kochamUnited
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
macie wariata Pepe x D
0
0
ale wy sie sracie, jezu.
0
EĄ
1-0 na OT już było w LM, także nie pokonani to wy nie jesteście : ) Osasuna to potwierdzila
0
sawik - i mówisz to ty"kibic" barcelony ;) hipokryta.
0
wy nadal wierzycie w mistrzostwo? ee?
0
General - hahah, dobre ;D
0
podzielna uwaga? chyba nie wiesz co to znaczy.
0
nie chodzi mi oczywiście o ten emcz bo teraz gra RM, ale ogólem co pacze na mecz barcelony to tutaj piszecie..
0
chodzi mi o to, że mecz leci - waszej "ukochanej " drużyny bo pewnie 1/4 to sezonowcy, a wy siedzicie na stronie zamiast sie na meczu skupić.
0
jak wy ogladacie mecz barcelony jak wy tutaj siedzicie x D !?
0
I co dzieci? Był kontakt, ale Ronaldo poszedł do końca, bachorzarnia tutaj.
0
Nejdro - no rzeczywiście nie? hańba dla Ronaldo.
0
Oskisko - nie chodzi mi o Man United o.O
0
Pepe hahahahahaahahahahahaahahahahahaahahahahahaahahahahahaahahahahahaahv
0
brzydka jestes o.o
0
hahah, wasze komentarze powala : D hipokryci z was.
0
Ostatnie 5 goli Messiego : 4 karne 1 z akcji.. LOL
no ta, ale to Ronaldo wbija z karnych ;)
0
ździwiło. - myślalam ze zdziwiło. a ten tekst to był mega suchy
0
jaki taktyczny? oby dwoje się szarpali.
0
tez fart ;]
0
Valdes bravo jesteś lepszy od casillasa - chyba sam w to nie wierzysz..
0
karny ; o
0
ładne macie te czarne. mi sie bardziej podobaja niz wasze domowki.
0
Ale wy ich lekceważycie. Beka jakby was oje***li.
0
Santana - fanką MU jestem od prawie 10 lat, wiec mi nie pieprz głupot. Wygraliście zaslużenie - potrafię to przyznać, ale macie wsparcie i pomoc sędziów - drugi karny i brak na Ibrze. Nie zaprzeczycie chyba.
idę, bo szkdoa czasu.
0
Szkoda czasu i trochę szacunku. Zero obiektywizmu , ale to norma. Zobaczymy czy znowu będize powtórka z 2009 r z Chelsea . pamiętacie to? pewnie nie : )
0
Tak, a wy dalej swoje. Nie jest mi przykro z tego powodu i nie z tego powodu nienawidzę tego klubu. Przegraliśmy zasłużenie? A i owszem. Jakbyście dosatli np 2 karne z kapelusza i wtedy wygrali to byłabym wściekła, a teraz ? Nie.
Ale spójrzcie, przejrzyjcie na oczy. Macie wsparcie sędziów, zresztą co ja tłumacze. Tutaj sama bachorzarnia, szkoda czasu. Znacie tylko dwa określenie VeB i Vamos.. Porażka.
0
gludi123
typowe dziecko neo, pseudofanatyk. :)
0