kochamUnited
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
karny z dupy
0
ide bo nie wytrzymam, polewa :D
0
nine - no owszem mówi i co z tego? na tym chyba polega sport na przegranych i wygranych? 1-6 wypadek przy pracy. to my mamy 1 miejsce poki co.
0
kompleksy? jakie kompleksy? już nie raz o tym tlumaczylem i tyle. polecam wczesniejsze posty
łodzkie
0
miglos -a z Osasuną też byl niezły popis co? : )
0
kuba - a co mnie Real obchodzi? Do Realu nic nie mam, tylko Jose przegina momentami pałę. Do barcelony też nic nei mam, bo są najlepszą drużyną na świecie
0
Nom 2-0 z QPR, a 3-1 z Tottenhamem.
0
sory jescze vamos
0
0
0
Kaki - co to za przykład wgl? jesteśmy pierwsi? owszem i żadne 1-6 albo 1-4 z liverpoolem nam nie przeszkodzi.
0
8 lat (pół życia ;d) - czyli 16 lat masz.
haha, nazywasz mnie dziecko : )
0
pogadamy po meczu kociaki.
0
kompleksy ? jakie kompleksy? :)
to wy macie na tle Realu bo czekacie na ich porażkę jak dzieci się ekscytujecie
0
nie róbcie sobie nadziei .
0
karny O.o
0
jest doping na SB, nie to co cn
0
cochis -> co mecz barcelony z MU a barcelony z Milanem? czy w naszym finale była jakś kontrowersja jak tam z karnym i niesłuszne gwizdanie w jedna strone? nie no wlasnie.
0
dawno? w tamtym sezonie finał LM to jest to twoje dawno? W ciągu 4 lat być 3x w finale? z czego niestety tylko 1 wygrać? urazu do LM nie mam, przegraliśmy zasłużenie i tyle.
a na deivlapge pewnie siedziałeś, ale tam nie ma co wchodzić, wierz mi.
0
podarował? i tak MU zdominowało mecz wiec i tak by wygrali i tak, tyle że większym nakładem sił.
idę
0
cochis -> a nie? "w tym gównie hahaha?" a jak ty byś sie czuł ogladajac tam barcelone? złość? wstyd? ja sie nie cieszyłam, że tam są, a i kasa i prestiż gówniany, wiecej dostana za wygranie PL
0
piotu ile razy przyznawałam na forach, że kartka i wapno z dupy + spalony Younga? Następny pieprzy głupoty. Nie bądźcie hipokrytami, nie bez kozery przyznaje się wam przydomek UEFA barcelona -> nawet mecz z Milanem i karny z dupy również.
0
cochis -> jak coś to żałosna i widzę brak argumentów, bo lepiej mowić, że gadam głupoty, mimo iż sam nie masz pojecia o czym mowisz.
0
Radke - ja nie mówie, że wszyscy, bo znam naprawde paru zagorzałych kibiców FCB i za to ich szanuję, ale nie oszukujmy się- wy macie największa dzieciarnie. każdy klub ma sezonowców, ale wy macie ich najwięcej. kiedyś się Era Barcelony skończy i zobaczymy ilu was zostanie. np spojrzcie na kibiców LFC - klub spada na dno i są z nim tylko ci najbardziej zagorzali
0
i co ty serio w to wierzysz? a kto mówił, że gra w LE jest żenująca - nasz kapitan. spójrz jakie 11 wystawiali na mecz, podejście i jak grają w lidze, a potem pieprzcie głupoty. owszem ojechali ich i bardzo dobrez, bo nie chcialam ich ogladać w tym gownie
0
Cochis a czy ja kolego zaprzeczylam że ich zjechali? nie. no właśnie. spójrz jak grają w lidze, apotem pieprz łupoty
0
Cochis, - nie jesteś kibicem. Z tego słyniecie i dlatego tak dużo osób was nie lubi, bo się nabijacie z innych/ LE odpuścili sobie i prawidłowo co wychodzi teraz = Mistrz Anglii, LM - kryzys, kontuzje i olanie.
0
Co mnie ma boleć? Że United ma mistrza? To mnie ma boleć? Po prostu dla mnie żałosne jest jak ktoś się wyżywa za pomocą kwejków czy bestów i innych badziew. Idźcie na ulice świętować, ale nie róbcie z siebie dzieciarni za którą niestty już słyniecie.
0
"Ośmieszmy real na kwejku !"
rzeczywiście, to bardzo dojrzałe z waszej strony. Nie róbcie z siebie plebsu i dzieciarni, odpuście jakies kwejki ludzie..
0
nie ma co porównywać pepe i balotellego - chociaż podobieństwo jest bo obaj to idioci i są nie obliczali, tyle, że balotelli jakiś talent posiada. dzisiaj mało Songowi nogi w pół nie złamał.