELonka Jarka.
0
Jesus Navas jest tak podobny do Roberto Baggio, jakby był jego bratem.
2
Suarez też przereklamowany.
0
Nic nie potrafia tylko żebrać o karne - już 2 raz.
Żenada być kibicem takiego klubiku.
0
Kros Kroosa, haha.
0
To jakiś Egipcjanin?
0
To który to niby zawodnik gra w pierwszym składzie?
0
Nożem jak w Baggio na Wiśle.
4
Bo Ivan będzie grał w nastepnym meczu i potrzebuje odpoczynku, a Iniesta chyba trafi na ławkę.
0
Zgadzam się. Nieskromnie przypomnę, ze już dwa lata temu mówiłem, ze pora sprzedac Inieste, bo zaczęły sie pojawiać pierwsze symptomy trwałego spadku formy.
1
Długo ci zajęło sprawdzanie (kiepsko z drygiem u was).
Lepiej sprawdź czego ty się "uczysz" (o ile w ogóle troglodyci są do tegio zdolni), bo o "prawozawstwa" jak świat długi i szeroki nikt nie słyszał, haha
3
I słusznie.
Gramy w Madrycie czy w Szczekowiskach, powiat Lubartów, gmina Kamionka?
0
A ja mam 1o miliardów na koncie
Madrylowi nawet robak by nie uwierzył
100-0 dla mnie. Pacierz i do spania.