0

co wy kur*a gadacie. Muamba żyje i walczy o życie..

0

Weźcie ludzie. Ja wiem jaki on jest przy linii i ogółem, ale nie wierzę, że Mou komuś życzy takiej choroby jaką ma Abidal.. Brawo Mou.

0

Nie lubię gościa, ale Vamos Eric..

0

Drogba jak Buskets xD

0

Cantona.. nasz chłop!

0

Ronaldo: "Nie pokazujcie tego dzieciom: Messi zagrał jak skurw***!"

To nie powiedział C.Ronaldo..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?