klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wielkim piłkarzem nie będzie.
Mam takie przeczucie, a jeśli chodzi o prognozy karier piłkarzy to jest ono niemal bezbłędne.
Zresztą w ostatnim meczu z Feyenoordem miał szansę się wykazać w klasyku ligi holenderskiej i całkowicie zawiódł - został nawet zminiony w przerwie meczu.
0
Przypomnijmy, ze dziwnym trafem wszystkie największe kluby z Anglii go chcą i już kilka razy wcześniej chciały go ściągnąć.
Nawet Mourinho. Nie dziwi was to.
Casus podobny do tego z Cesciem.
0
który klub bardziej lubicie - Chelsea czy Liverpool?
0
Możesz już skreślić.
0
Może zagramy przeciwko drużynie Ronaldinho?
3
Do Formuły 1 zdaje się, ze w tym roku wracają. O klubach nic nie wiem, chyba ze w Azji.
1
Gdyby wykorzystał tylko część z sytuacji, które miał, to na jego koncie byłoby już 6-7 bramek w lidze. A taka średnia dqałaby mu około 25 bramek w sezonie.
Jakoś Alexis grając na skrzydle mółg strzelić w poprzednik sezonie 21 bramek.
Można? Można.
0
W tym roku w pierwszej 3 nie ma jak na razie ronaldo.
3
Amoże to Neymar w końcu sie zmienił?
0
A Suarez to Kodźiro.
0
Chamstwo i głupotę trzeba tępić.
1
Właśnie w takich chwilach (chwilach próby) ujawnia się prawdziwy charakter człowieka.
1
Nie za dobrze jeszcze zna czasy w języku niemieckim.
3
Schował twarz w dłonie, bo dostał też po twarzy - tego nie zauważyłeś?
"wpadł na tłuka" przy okazji sprzedając mu kopniaka na wysokości tyłka?
Jakiś dziwnie zamaszysty bieg ma ronaldo - macha nogami do przodu zamiast do tyłu - przecież to nienaturalne.
"Widać co najmniej sekundę różnicy między uderzeniem a upadkiem. "
Niewiem na jakim świecie ty żyjesz, ale ja w tkim gdzie obowiązują zasady fizyki i skutki zawsze następowały po przyczynach a nie w tej samej sekundzie.
W dodatku po co ta twoja wypowiedź, skoro sam ronaldo przeprosił za to co zrobił. Nie robiłby tego, gdyby nic nie zrobił i czuł się niewinny.
0
Pytanie retoryczne?
0
Faszystowski
Nie mogę edytowac swojego posta.
0
Podobno ma w pokoju portret Goebbelsa na biurku.
Zresztą nic w tym dziwnego, przecież rełal to klub nazistowski (franco)
0
Suarez dostał 4 msc po zapisie wideo.
0
W kwadraciku pierwszy raz widzę.
0
real się wkopał, bo bana mogą dostać większego niż my.
U nich badają sprawę nie tylko młodych zawodników, ale również wykorzystywania przewagi ekonomicznej w stosunku do klubów z ich regionu - coś w rodzaju mobingu.
0
Już jest. I to od 4 w nocy!!!
0
A powiedzcie mi czy sędzia z MŚ zapisał w protokole, ze Suarez ugryzl?
Przecież nie dostał wtedy chyba nawet kartki.
Więc mógł dostać bana na 4 msc tylko dzieki zapisowi video, więc i narcyz też powinien, tym bardziej, ze w tym meczu zrobil to dwukrotnie.
2
Wypad do tej dzungli rm.pl obrusiku. Tam panuje dzicz więc się dobrze tam odnajdziesz.
Zarejestrowany u nas od 3 dni - by bronić idolka.
Żałosny żywot masz.
0
Fajne logo Adidasa.
0
Zapytaj więźniów z obrożą.
1
Dobry zawodnik, ale nie u nas.
Byłem cholernie zły oglądając wtedy mecze, jak zwalniał akcje i holował piłkę wszerz boiska to w jedną to w drugą stronę.
1
Najpierw się doucz trochę, a dopiero później dodawaj komentarze.
Tak się składa, ze akurat Ozil, Isco, Kroos chcieli w pierwszej kolejności przejść do nas, tylko nasz klub nie przejawiał najmniejszego chociażby zainteresowania nimi.
Podobnie z Bejlem, ale on chciał do realu z kolei.
0
Prawie dobrze - 20 mln + 4 mln bonusy.
1
Tottiego zawsze uwielbiałem.
Mógł grać w realu i Milanie, ale wolał zostać legendą Romy. Brawo za postawę.
0
Jeden to i tak by dostał za czerwoną kartkę, więc kara wynosiłaby 0 spotkań.