1

Wielkim piłkarzem nie będzie.
Mam takie przeczucie, a jeśli chodzi o prognozy karier piłkarzy to jest ono niemal bezbłędne.
Zresztą w ostatnim meczu z Feyenoordem miał szansę się wykazać w klasyku ligi holenderskiej i całkowicie zawiódł - został nawet zminiony w przerwie meczu.

0

Przypomnijmy, ze dziwnym trafem wszystkie największe kluby z Anglii go chcą i już kilka razy wcześniej chciały go ściągnąć.
Nawet Mourinho. Nie dziwi was to.
Casus podobny do tego z Cesciem.

0

który klub bardziej lubicie - Chelsea czy Liverpool?

0

Możesz już skreślić.

0

Może zagramy przeciwko drużynie Ronaldinho?

3

Do Formuły 1 zdaje się, ze w tym roku wracają. O klubach nic nie wiem, chyba ze w Azji.

1

Gdyby wykorzystał tylko część z sytuacji, które miał, to na jego koncie byłoby już 6-7 bramek w lidze. A taka średnia dqałaby mu około 25 bramek w sezonie.
Jakoś Alexis grając na skrzydle mółg strzelić w poprzednik sezonie 21 bramek.
Można? Można.

0

W tym roku w pierwszej 3 nie ma jak na razie ronaldo.

3

Amoże to Neymar w końcu sie zmienił?

0

A Suarez to Kodźiro.

0

Chamstwo i głupotę trzeba tępić.

1

Właśnie w takich chwilach (chwilach próby) ujawnia się prawdziwy charakter człowieka.

1

Nie za dobrze jeszcze zna czasy w języku niemieckim.

3

Schował twarz w dłonie, bo dostał też po twarzy - tego nie zauważyłeś?

"wpadł na tłuka" przy okazji sprzedając mu kopniaka na wysokości tyłka?
Jakiś dziwnie zamaszysty bieg ma ronaldo - macha nogami do przodu zamiast do tyłu - przecież to nienaturalne.

"Widać co najmniej sekundę różnicy między uderzeniem a upadkiem. "
Niewiem na jakim świecie ty żyjesz, ale ja w tkim gdzie obowiązują zasady fizyki i skutki zawsze następowały po przyczynach a nie w tej samej sekundzie.

W dodatku po co ta twoja wypowiedź, skoro sam ronaldo przeprosił za to co zrobił. Nie robiłby tego, gdyby nic nie zrobił i czuł się niewinny.

0

Pytanie retoryczne?

0

Faszystowski

Nie mogę edytowac swojego posta.

0

Podobno ma w pokoju portret Goebbelsa na biurku.
Zresztą nic w tym dziwnego, przecież rełal to klub nazistowski (franco)

0

Suarez dostał 4 msc po zapisie wideo.

0

W kwadraciku pierwszy raz widzę.

0

real się wkopał, bo bana mogą dostać większego niż my.
U nich badają sprawę nie tylko młodych zawodników, ale również wykorzystywania przewagi ekonomicznej w stosunku do klubów z ich regionu - coś w rodzaju mobingu.

0

Już jest. I to od 4 w nocy!!!

0

A powiedzcie mi czy sędzia z MŚ zapisał w protokole, ze Suarez ugryzl?
Przecież nie dostał wtedy chyba nawet kartki.
Więc mógł dostać bana na 4 msc tylko dzieki zapisowi video, więc i narcyz też powinien, tym bardziej, ze w tym meczu zrobil to dwukrotnie.

2

Wypad do tej dzungli rm.pl obrusiku. Tam panuje dzicz więc się dobrze tam odnajdziesz.

Zarejestrowany u nas od 3 dni - by bronić idolka.
Żałosny żywot masz.

0

Fajne logo Adidasa.

0

Zapytaj więźniów z obrożą.

1

Dobry zawodnik, ale nie u nas.
Byłem cholernie zły oglądając wtedy mecze, jak zwalniał akcje i holował piłkę wszerz boiska to w jedną to w drugą stronę.

1

Najpierw się doucz trochę, a dopiero później dodawaj komentarze.
Tak się składa, ze akurat Ozil, Isco, Kroos chcieli w pierwszej kolejności przejść do nas, tylko nasz klub nie przejawiał najmniejszego chociażby zainteresowania nimi.
Podobnie z Bejlem, ale on chciał do realu z kolei.

0

Prawie dobrze - 20 mln + 4 mln bonusy.

1

Tottiego zawsze uwielbiałem.
Mógł grać w realu i Milanie, ale wolał zostać legendą Romy. Brawo za postawę.

0

Jeden to i tak by dostał za czerwoną kartkę, więc kara wynosiłaby 0 spotkań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?