0

No tak minisujcie mnie. Nie potraficie sie nawet przyznać.

0

znowu oszustwo, farsa nie mecz. Gdzie karny na Ibrze? Drugi karny dla baccelony to śmieszność. przejrzyjcie na ocz.y

0

0

0

0

Nadal wierzcie w Osaune ;d

0

Ale brama : O

0

bez przesady, jakiś brutalny faul to to nie był.

0

Ras White Nigga

Ja nie rozumiem. Po co wy wyciagacie te dwa finały. co to ma do rzeczy. przegraliśmy zasłużenie? tak. nie było mi smutno, tylko czułam wielki niedosyt bo można to było zagrać lepiej bez takich słabych Parków. Nie nie wydaje mi się. Znam dużo kibiców fcb bo ta zaraza się szerzy i nawet tutaj jak odwiedzam czasami to czytam te komentarze i jestem załamana. Sama kibicuję Man United już ponad 9 lat

0

messie nawet modlić nie umi.. macha tymi rękami. Oo

0

JoeBlack

Chicharito? Przecież on nie brał udziału w tej akcji (:

0

no niestety. dla mnie i tak kibice barcelony będą największą dzieciarnią i skupem trollów czy sezonowców. - bez urazy dla tych którzy kibicuję barcelonie wiecej niż 7 lat (:

0

Antimadrista?

a gdzie ja zaczepiam? po prostu się udzielam. wejdź sobie na strony o MU i zobacz ile tam jest kibiców fcb, chelsea, RM i innych.

0

JoeBlack

Rooney na spalonym? E?

0

ciapciak

aleś ty błyszczysz inteligencją. dlatego uważam, że dzieci kibicują barcelonie, wystarczy spojrzeć na Ciebie. chłopak się kulturalnie odnosi, a ty go obrażasz, omg..

0

RealMadrid12345

Masz rację. Mnie drażnią takie dzieciaki zapatrzone w barcelonę którzy nawet nie dostrzegają, że był spalony - ewidentny...

0

był spalony. ja wale.. weźcie sobie powtórkę obejrzyjcie. lewa noga messiego byla za linią..

0

był spalony, co wy niewidomi jesteście?

0

Spalony ; )

0

była ręka, ale za takie coś nie sypie się karnego.

Alves nie szukał piłki tylko przeciwnika karny słuszny.

0

słuszny karny kociaki :)

0

ale pusto na tym CN oO

0

Finał będzie RM - Bayern czuję coś.

0

Zamiast docenić klasę rywala, to wy szukacie teorii spiskowych , omg..

0

To samo było z Marco-Vivienem Foé'em tyle, że u niego dopiero w sekcji wyszło, iż miał wadę.. Niestety było za późno..

0

Mam nadzieję, nie chcę wchodzić jutro na neta i oglądać meczu MU w smutnym humorze.. Pół nocy się będę chyba modlić - nie zaszkodzi, a pomóc może. O grze do końca sezonu(a może i życia odpukać) może zapomnieć... Wielka tragedia, ma dopiero 23 lata, synka i żonę...

0

Dokładniej było tak, że jak znosili go do tunelu to nadal nie oddychał. Potem w karetce rzekomo zaczął i stan zrobił się stabilny. Po przewiezieniu do szpitala doznał parę zawałów i zrobił się stan krytyczny co zresztą podaje ofc strona Boltonu.

BELIEVE MUAMBA!

0

Sawik - wiadomo . BBC podalo raport zdrowotny i jasno z niego wynika, że jest w stanie krytycznym i w szpitalu przeszedł jeszcze parę zawałów. Sztab i cały szpital robi co może.

0

Muamba jest w stanie krytycznym

0

szczał hahah :D

coś ty ze słownikiem sie pokłóciła? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?