0



macie wariata Pepe x D

0

0

ale wy sie sracie, jezu.

0



1-0 na OT już było w LM, także nie pokonani to wy nie jesteście : ) Osasuna to potwierdzila

0

sawik - i mówisz to ty"kibic" barcelony ;) hipokryta.

0

wy nadal wierzycie w mistrzostwo? ee?

0

General - hahah, dobre ;D

0

podzielna uwaga? chyba nie wiesz co to znaczy.

0

nie chodzi mi oczywiście o ten emcz bo teraz gra RM, ale ogólem co pacze na mecz barcelony to tutaj piszecie..

0

chodzi mi o to, że mecz leci - waszej "ukochanej " drużyny bo pewnie 1/4 to sezonowcy, a wy siedzicie na stronie zamiast sie na meczu skupić.

0

jak wy ogladacie mecz barcelony jak wy tutaj siedzicie x D !?

0

I co dzieci? Był kontakt, ale Ronaldo poszedł do końca, bachorzarnia tutaj.

0

Nejdro - no rzeczywiście nie? hańba dla Ronaldo.

0

Oskisko - nie chodzi mi o Man United o.O

0

Pepe hahahahahaahahahahahaahahahahahaahahahahahaahahahahahaahahahahahaahv

0

brzydka jestes o.o

0

hahah, wasze komentarze powala : D hipokryci z was.

0

Ostatnie 5 goli Messiego : 4 karne 1 z akcji.. LOL

no ta, ale to Ronaldo wbija z karnych ;)

0

ździwiło. - myślalam ze zdziwiło. a ten tekst to był mega suchy

0

jaki taktyczny? oby dwoje się szarpali.

0

tez fart ;]

0

Valdes bravo jesteś lepszy od casillasa - chyba sam w to nie wierzysz..

0

karny ; o

0

ładne macie te czarne. mi sie bardziej podobaja niz wasze domowki.

0

Ale wy ich lekceważycie. Beka jakby was oje***li.

0

Santana - fanką MU jestem od prawie 10 lat, wiec mi nie pieprz głupot. Wygraliście zaslużenie - potrafię to przyznać, ale macie wsparcie i pomoc sędziów - drugi karny i brak na Ibrze. Nie zaprzeczycie chyba.

idę, bo szkdoa czasu.

0

Szkoda czasu i trochę szacunku. Zero obiektywizmu , ale to norma. Zobaczymy czy znowu będize powtórka z 2009 r z Chelsea . pamiętacie to? pewnie nie : )

0

Tak, a wy dalej swoje. Nie jest mi przykro z tego powodu i nie z tego powodu nienawidzę tego klubu. Przegraliśmy zasłużenie? A i owszem. Jakbyście dosatli np 2 karne z kapelusza i wtedy wygrali to byłabym wściekła, a teraz ? Nie.

Ale spójrzcie, przejrzyjcie na oczy. Macie wsparcie sędziów, zresztą co ja tłumacze. Tutaj sama bachorzarnia, szkoda czasu. Znacie tylko dwa określenie VeB i Vamos.. Porażka.

0

gludi123

typowe dziecko neo, pseudofanatyk. :)

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?